Jump to content
quardian

Illumınatı 2012'De Ne Yapacak İlginç Bir Vİdeo

Recommended Posts

bunlar yaptıysa 1999 depreminde hedef İstanbul'muydu, İstanbul tam yıkılmadı ama sıyırdı geçti, başka yerler çok zarar gördü o ayrı bir konu, yanlış yerdemi deprem oldu hesapları yanlışmı yaptılar, eğer bilimi bu kadar iyi kullanıyorlar madem kaç yıldır İstanbul depremini bekliyoruz öyleyseo zaman yapsınlar bir şeyde yıksınlar İstanbul'uda görelim öyle kolaymı deprem oluşturmak, üstelik deprem bölgesi İstanbul, bu anlatılanlara göre güçleri yetseydi deprem bölgesi olan bir yerde şimdiye kadar çoktan deprem olurdu bunu yaparlardı, yoksa uğraşıyorlarda beceremiyorlarmı, onlar önce gitsinde Amerikanın etrafında dönen kasırgaları yok etsinde gelsin güçleri yetiyorsa, saçmalık

birileri bilimi kullanarak deprem oluşturmayı deneyebilir bunu yapmak isteyebilir, bilim işte

insan yağmurda yağdırmak ister, uzayada gitmek ister, güneşede gitmek ister, herşeyi ister,

her yapmak istediği şeyi yapabilirmi,

Guest playades
bunlar yaptıysa 1999 depreminde hedef İstanbul'muydu, İstanbul tam yıkılmadı ama sıyırdı geçti, başka yerler çok zarar gördü o ayrı bir konu, yanlış yerdemi deprem oldu hesapları yanlışmı yaptılar, eğer bilimi bu kadar iyi kullanıyorlar madem kaç yıldır İstanbul depremini bekliyoruz öyleyseo zaman yapsınlar bir şeyde yıksınlar İstanbul'uda görelim öyle kolaymı deprem oluşturmak, üstelik deprem bölgesi İstanbul, bu anlatılanlara göre güçleri yetseydi deprem bölgesi olan bir yerde şimdiye kadar çoktan deprem olurdu bunu yaparlardı, yoksa uğraşıyorlarda beceremiyorlarmı, onlar önce gitsinde Amerikanın etrafında dönen kasırgaları yok etsinde gelsin güçleri yetiyorsa, saçmalık

birileri bilimi kullanarak deprem oluşturmayı deneyebilir bunu yapmak isteyebilir, bilim işte

insan yağmurda yağdırmak ister, uzayada gitmek ister, güneşede gitmek ister, herşeyi ister,

her yapmak istediği şeyi yapabilirmi,

Bu konuda, yani bu şeytanilerin planlarının neler olduğu konusundaki bu sitedeki farklı konu başlıklarındaki bütün mesajları ve videoları izlemediğiniz ve artı olarak da başka websitelerindeki bilgilerden haberdar olmadığınız için böyle demeniz çok normaldir.Ama bu konu öyle burada bir mesajla özetleyebileceğimiz bir konu değildir, araştırmak,okumak,incelemek gerekiyor.Bu adamların büyük bir planları var ve son aşamadalar.Tabii kazın ayağı öyle değil, yani onlar işi bitirecekleri iddiasındalar ama bu dünyanın bir sahibi var. Elbette siz kendi açınızdan çok haklısınız...

Komplo teorisi filmini seyretmediniz herhalde ,depremden önce çekilmişti,ayrıca amerikan yardım gemisi depremolduğunda ordaydı ilk defa amerikan başbakanı türkiyeyi ziyarete geldi başka biliyormusunuz geldiğini ozamanlar zaten nette dolaştı bilgiler hedefin gölcük askeriyenin olmadığını nerden bilelim depremi birebir yaşayanlar denizin ortasından bir alev topu çıktığını söyluyorlar daha anlatacak çokşey var ama geçmiş artık yapıcak bişey yok olan bizim insanımıza oldu maddi manevi yinede herşeyin doğrusunu Allah bilir.

--- Sonraki mesaj ---

Daha ayrıntılı gerçekçi araştıran arkadaşlar var ,izah ediceklerdir gelmişbile playades :) tşkkürler

Bu konuda, yani bu şeytanilerin planlarının neler olduğu konusundaki bu sitedeki farklı konu başlıklarındaki bütün mesajları ve videoları izlemediğiniz ve artı olarak da başka websitelerindeki bilgilerden haberdar olmadığınız için böyle demeniz çok normaldir.Ama bu konu öyle burada bir mesajla özetleyebileceğimiz bir konu değildir, araştırmak,okumak,incelemek gerekiyor.Bu adamların büyük bir planları var ve son aşamadalar.Tabii kazın ayağı öyle değil, yani onlar işi bitirecekleri iddiasındalar ama bu dünyanın bir sahibi var. Elbette siz kendi açınızdan çok haklısınız...

