Jump to content
quardian

Illumınatı 2012'De Ne Yapacak İlginç Bir Vİdeo

Recommended Posts

Guest playades

Valla ben hiç atlamadan saatlerdir programı izliyorum, zaten fırsat buldukça izliyordum, bu bölüme denk gelmemişim... Naçizane ben burada konuşulanları birçok videoda seyredip öğrendiğim için bilmediğim birşeye henüz denk gelmedim ama programın düzeni biraz sinir bozucu...Bir kere moderatörü takan yok, zaten o da konu mankeninden başka birşey değil, olmasa da olur, zaten yok gibi birşey... İkincisi Ömer Çelakıl dehşet saygısız bir adam, herif kimseyi konuşturmuyor, durmadan söze girip konuşmayı baltalıyor... Moderatör diye birşey olmadığı için en çok bağıran üste çıkıyor, en çok da Ömer efendi bağırıyor... Yazık, çok yazık... Bu kadar önemli konuları resmen güme götürmüş adam... Yok "ona inanmıyorum, bunu kabul etmiyorum, ben dediydim falan filan..." Be adam biraz medeni ol da karşındaki adam sözünü bitirsin...

Bende o yüzden seyredemedim her kafadan ses çıkıyor hepsi birden konuşuyor,konu güzel ama kim ne diyor laf kalabalığı oluyor,....sizler araştırıyor ,okuyor biliyorsunuz ama bilmeyen o kadar insan varki ,ben uzun zamandır tv izlemeyi bıraktım böyle programları izliyorum bu konuları başka bir programda var mı takip edemedim hbr izlemek bile istemiyorum artık ,,..dikkatimi şeyhin konuşmaları çekti hani foton kuşağında yaşanıcaklar sanki ona benzer konulardan bahsetti ama savaşmı demek istedi anlamadım niye kıbrıstaki öğrenciler okulu bırakıp dönsünler dedi o yüzden istedim izlemenizi ,tabi siz çok duyduğunuz için sıradan gelebilir ,bizim gibiler için yeni bir bilgi oluyor .Tşkkürlerrr

Guest playades
Bende o yüzden seyredemedim her kafadan ses çıkıyor hepsi birden konuşuyor,konu güzel ama kim ne diyor laf kalabalığı oluyor,....sizler araştırıyor ,okuyor biliyorsunuz ama bilmeyen o kadar insan varki ,ben uzun zamandır tv izlemeyi bıraktım böyle programları izliyorum bu konuları başka bir programda var mı takip edemedim hbr izlemek bile istemiyorum artık ,,..dikkatimi şeyhin konuşmaları çekti hani foton kuşağında yaşanıcaklar sanki ona benzer konulardan bahsetti ama savaşmı demek istedi anlamadım niye kıbrıstaki öğrenciler okulu bırakıp dönsünler dedi o yüzden istedim izlemenizi ,tabi siz çok duyduğunuz için sıradan gelebilir ,bizim gibiler için yeni bir bilgi oluyor .Tşkkürlerrr

Tv seyretmemekle çok çok iyi bir iş yapmışsınız... Şeyh Kıbrisi evet sıcak savaştan, hem de 3.dünya savaşından bahsediyor... Tabii yaşı epey olduğundan herhalde aklı da epey eskilerde kalmış olacak ki bolca yiyecek, erzak stoklayın diyor, haklı ama pratikte mümkün değil o stok yapma işi... Ancak bir köyde yaşıyorsan onu yapabilirsin, şehirlerde hiç olası değil...

kartları inceliyorum fırsat buldukça ,hatta markalar çok şaşırttı beni ünlü bir içeçek markası gerçi sevmem evime sokmam ama bu benim şahsi fikrimdi ders çalışırkrn devamlı içip midesi delinen birini görmüştüm uzun zaman önce o yüzdendi.şimdi hiç içmem,..kartlardan birinde koyunlar vardı ,herhalde artık bizlerde koyun gibi olduk ,saçma sapan tv. programları yarışmalar eskiden tv de en azından seyredilir birşeyler vardı şimdi ne varki ,daha rahatım okuyorum ,inceliyorum ibadete daha çok zaman ayırorum ama inanın bilmeyen çok kişi var birazda kaderciyiz ben sadece anlamaya çalışıyorum anlımki etrafımdaki kişilere aktarım söylüyorum inceleyin okuyun bide dua edin diye markalar çok ilgimi çekti birde gitmekten keyf aldığım bir cafe var ona üzüldüm:)

Guest playades

Bu işlerde ve aslında her işte en önemli olan şey "farkındalık"tır... Ne mutlu size ki dünyanın ve kendinizin farkına varma sürecindesiniz... İnşallah bizler de o süreçteyizdir...

