Jump to content
quardian

Illumınatı 2012'De Ne Yapacak İlginç Bir Vİdeo

Recommended Posts

Guest gurbet67

merihabla ben izleyebiliyorum ama

Guest playades

Sözkonusu olan, Quardian'ın eklediği son iki video ise izlenmesinde bir sorun yok, ben de rahatça izleyebiliyorum kontrol ettim... Büyük ihtimalle web tarayıcının ayarlarından kaynaklanıyordur... Ben Crome kullanıyorum , sorun yok...

Tşkkürler,biraz önce baktığımda görünmüyordu şimdi gelmiş:)yazmasamda devamlı takip ediyorum siteye ilk girdiğimde hemen buraya bakıyorum geçen akşam Ömer Çelakılın programında aynı konular vardı hatta bir şeyhin söyledikleri ilginçti bilmiyorum izledinizmi

Guest playades

İzlemedim, ne dedi o şeyh?

Baştan sona izleyemedim ama konukları tam ismini bilmiyorum hakan diye biri sanırım 3 kişi vardı birisi daha vardı o da islam illuminati diye bir teşkilattan bahsetti arada şeyhin konuşmasını gösterdiler 70 yıldır bunu bekliyorum ,paranızla erzak alın ,karanlık günler gelecek,elektrik çalışmıcak,ve birde ısrarla Kıbrıstaki öğrenciler geri gelsın ,köylüler köyüne gitsin şehirlerde kaos yaşanacak başka şeylerde söyledi aklımda kalanlar izlemenizi tavsiye ederim kıbrıs telef olucak falan dedi

Guest playades

TNT'deki "hayatın şifreleri özel" programı mı bu?

Evet çarşamba gecesiydi,izleyip yorum yaparsınız diye bekledim,çünkü bu konuyla ilgili konuklarını ve bilgilerini daha iyi aktarırdınız ama baktım kimseden ses yok:)

Guest playades

Şimdi seyrediyorum dediğiniz programı...

videoyu izledim, tv programları insanların beynini hipnoz ediyor, sürekli yayınlanan programları izleyince normal olmayan birşeyler artık hepimize normal gelmeye başlıyor, normal olan şeyleri savunan kişiler ise artık geri kafalı olarak bakılıyor, küçücük çocuklar bile neler biliyorlar, lakin bildikleri şeylere bakmak lazım, ne biliyorlar neyi öğreniyorlar evet çok biliyorlar, öğrendiklerinin arasında faydalı şeyler varmı, tv nin tabiki büyük katkısı var,

bir ülkeyi batırmak için savaşmaya gerek yok, ülkenin ahlak yapısını bozduğun zaman zaten bitmiştir çöküş zaten başlar, her yönü virüs gibi yavaş yavaş sarar, ekonomi, aile kurumu, eğitim, suç işleme eğilimi, ticaret vs.her yönü tetikler, bir zaman sonra bir anda çöker, ahlak yoksa saygısız insanlar, sadakatsiz,saldırgan kişilikler, mutsuz ve psikolojisi bozuk kişilikler bir nevi o ülkenin içindeki insanlar bir arada kendi kendilerini bitirmekle zarar vermekle meşgul olurlar, dünyaya bakınca zaten durumda günden güne bu yöne gidiyor gibi,

tv programları bilinçli bir şekildemi hazırlanıp insanlara izlettiriliyor yoksa ticari amaç para kazanmak için birilerinin hazırlamasımı, onlarda insanlara izlettirmek için değişik birşeyler bulmak zorunda işin içinde para var kim düşünür sonuçları,insanlar bir zaman sonra izlediği şeyden sıkılmaya başlıyor,

eğer birileri bilinçli bir şekilde bunu yapıyorsa ahlakı çökertmenin yollarını iyi biliyorlar,

bunu bilmek için ahlakın tanımının ne olduğunu iyi bilmesse yollarını nasıl bilsin, ahlakın ne olduğunu biliyorsa kendileri niye ahlaklı olamıyorlar, ilginç diyeceğim ama para para para