Jump to content
quardian

Illumınatı 2012'De Ne Yapacak İlginç Bir Vİdeo

Recommended Posts

ne dalga geçiyorsun anlamıyorum aklınca ironi mi yapıyorsun?

ben yeterince okuyorum da bilgi almaya da devam ediyorum dert tutmasın seni..

Guest playades

Ne diye dalga geçeyim efendim ? Böyle birşeyi düşünemediğimiz için en azından kendi salaklığımdan utanıyorum. Demek Bergen Hanımefendi yüzüne kezzap atıldığı için saçını sarkıtıp tek gözünü gösteriyor diye onu İlluminati üyesi olmakla mı suçlayacağız ? Burada ve başka başlıklarda anlatılan İlluminati ve insanlığa kurdukarı tuzak konulu onca video ve yazıdan, verilen linklerdeki bilgilerden sonra böyle bir örnek ve soru beni hakikaten sersem etti. Ben bu kadar salak ve aptallığın doruklarında gezen, anlayış ve idraktan yoksun bir mankafa olduğumu sanmıyordum ama hakikaten öyleymişim. Yazıklar olsun bana... Bergen ve İlluminati ha ? Boşa bitirmişim onca okulu, cehalet ve eşeklik baki kalırmış... Cahilin bayrak tutanıyım ben, vah bana, vahlar bana...

Ne diye dalga geçeyim efendim ? Böyle birşeyi düşünemediğimiz için en azından kendi salaklığımdan utanıyorum. Demek Bergen Hanımefendi yüzüne kezzap atıldığı için saçını sarkıtıp tek gözünü gösteriyor diye onu İlluminati üyesi olmakla mı suçlayacağız ? Burada ve başka başlıklarda anlatılan İlluminati ve insanlığa kurdukarı tuzak konulu onca video ve yazıdan, verilen linklerdeki bilgilerden sonra böyle bir örnek ve soru beni hakikaten sersem etti. Ben bu kadar salak ve aptallığın doruklarında gezen, anlayış ve idraktan yoksun bir mankafa olduğumu sanmıyordum ama hakikaten öyleymişim. Yazıklar olsun bana... Bergen ve İlluminati ha ? Boşa bitirmişim onca okulu, cehalet ve eşeklik baki kalırmış... Cahilin bayrak tutanıyım ben, vah bana, vahlar bana...

kendi kendine hakaretler ediyorsun iki mesajdır ben ne diyeyim allah aşkına artık sana:D

bir takım işaretler barizken bir kısmının da abartı olduğunu düşünüyorum..

Allah mı bunlar her yerde olacak..tvde saat 9 buçuktan sonra çocukları uykuya yatırmak için tv ekranı tek göz beliriyor bu mantığa göre illuminatici olup çocukların beynini yıkıyorlar..

[ATTACH=CONFIG]23157[/ATTACH]

bu kadını bilen varmı içinizde?80li yıllarda yaşadı.arabesk şarkıcısı.acıların kadını bergen olarak bilinirdi.eski kocası galiba yüzünün sağ tarafına kezzap attığı için suratının bir kısmını kapatırdı bu yüzden.

şimdi bu kadın tek gözü görünüyor diye doğal olarak illuminati üyesi falan mı oluyor ?

diyeceksiniz başlığımı sulandırıyorsun.yoo alakası yok.başlığın tamamını okuduğum için diyorum..ama çok evhamlısınız,çok alakasız şeyler için bence paranoya yapmayın.her gördüğünüz göz illuminatiyi simgelemek zorunda mı?hepimizde göz var birini kırpınca bizde mi oluşumun içindeyiz?

yapmayın yahu belkide kesin oda üye diyerek insanların günahına giriyoruzdur.örgütten bir adam gelip sizi aramızda görmekten gurur duyarız deyip üyelik formu mu uzatıyorlar?

Biz paronaya falan yapmıyoruz her önümüze gelenide budur diyede suçlamıyoruz .Sadece buda olabilirmi gibi bir fikir alışverişinde bulunuyoruz. Tabi içlerinde bunlara hizmet ettiği kesin olanlar var .Ancak sizin bu yorumunuzda , insanlara boş verin yok öyle bir şey keyfinize bakın diyor .

Sizce budamı evham

gittigidiyor.jpg

Guest playades
Biz paronaya falan yapmıyoruz her önümüze gelenide budur diyede suçlamıyoruz .Sadece buda olabilirmi gibi bir fikir alışverişinde bulunuyoruz. Tabi içlerinde bunlara hizmet ettiği kesin olan var .Ancak sizin bu yorumunuzda , insanlara boş verin yok öyle bir şey keyfinize bakın diyor .

