Jump to content
quardian

Illumınatı 2012'De Ne Yapacak İlginç Bir Vİdeo

Recommended Posts

Guest luz_de_la_luna
çoğumuza bilim kurgu filmi gibi gelebilir tabikide ama ne yazıkki kanıtlara baktığınız zaman İlluminati,masonluk,bahomet v.b. gibi bir çok kavramla karşı karşıya kalıyorsunuz.Şeytanın insana savaşı bir başka boyutta değil tamamen bu dünya üzerinde dönüyor.

yazılması sayfalarca sürecek uzun bir konudur illuminati ve masonluk.Binlerce karmaşık bilgi yüzlerce yeni kelime anlatılır.

Güncel medya kuruluşlarının bir çoğu da bu örgütün uzantılarıdır.Rihanna,Lady Gaga,Britney Spears,Madonnadan tutun Jay-Z,zamanında eminem ve ismini sayamayacağımız kadar çok isim bu amaca hizmet etmektedir.

Dikkat ederseniz bu kliplerin bir çoğunda ritüel benzeri sözler olduğunuz duyarsınız.

Lady Gaganın Judas klibi:

Judas Hz.İsayı bir kaç gümüş paraya satan havarinin ismidir ve Gaga bu kişiye şarkı yapıyor nakalım neler diyor sözleri

I'll bring him down, bring him down, down

A king with no crown, king with no crown

yani taçsız kralı alaşağı edeceğim buradaki taçsız kral Hz.İsadır.

Evet aklımdakileri kustum, gözünüzde böyle aşağılık bir karıyım. Ama siz bilmiyorsunuz benim hangi dilde konuştuğumu. Judas, ya İsa'ya yaptığın gibi beni de öp (ve şeytanlara teslim et) ya da (bana) bir kulak prezervatifi tak (Bundan kastedilen şey, Şeytan'ın sizi ikna etmesi için onu dinlememeniz gerektiğidir. Yani ya İblis'e teslim olursunuz, ya da kulağınızı tıkar ve İblis'in dediklerini duymaz/dinlemezsiniz

şarkının sözleri bu şekilde uzar gider .....

bir başka konuda maskeleme (backmasking ) yöntemidir.Şarkıların tersten dinlenince başka anlamlara gelmesi bunlarda ritüellerin bir parçasıdır.nasıl bazı dualar yada arapça şifreler tersten okunduğunda ters etki yaparsa bu yöntem de benzerlik gösterir.

Bir çoğumuzun bildiği led zeppelin parçası olan stair way to heaven....

Stairway To Heaven (Whole Song Backwards) with lyrics...Cool - YouTube buda liki

tersten dinleyin bakalım özellikle ingilizcesi iyi derecede olan arkadaşlar anlayacaklardır .ben sözleride yazayım son kısmını da çevirip vereyim dilim döndüğünce

Hear why its sung,

here, oppositioner, Ohh..

He who should show

May make his show worthy,

To look, for us, odd.. sickly,

There's one chance - take his show.

Hold thy head,

Hear why its sung here. oppositioner.

Who owns this earth built below?

Oh sweet Israel...

meali:işte neden burada tersten okuyorum ohhhh,”O”gösterilmeye/tanıtılmaya layık olandır,tek şansı bize garip ve hastalıklı bakmak,onun showunu almalı,aşağıda inşa edilmiş bu dünyaya kim sahiptir,ohhh tatlı İsrail.

buda obamanın seçim parolası olan yes we can in tersten okunuşu buda süpriz olsun :)

kısaca konu çok uzun bilgiler kirli ve çok fazla.belki vaktim olursa konu hakkında ciddi bir başlık açabilirim

benim fikrim 2012 de bir şeyler olacak ve bu olacaklar cidden insanlık için iyi olmayacak.

çok ilgimi çekenn bir konu bu illuminati....Michael Jackson ı ve kendilerine tepkili olan tüm sanatçıları türlü iftiralarla bitiren örgüttür bu.....yeni bilgilerini paylaşmanı bekliyoruz arkadaşım çok güzeldi sağol..

ne olursa olsun yinede onların gücüne

inanmamamız lazım

amaçları daha savaşmadan böyle stratejilerle

psikolojik savaş

o yüzden sağlam durmalıyız

güçlü ve kötülük yapacaklarını düşünürsek

bu onlara yarar

en azından kendi adıma buna izin vermem

Ben bu ülkenin başbakanının kim olduğu önemli değil ona suç bulacağınıza, başka şeylere yönelin derken özellikle illüminati hakkında bir çok konu paylaştığım da insanlar inanamıyor, bu kadar da olmaz diyorlardı! O zamanlar yani 2001 civarında illüminatinin ne olduğu pek fazla bilinmiyordu...

Bu gün açıkça her yerde olduklarını ve tüm dünyayı yönettiklerini rahatça dile getiriyorlar, zira dünya bankası da Nato güçleride, sadece onlara ait, başkanları, kritik noktalarda ki görev adamlarını, hatta kimin general olup, olmayacağını bile onlar seçiyorlar! Dünyada hangi yıl nerede felaket olacağına, ne zaman küresel ekonomik kriz çıkacağına, kısaca hayatımıza şekil veriyorlar, kendilerince...

