Jump to content
quardian

Illumınatı 2012'De Ne Yapacak İlginç Bir Vİdeo

Recommended Posts

arkadaşım bu bir satanist örgüttür......neden yaşasın satan diye şarkı yaptıklarını,şeytan simgelerini kullanmalarını,kabala büyüleri ile ayinler düzenlemelerini (beyaz saray önünde hiç çekinmeden hemde),

ABD merkez bankası sahipleri Yahudi kökenli masonlardır.ABD her bastığı dolar için bu kuruma belli bir pay öder.kısaca dolar abd nin kendine ait para birimi değildir.basılan dolarların üzerinde ise okült işaretlere rastlarız. Kartal’ın göğsünde Amerikan bayrağının şeritleriyle bazenmiş kalkan, sol pençesinde 13 zeytinli bir zeytin dalı, sağ pençesinde 13 ok vardır, ağzındaki kurdelâda Latince “E pluribus unum” (birçok şeyden ibaret olan tek şey) yazar.

Kartalın başı üzerinde 13 yıldızdan oluşan bir küme vardır. Bunlar İngiltere’den bağımsızlığını kazandığında ABD’yi oluşturan ilk 13 eyaleti sembolize eder. Bu kümenin yıldızları öyle yerleştirilmişlerdir ki; yıldızları çizgiyle birleştirince Davut Yıldızı (Mogen David) çıkar. Yani İsrail Bayrağındaki meşhur altıgen yıldız.

Piramit ise 13 kat tuğladan yapılmıştır, tepesi kopmuş gibidir ve ışık saçan bir göz parlar. Bu göz “Rabb’ın gözü” dür. Piramidin en alt katında ABD’nin kuruluş tarihi Romen Rakamlarıyla işlenmiştir. Çemberin içinde iki latince cümle yazılıdır: Üstte, “Anuit Coeptis” (tanrı bizden yanadır), altta ise, “Novus Ordo Seclorum” (zamanın yeni düzeni). Belki de “Yeni Dünya Düzeni” tanımlanıyor!

Bir Dolar Ve Sembolizm - Basit Sembolizm - Blogcu

11 eylül saldırıları sırasında bush un hangi kitabı neden tersten okuduğunu,dedesinin kökeni,blair'in kaçıncı dereceden mason olduğu hepsi bir gerçek...

Okuduğu kitap satanist ritüeller taşıması sebebiyle yasaklanan bir “çocuk” kitabı.Kitabın ismi “benim evcil keçim”kitabı tersten okumasıda belki bir tür ritüeldir.Çünkü elinde kitap tersken ikiz kulelere ilk çarpma gerçekleşmişti.

araştırırsan tapınak şövalyelerinin papa tarafından kudüs e hristiyanlığı yaymak için gönderildiği fakat sapıtarak,büyücülüğe yöneldiklerini öğrenirsin hepsini araştır...masonların ayinlerini araştır...tek gözün anlamını...neden kudüs ün altını kazdıklarını ne aradıklarını araştır lütfen...

Tapınak şövalyelerinin esas amacı Hz.Süleymanın sandığını bulmak.Zaten sandık içini biliyor sayılırız ama yüzyıllardır kayıptır.Hatta kimi tarihçiler haçlı seferlerinin tek nedeni olarak bunu gösterir.Hz Süleymanın mührü asası.Kısacası “Kutsal Ahit”.. Efsaneye göre, Kutsal Ahit Sandığı,10 Emirin saklandığı, Tanrı ile iletişimin sağlandığı, altın bir 'Karar Göğüslüğü'ydü; hem de eski İsraillilere karşı kullanılan korkunç bir silahtı.

Onu kullanmak için başpapaz, on iki dinsel kıymetli taş içeren bir zırhı giyip 'Yanan Taşları' çağırmak zorundaydı. Bu emanetler İ.Ö 597 yılına kadar büyük Kudüs Tapınağında tutuldu; ancak Babillilerin istilasından sonra kayboldular.

kime taptıklarını efendimiz dediklerini,simgelerini,neden sürekli müslümanları dünyaya kötü tanıttıklarını, neden anti İsa prppogandası ile Hz. İsa ile dalga geçer film ve klipler yaptıklarını, her reklamın altına her çizgi filmin altına subliminal mesajlar ve cinsel içerikli mesajlar koyarak beyin nasıl beyin yıkadıklarını araştır

Bunun için subliminal mesajları örnekleyebilliriz.25 inci kare tekniği de sık uygulanıyor.

CIA personelinin düşman kontrolüne geçmesiniönlemek için savunma teknikleri geliştirmek. BLUEBIRD Projesi'nin kod adı, 1951 Ağustos'unda ARTICHOKE (enginar) Projesi olarakdeğiştirildi. Bu projenin hedefi de hipnoz ve çeşitli kimyasalların kullanımı yoluyla sorgulama tekniklerinin araştırılmasıydı. Buprogram da 1956'da noktalandı.