bu örgütün adını duymam çok fazla olmadı belki 3 - 5 ay, burdaki konulara baktım, çok fazla bu örgütle ilgili birşeyler okumak, video izlemek bana pek iyi gelmiyor içim almıyor izlerken bile rahatsız oluyorum, videolar çok ağır ama izlediklerim oldu,çok korkunç şeyler, insanın psikolojisini bozar bunlar,

anlatılan şey bu örgütün içindeki anlatılan kişiler insanlıktan çıkmış herşey yapar, şeytanla işbirliği yaptıklarına göre, bu fenim fikrim deprem vs.gibi bazı şeyleri denemeye kalksalar bile ben çok başarılı

olacaklarını düşünmüyorum öyle kolay değil, ekonomi vs.gibi durumlarda belki, biryerlerde fitne çıkarıp orayı burayı birbirine katabilir,

--- Sonraki mesaj ---

birşeyler vardır ama çok fazla gözde büyütülmüş gibi,

Guest playades
birşeyler vardır ama çok fazla gözde büyütülmüş gibi,

Bu bana Fatih Terim'in meşhur lafını hatırlattı :D"Seyretmedim, görmedim ama gördügüm kadariyla söylüyorum gol degildi..."

Sayın trky, konuyu detayıyla ve Oktan Keleş, Hakan Yılmaz Çebi gibi İslami ağırlıklı unsurlardan da inceleyecek olursanız Yahudilerin Şeytanın hizmetkarları olarak Allah'ın düzenine üstün gelme planlarının son safhasında olduğumuzu göreceksiniz. Konudan haberdar olmayanlar için bunun ne kadar dehşet verici bir noktada olduğu tahmin bile edilemez.

Ama dediğim gibi Allah'ın da planı vardır ve Rabbaniler bu savaşta meydanı şeytana ve uşaklarına teslim etmeyeceklerdir.

Büyük bir meydan okuma zamanını yaşıyoruz ve olay çok ciddidir.

Bir dip not olarak belirteyim, 1999 depreminde amaç Türkiye'yi ayağa kalkamaz ve kendini savunamaz noktasına getirip Amerikan ordusu eliyle sözde NATO'nun Türkiyeye yardıma koşarak ülkemizi fiilen işgal etmesiydi.İstanbul'da Sultanahmet camii gibi,Fatih camii gibi camiler ve İslamın-Türklüğün simgeleri depremden olmuş gibi çökertilecek yokedilecekti.Ama Allah'ın planı devreye girince engellendiler ve istediklerini yapamadılar.

Guest playades

Adamlar çalışmaya devam ediyorlar. Bugün seyrettiğim bir tv programı videosunda Aytunç Altındal (bu işlerin uzmanıdır) ABD'nin şu anda Kuzey Irak'ta 600.000 kişilik tam donanımlı bir ordu kurmakta olduğunu söyledi ve hükümetin dikkatini bu noktaya çekti. Yani artık PKK'nın tankı, topu,uçağı,helikopteri olacak, ha pkk ha peşmerge hiç farketmez çünkü... İnşallah ordularıyla beraber "yahu bunlar militan değil sivil halk", vuramayız" demeyeceğimiz bir halkları da olur da it sürüsüyle erkek gibi kapışırız. Ne demişler "Allah düşmanın da dürüstünü versin" ama ne yazık ki Siyonist uşakları kahpelikten başka birşey bilmezler...Çünkü zaten öğretmenleri hilekardır ve her türlü yolu mübah sayarlar...

Moderatör diye birşey olmadığı için en çok bağıran üste çıkıyor, en çok da Ömer efendi bağırıyor... Yazık, çok yazık... Bu kadar önemli konuları resmen güme götürmüş adam... Yok "ona inanmıyorum, bunu kabul etmiyorum, ben dediydim falan filan..." ...

zaten ömer beyin blue beam dan bile haberi yok, hala kabenin üzerindeki ışık hüzmesini melek sanıyor

insan biraz okur araştırır, şaşırdım ne diyim

Arkadaşlar dünden beri bu konuyu araştırıyorum. Çok güzel paylaşımlar yapmışsınız. Biraz zamanımı alsa da 40 sayfayı da okudum. Benim de gözüme çarpan belirtmek istediğim bazı şeyler var. Öncelikle Mc donalds la başlayayım. Mc donalds'ın gerek M harfiyle ( masonluğu temsil eder M Tv gibi ) gerek çektiği reklamlarla illuminati üyesi olduğu çoğu yerde tartışılıyor zaten. Benim söylemek istediğimse Mc donaldsın kartlarla bağlantısı

burada açıkça mc donalds reklamında illuminati simgelerini görüyoruz

39840-1.jpg

Bu fotoğrta da yapılan işaret oldukça açık

7853mcdonaldssign-1.jpg

Şimdi ise hangi kartla ilgili olduğunu düşündüğümü söylemek istiyorum. Bu karttaki açıklama şöyle