Dünyanın farklı yerlerinde ki 10 elit kral!

http://www.estanbul.com/illuminati-24571.html

http://www.estanbul.com/illuminati-sarkicilari-187501.html

http://www.estanbul.com/illuminati-tarikati-17300.html

http://www.estanbul.com/illuminati-beyaz-kardeslik-24410.html

http://www.estanbul.com/illuminati-ve-profesyonel-spor-komplosu-94661.html

http://www.estanbul.com/iste-dunyayi-yoneten-gizli-guc-78736.html

http://www.estanbul.com/iste-gercekler-siyonizmin-tarihi-sembolller-ve-anlamlari-160916.html

http://www.estanbul.com/melekler-ve-seytanlar-angels-and-demons-2009-a-52830.html

Guest Ashriel

Ne İllüminati ne de Tapınak Şövalyeleri şeytana tapmıyorlardı. Tarikatların tarihini okumalısınız. Bilinen ilk taritak Fraternis ' ten başlayıp Masonlara kadar devam eder ve bağlantılılardır.Anlatmaya konu yetmez. Bunu onları savunmak için söylemiyorum sadece belgeler , dökümanlar bu yönde ve gerçekten tarfsızlığına inandığım araştırmacıların araştırma sonuçları. Ha yine bana ters işler yapıyorlar benim Rabbime inanmıyorlar umurumda olmazlarlar bu yüzden de ama kim olursa olsun birine satanist yaftası yapıştırılıyor ise ve ben de aksini biliyor veya duymuş isem söylerim üzerimde vebal kalmasın.

Guest Nietzsche

Onlarda kontrol altında..Yakında görecekler..

Guest luz_de_la_luna
Ne İllüminati ne de Tapınak Şövalyeleri şeytana tapmıyorlardı. Tarikatların tarihini okumalısınız. Bilinen ilk taritak Fraternis ' ten başlayıp Masonlara kadar devam eder ve bağlantılılardır.Anlatmaya konu yetmez. Bunu onları savunmak için söylemiyorum sadece belgeler , dökümanlar bu yönde ve gerçekten tarfsızlığına inandığım araştırmacıların araştırma sonuçları. Ha yine bana ters işler yapıyorlar benim Rabbime inanmıyorlar umurumda olmazlarlar bu yüzden de ama kim olursa olsun birine satanist yaftası yapıştırılıyor ise ve ben de aksini biliyor veya duymuş isem söylerim üzerimde vebal kalmasın.

arkadaşım bu bir satanist örgüttür......neden yaşasın satan diye şarkı yaptıklarını,şeytan simgelerini kullanmalarını,kabala büyüleri ile ayinler düzenlemelerini (beyaz saray önünde hiç çekinmeden hemde),11 eylül saldırıları sırasında bush un hangi kitabı neden tersten okuduğunu,dedesinin kökeni,blair'in kaçıncı dereceden mason olduğu hepsi bir gerçek...araştırırsan tapınak şövalyelerinin papa tarafından kudüs e hristiyanlığı yaymak için gönderildiği fakat sapıtarak,büyücülüğe yöneldiklerini öğrenirsin hepsini araştır...masonların ayinlerini araştır...tek gözün anlamını...neden kudüs ün altını kazdıklarını ne aradıklarını araştır lütfen...kime taptıklarını efendimiz dediklerini,simgelerini,neden sürekli müslümanları dünyaya kötü tanıttıklarını, neden anti İsa prppogandası ile Hz. İsa ile dalga geçer film ve klipler yaptıklarını, her reklamın altına her çizgi filmin altına subliminal mesajlar ve cinsel içerikli mesajlar koyarak beyin nasıl beyin yıkadıklarını araştır............ingiliz kraliyet ailesinin yüzyıllardır süregelen armasını ve anlamını araştır.............kendileri inkar etmezken senin ısrarla bunlar satanist değil demen komik oluyor......biz söylemiyoruz kendileri diyorlar satan efendimiz diye....

Guest Ashriel
arkadaşım bu bir satanist örgüttür......neden yaşasın satan diye şarkı yaptıklarını,şeytan simgelerini kullanmalarını,kabala büyüleri ile ayinler düzenlemelerini (beyaz saray önünde hiç çekinmeden hemde),11 eylül saldırıları sırasında bush un hangi kitabı neden tersten okuduğunu,dedesinin kökeni,blair'in kaçıncı dereceden mason olduğu hepsi bir gerçek...araştırırsan tapınak şövalyelerinin papa tarafından kudüs e hristiyanlığı yaymak için gönderildiği fakat sapıtarak,büyücülüğe yöneldiklerini öğrenirsin hepsini araştır...masonların ayinlerini araştır...tek gözün anlamını...neden kudüs ün altını kazdıklarını ne aradıklarını araştır lütfen...kime taptıklarını efendimiz dediklerini,simgelerini,neden sürekli müslümanları dünyaya kötü tanıttıklarını, neden anti İsa prppogandası ile Hz. İsa ile dalga geçer film ve klipler yaptıklarını, her reklamın altına her çizgi filmin altına subliminal mesajlar ve cinsel içerikli mesajlar koyarak beyin nasıl beyin yıkadıklarını araştır............ingiliz kraliyet ailesinin yüzyıllardır süregelen armasını ve anlamını araştır.............kendileri inkar etmezken senin ısrarla bunlar satanist değil demen komik oluyor......biz söylemiyoruz kendileri diyorlar satan efendimiz diye....

Sembollerin anlamlarını öğren :D ama neyse tamam sen haklısın ben bilemedim...