Ancak ARTICHOKE Projesi'nindurdurulmasından 3 yıl önce, yani 13 Nisan 1953'te CIA BaşkanYardımcısı Richard Helms 'in önerileri doğrultusunda MKULTRA Projesibaşlatıldı. MK harflerinin Mind Kontrolle (zihin kontrolü, kontrolle kelimesi İngilizce 'control' ün Almanca karşılığı) kelimelerininkısaltması olduğu tahmin ediliyor.

MKULTRA Projesi kapsamında insandavranışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılan yöntemler arasındaradyasyon, elektroşok, hipnoz, başta LSD olmak üzere çeşitlikimyasallar, askeri araç gereçler, işkence aletleri, psikoloji,psikiyatri, sosyoloji, antropoloji gibi sosyal bilimler vardı.

MKULTRA'nın yurtdışı için geliştirilenine de MKDELTA adı verilmişti.MKULTRA şemsiyesi altında tanımlanan 150 kadar projeden en ünlüsüolan MONARCH Projesi, resmi olarak 1960'ların başlarında Amerikanordusu tarafından başlatıldı. (Gayri resmi olarak çok daha öncedenbaşladığı biliniyor.)

haşhaşin ordularını araştırabilirsiniz:thumbsup:

MONARCH Projesi halen ulusal güvenliknedenlerinden ötürü 'çok gizli' olarak sınıflandırılmış durumda. Bukorkunç deneylerin gerçekleştirildiği yerler arasında 44 üniversite,15 bilim vakfı, 12 hastane, 3 hapishane ve ilaç şirketleribulunuyordu. Araştırmalarda dünyaca ünlü psikiyatrlar, psikologlarve beyin cerrahları yer alıyordu. Zihin kontrol çalışmalarında CIAile işbirliği yapanlar arasında Amerikan Psikoloji Derneği, AmerikanPsikiyatri Deneği'nin eski başkanları, Biyolojik PsikiyatriTopluluğu ve ödüllü psikiyatrlar vardı. ABD'de zihin kontroldeneyleri sadece CIA tarafından değil ABD Ordu Haber Alma Dairesi ve Ordu Kimyasal Silahlar Ofisi tarafından da yürütüldü. Askerlerebirer kâğıt imzalatarak kobay olmaları sağlandı. MKULTRAbelgelerinin büyük bölümü yine programı başlatan kişi olan CIABaşkanı Richard Helms'in emriyle 1972'de yok edildiği için insanlarüzerinde zihin kontrol deneylerinin gerçek boyutu belki de aslabilinemeyecek.

National Geographic in bunun üzerine belgeseli vardı adı "CIA Gizli Deneyler".

link:

CIA Gizli Deneyler Belgesel izle | Vizyonfilmizle.Net | Film İzle menin Oscar Ödüllü Adresi

............ingiliz kraliyet ailesinin yüzyıllardır süregelen armasını ve anlamını araştır.............kendileri inkar etmezken senin ısrarla bunlar satanist değil demen komik oluyor......biz söylemiyoruz kendileri diyorlar satan efendimiz diye....

İngiliz Kraliyet ailesi sembollerini dikkatli incelersek ağırlık olarak eski mısır sembolleriyle karşılaşrız.Blair in 33üncü derecede mason olduğu fısıltı gazetlerinde hep yeralmıştır.lady diana nın bir ritüle tanık olduğundan dolayı öldürüldüğü de bahsediliyor.Esas bombada şudur Hz Musa yı takip eden firavunun secde eden cesedi sizce neden British Museum da ????

hatta kraliyet ailesi hakkında reptilian dediğimiz sürüngen tip bir uzaylı varlık olduğu hakkında uçuk bir teoride vardır.(Belki cin ele geçirmesi olarak yorumlayabilriz)bu cidden çok uçuk ve saçma bir teori.ama merak eden yinede araştırsın.

Şimdi bunlar derleme bilgiler olduğu için objektif olup izlemek lazım.Bunlardan bahsediyorum diye bunlara ciddi anlamda inanıyor değilim.Sadece ilgimi çeken konular izlemesini seviyorum.

Bu resme baktıktan sonra alttak videoyuda izleyin bence .

21882d1313754418-illuminati-2012de-ne-yapacak-ilginc-bir-video-icg_vatican_city.jpg

Buda video

http://www.youtube.com/watch?v=i9YiOvKGMQs&

Vatikan hakkında o kadar fazla iddia varki hangisi gerçek hangisi yalan bilinmiyor.Kendi içine kapanık bir ülke.