Evet haklısınız farkına varmak,çok iyi tesbit ettiniz bende onu yapmaya çalışıyorum çevremdekilerin çoğu anlamıyor ama olsun birgün onlarada ben öğrenince ,öğretirim inşAllah bu dünyaya gelme amacımız var sadece yemek içmek gezmek ve para kazanmak değil,parantez içinde şu dönem paranın çok önemi var daha doğrusu o var beyinlerde,eski dostluklar yok,eski komşuluklar yok sitelerde yaşıyoruz ve komşularımızı tanımıyoruz ama ben öyle değilim insanları çok seviyorum ve hiç tanımasamda benim yapabilceğim ne varsa yapıyorum ve üzülüyorum konuşulan sadece para oldu haklıyız okadar çok şey varki insanın gözüne gözüne sokuyorlar kime sorsam sıkıntısı var o yüzden illuminatiyle ilgilenecek zamanları yok haksızmıyım oysa Yaradanın bize verdiği bir nefes ve bir an bile çok değerli:(uzun yazdım kusura bakmayın

Guest playades

Sürekli olarak tvlerin manipulasyonuna uğrayan bir beynin "farkındalık" için fırsatı yoktur, Amerikan halkı ve birçok halk gibi maalesef bizim halkımızın da böyle mışıl mışıl bir durumda olması teknolojik bir komplonun sonucudur... Elbette bir rastlantı sonucu bu gezegende bulunmuyoruz ve bütün bu olanlar da tesadüf veya sürecin böyle gelişmesinden ötürü değil... Allah'ın bilgisi, planı ve izni dahilinde Şeytana verilmiş olan başlangıç ve bitiş arasındaki özgür irade platformunda Şeytanın binbir türlü oyununa maruz durumdayız, ama çok şükür ki biz hangi safta olduğumuzu biliyoruz, inşallah öyleyizdir.

Sadece tv de değil büyük şehirde yaşıyorum ama son birkaç yıldır yapılan binalar beni korkutuyor ,yeşil alan kalmadı hızla bir inşaat sektörü oluştu etrafıma bir bakıyorum heryer bina kaçmak istiyorum ,binaları görünce kıyamet alametlerinden biri geliyor aklıma deprem olsa insanların kaçıcak yeri yok acaba budamı onların düzenlerinden birisi

Guest playades

Yok o bizim Laz müteahhitlerin düzeni :D Ama işin ciddi tarafı şu ki dünyada hangi ülkelerin medeniyetin zirvesi olan bir devlet kurup orada refah içinde yaşayacaklarına, şehirciliğin nasıl maksimum düzeyde geliştirilmiş olacağına,kısacası bir ülkenin nasıl biryer olacağına da dünyayı yönetenler karar veriyor... Yeryüzündeki ülkelerin önem düzeylerine göre nasıl bir yer olacaklarına karar veriliyor... Mesela İsviçre, Norveç gibi ülkeler onların kurdukları sahte devletlerdir... Bize sanki dünyadaki uygarlıklar doğal bir gelişim çizgisi izlerler ve herşey doğal bir süreçle yolalırmış gibi öğretildi... Ama gerçekte durum farklıdır... Mesela, İsviçre gibi ordusu bile olmayan avuç içi kadar ülkenin iki dünya savaşının tam ortasında olduğu halde hiçbir zarara uğramayıp herikisinden de devasa kar sağlaması ne kadar da ilginçtir değil mi?

Çünkü dünyadaki paraların çoğu İsviçre bankalarında ben öyle biliyorum ikiside hiçbir şeye karışmaz görünür ,hatta norveçteki katliamdan bile müslümanların üstüne atılacaklardı ama olmadı ,bilgiğim birşey iki ülkedede yaşam şartlarının çok iyi olması isviçreye yerleşen tanıdıklarımda var ,aslında bizim ülkemiz çok güzel ,insanımızda sadece farkına varıp bu oyunların tek bir yürekle vatanımıza sahip çıksak ,....bu arada sabırla cevap verdiğiniz için tşkkür ederim