Sizce budamı evham [ATTACH=CONFIG]23158[/ATTACH]

Abartmayın Sayın Quardian, ne o öyle heryerde göz filan, photoshopla mı yaptınız bakayım siz onu ?

her gördüğünüz göze öyle İlluminati işi filan ? Tövbe tövbe...

guardian burada da dikkatimi çekti maalesef internette bazı sitelerde de.gördükleri her göze anlam yüklüyorlar.yani burda da niye gözünü kapattı muhabbeti dönmüş..

bir dönem bir siteye üyeydim.sürekli olarak tüm dünya oturmuş türkiyeyi el geçirmeye çalışıyor diye beyin(?) fırtınaları yapılırdı.her kurumun logosunda türk düşmanlığı aranıyordu.bakın F1in logosunda ne var diye başlık açtı işgüzarın biri.herkes oturdu birşey bulamadı..

Abartmayın Sayın Quardian, ne o öyle heryerde göz filan, photoshopla mı yaptınız bakayım siz onu ?

her gördüğünüz göze öyle İlluminati işi filan ? Tövbe tövbe...

Ben photoshop kullanmadım hiç ,arkadaşa rica ettim o çizdi benim için.

--- Sonraki mesaj ---

guardian burada da dikkatimi çekti maalesef internette bazı sitelerde de.gördükleri her göze anlam yüklüyorlar.yani burda da niye gözünü kapattı muhabbeti dönmüş..

bir dönem bir siteye üyeydim.sürekli olarak tüm dünya oturmuş türkiyeyi el geçirmeye çalışıyor diye beyin(?) fırtınaları yapılırdı.her kurumun logosunda türk düşmanlığı aranıyordu.bakın F1in logosunda ne var diye başlık açtı işgüzarın biri.herkes oturdu birşey bulamadı..

Her göz değil tek göz !

Resimdeki logoya bakın cin ali gibi çizmişler onun üzerinede tek göz var çift göz yapsalardı eyvallah. İnsanları işte böyle yavaş yavaş alıştırıyorlar.

Dikkatli inceleyin önce insanideğerlere saldırıyorlar , İnsanı insan yapan değerlere yani . İnsani değerleri olmayan bir insan her yöne çekilebilir. Nefsine uyan ,egoist , kendini beğenmiş , cinsellikten başka birşey düşünmeyen ,parayı herşey sannan,parayla her şeyi satın alacağına inanan bir gençlik türedi . Paranın itibar oluğunu düşünen insanlar türedi.

--- Sonraki mesaj ---

Hangi dinden ,yada hangi mezhebten olursanıanız olun ,ama dikkat edin insani değerlerinizi kaybetmeyin ,yani insan olun.

İnsanlar Karşısındakini kandırabilir belki hatta kendini bile kandırabilir ,ancak Yaradan'ı yani Allah'ı asla kandıramazlar.

bende onu diyorum zaten tek göz vurgusu .tamam o zaman her tek göz olsa bile ne olur?

----------------

şu anda googleda illuminati yazdığın vakit 6 milyon 230bin sonuç çıkıyor.teşkilat yapısı,tarihçesi deşifre olmuş,hakkında bu kadar teori ve giri bulunan gizli örgüt mu olur allah aşkına?olsa bile sınırsız güç sahibi değildir sizin düşündüğünüz gibi...

Guest playades

Mossad, CIA vs yazdığınız zaman da milyonlarca sayfa çıkar, demek ki bunlar herşeyleri meydanda, gizlisi saklısı olmayan, deşifre olmuş sözde istihbarat örgütleridir, internette milyonlarca sayfası varsa, haklarında yazılmadık kitap,söylenmedik söz,çekilmedik film kalmamıştır ama her ne hikmetse bunlar hala Amerika'nın ve İsrail'in resmi istihbarat servisleridir, bu İsrail ve Amerikan devletleri hakikaten aptal olmalılar. İlluminati konusunda bu başlıkta ve diğer başlıklarda yazdıklarımız okunursa orada defalarca onların sonunda cehennemi boylayacaklarını, Allah'ın tokadını yiyeceklerini artık kaç kere yazdık hatırlayamıyorum bile... Kim dedi acaba onların sınırsız güce sahip olduklarını ? Yoksa siz mi dediniz Sayın Quardian, benden habersiz ?

elleri kolları her yerde yazanda sizlersiniz.yerin dibine ne zaman girerler bilemem.en zından şu

zaman için konuşuyoruz.

süper güçlerin gizli istihbaratları madem dışarıya sızmaz sızanlarsa doğru değil şaşırtmacadır.

ayrıca ahlaka etki etme konusuna katılmıyorum.doğruyu yanlışı ayıracak iradeniz varsa örgüt mörgüt

vız gelir tırs gider..

bugün bilinç altına mesajları veriyorlar reklam aracığıyla gazlı bir içeçek firması için kalkıp ta onlara uyup

o markayı almış değilim. ya da tersten verdikleri şarkı sözleriyle satanistte olmadım hamdolsun.

• Like 1