Ama çok ünlü bir kaç resim vardır.Özellikle papanın ters haç önündeki resmi:wink:

popecross.jpg

Guest luz_de_la_luna

Çok güzel olmuş arkadasımıza cevap verilmiş oldu böylece..yani kendilerini satanist ilan Edenlere hayır değiller demek komik oldu

cok dogru yazmis arkadasimiz.tbrler!

aklima ne geldi ya,belki komik gelebilir ama bu rahmetli michael jackson bu illuminatini oyuncagi olmadigi icin öldürüldü.o zaten sarkilarindada bazi seyleri acik vurgulyordudaaaa , demek istedigim su bu rahmetli bi ara bu satanistlere inat mi nedir yoksa gercekten dogru yolu bulduda mi dedi bilmem ama ,müslüman olucam diyordu:S kesin ondan öldürdüler bu adamcigazi:S

Şimdi mj in they dont care about us şarkısına gelelim.şarkının türkçesinin bir kısmı türkçe olarak aşağıda

Vurun beni, benden nefret edin

Aslâ kıramazsanız beni

Ecekleyin beni, heyecanlandırın beni

Aslâ öldüremezsiniz beni

Musevîleyin beni, dâvâ edin beni

Siyah ya da beyazlaşlatırmayın beni

Tüm söylemek istediğim şu ki

Bizi umursadıkları yok

Tüm söylemek istediğim şu ki

Bizi umursadıkları yok

Şimdi söyleyin bakalım ne oldu yaşamıma?

Beni seven bir eş ve iki çocuk

Polis zulmünün kurbânıyım ben, yo

Nefretin kurbânı olmaktan bıktım

Gururumdan düzüyorsunuz beni

Of, Tanrı aşkına

Vahyini yerine getirmek için cennete bakıyorum

Beni serbest bırakın...

mj son yıllarında kuklası olduğu illuminati yada masonik klüpler yada her ne ad veriliyorsa onlara karşı isyan bayrağını açmış bunu kliplerine yansıtmıştır.

klibin 1:05 e dikkat edin

son 10-15 yılında ise MJ e nedense sübyancı tacizci yaftası yapıtırılmıştır.Halbuki çevresinde bir çok insan Müslüman olarak öldü de diyor.Ölümü zaten şüphelidir.bunun hakkında biirazcık araştırma yaparsanız daha fazla bilgiye ulaşabvilirsiniz

Onlar ne yapmaya çalışırsa çalışsınlar ,Bu evren onu yaratanın kuralları ve kanunları üzerine işlemektedir , Allah'ın izni olmadan başaramazlar ,Onların yolculuğunun snunun nereye vardığıda malumdur. Şeytana tapanların aklına şaşarım sana cennetimi vaad ediyor , Kendi bile giremezken ve kendini yaratan yaratcının, Allah'ın gazabından onları koruyabileceğinimi sanıyorlar .:wacko:

Bunlar gerçekten böylemi, ürperdim çok korkunç,

700.000 sene Allah'a secde eden şeytan Allah'a karşı geldi,

ve insanları yoldan sapıtmak istiyorda, bu şekilde bile bile şeytana

tapan varmı, böyle bir durum varsa cehenneme gidicekler, çok tuhaf

Onlar ne yapmaya çalışırsa çalışsınlar ,Bu evren onu yaratanın kuralları ve kanunları üzerine işlemektedir , Allah'ın izni olmadan başaramazlar ,Onların yolculuğunun snunun nereye vardığıda malumdur. Şeytana tapanların aklına şaşarım sana cennetimi vaad ediyor , Kendi bile giremezken ve kendini yaratan yaratcının, Allah'ın gazabından onları koruyabileceğinimi sanıyorlar .:wacko:

evet bencede ne yaparlarsa yapsınlar sonunda Allah'ın dediği olur hem kötü insanlarında bir görevi vardır diyorlarya onungibi bişi yapsınlar bakalım sonunda ellerine ne geçecek

Rahman ve Rahim olan Allahın hükümdarlığı üzerine yemin ederim ki Allahda onların arkasından kurmaktadır.Saltanatın tek ve gerçek sahibi Rabbül alemindir.istediklerini yapsınlar.cehennemde cayır cayır yanacaklar elhamdülillah

86/TÂRIK-15: İnnehum yekîdûne keydâ(keyden).

Muhakkak ki onlar, hile yaparak tuzak kuruyorlar.

86/TÂRIK-16: Ve ekîdu keydâ(keyden).

Ve Ben de hile yaparak tuzak kurarım.

86/TÂRIK-17: Fe mehhilil kâfirîne emhilhum ruveydâ(ruveyden).

Artık kâfirlere mühlet ver, onlara biraz süre tanı.

evet bencede ne yaparlarsa yapsınlar sonunda Allah'ın dediği olur hem kötü insanlarında bir görevi vardır diyorlarya onungibi bişi yapsınlar bakalım sonunda ellerine ne geçecek

Neti araştırn neler neler çıkıyor,onlara karşı en büyük silahımız KUR'AN ve Dualar dır.