"This is not an instant attack'' deniyor yani oyundaki ani saldırı metodlarından değil. Zamana yayılı bir metod olduğu söyleniyor. Şimdi bu kartın MC donalds ile bağlantısına gelirsek. Mc donaldsın patates kızartmasında bir gariplik olduğu yapılan çeşitli testlerle ortaya çıkıyor . Örneğin aşağıdaki videoda tüm yiyecekler bozulurken mc donalds patatesine 10 hafta hiçbirşey olmadığını ve yorumlarda da 10 yıllık patatese sahip olduğunu ve birşey olmadığını belirtenler olduğunu görebilirsiniz. Patates kızartmasının bir donmuş gıda olduğunu göz önüne alırsak bu yolla insanlara bakteri üreyen bu besini kolaylıkla yedirebileceklerini görüyoruz.İçinde ne olduğu kesinlikle bilinmiyor

Video burada

How Nasty Are McDonalds Fries? - YouTube

3854flesheatingbacteria150x150-1.png

Arkadaşlar dünden beri bu konuyu araştırıyorum. Çok güzel paylaşımlar yapmışsınız. Biraz zamanımı alsa da 40 sayfayı da okudum. Benim de gözüme çarpan belirtmek istediğim bazı şeyler var. Öncelikle Mc donalds la başlayayım. Mc donalds'ın gerek M harfiyle ( masonluğu temsil eder M Tv gibi ) gerek çektiği reklamlarla illuminati üyesi olduğu çoğu yerde tartışılıyor zaten. Benim söylemek istediğimse Mc donaldsın kartlarla bağlantısı

burada açıkça mc donalds reklamında illuminati simgelerini görüyoruz

39840-1.jpg

Bu fotoğrta da yapılan işaret oldukça açık

7853mcdonaldssign-1.jpg

Şimdi ise hangi kartla ilgili olduğunu düşündüğümü söylemek istiyorum. Bu karttaki açıklama şöyle

"This is not an instant attack'' deniyor yani oyundaki ani saldırı metodlarından değil. Zamana yayılı bir metod olduğu söyleniyor. Şimdi bu kartın MC donalds ile bağlantısına gelirsek. Mc donaldsın patates kızartmasında bir gariplik olduğu yapılan çeşitli testlerle ortaya çıkıyor . Örneğin aşağıdaki videoda tüm yiyecekler bozulurken mc donalds patatesine 10 hafta hiçbirşey olmadığını ve yorumlarda da 10 yıllık patatese sahip olduğunu ve birşey olmadığını belirtenler olduğunu görebilirsiniz. Patates kızartmasının bir donmuş gıda olduğunu göz önüne alırsak bu yolla insanlara bakteri üreyen bu besini kolaylıkla yedirebileceklerini görüyoruz.İçinde ne olduğu kesinlikle bilinmiyor

Video burada

How Nasty Are McDonalds Fries? - YouTube

3854flesheatingbacteria150x150-1.png

işte ben de bundan endişe ediyordum

bunların mallarını almamalıyız

hangi markalar olduğu bellidir,

maalesef gıdadan temizlige şampuandan saç kremine çaya kadar yayılmışlar

internetten araştırılarak marka isimleri tesbit edilebilir

ben dikkat ediyorum artık

yani yarın öbür gün, dünya nufusunda bir tırpanlama yapmaya karar verseler adamların insanları hasta etmek veya yavas yavas, ya da aniden öldürmek için hiç uğraşmalarına gerek yok

şeytanın akıllarına getirdigi onun ilmi çerçevesinde birçok pislik yapacakları ortada

ülkemizde türkçe adlarla birçok gıda firması faaliyet gösteriyor

bunlardan alışveriş yapmamak gerekiyor, hanginiz illuminati kartındaki gibi eriyerek ölmek istiyor?

şu karta bakar mısınız adamın hem kemikleri hem etleri erimiş

ellerindeki kartlara bakarsak para kartı şeytan ve cin kartı nemrut kartı calut kartı var iman kartı hızır kartı şehitler kartı yok gördüğünüz gibi daha baştan yenilmişler

dikkat edin ki şeytan rabbimizden izin istemiş rabbimizden kıyamete kadar izin almıştır kıyamete kadar çalışacaktır imana rabbimizin kitabına sıkı sıkı sarılalım ki şeytanın oyununa gelmeyelim