Jump to content
quardian

Illumınatı 2012'De Ne Yapacak İlginç Bir Vİdeo

Recommended Posts

Guest playades

Valla bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama epey bir süredir ne Acun'un, ne Sertab'ın gözlerinde sıcak bir ışık, parıltı göremiyorum ben...böyle bir donuk bakış, hani ruhsuzca derler ya öyle birşey var sanki...özellikle de acun'da öyleymiş gibi geliyor bana, belki de bana öyle geliyordur, bilemiyorum...Bana öyle gelse de on yıl önceki fotograflarıyla karşılaştırıldığında arada büyük bir fark var bence, yaşlanmadan filan sözetmiyorum, ifade farkı var, özellikle gözlerde...

Buda senelerce öncesine ait yeşilçamdan adam resmen anlatıyor başka bir sitede rastladım.

Yuh artık :blink: .Adamlar almış başını gitmiş ama biraz bilgi ile kimin renginin ne olduğunu anlarız tedbirli davranırız.

[video=youtube;EIMT96-xk1Q]http://www.youtube.com/watch?v=EIMT96-xk1Q&

aynen illuminatiyi anlatmış yuh dedim artık :D

Guest playades
Buda senelerce öncesine ait yeşilçamdan adam resmen anlatıyor başka bir sitede rastladım.

Yuh artık :blink: .Adamlar almış başını gitmiş ama biraz bilgi ile kimin renginin ne olduğunu anlarız tedbirli davranırız.

[video=youtube;EIMT96-xk1Q]http://www.youtube.com/watch?v=EIMT96-xk1Q&

Üstelik film de gerçek oldu değil mi? Kahramanımız reklamlarda da oynadı, filmde dendiği gibi hem de ne reklamlarda, global şirketlerin reklamlarında...he he...ilginç ve gerçek

zaten sertap erener sebataist diye iddialar var.milliyet gazetesindeki röportajjında yalanlamıştır kendisi.ama bilemeyiz:)

Guest playades

Bu başlığın altına dün eklediğim bir alıntıda pop müzik yıldızlarının İllimunati örgütüyle ilişkileri anlatılırken Amy Winehouse'ın ölümünün de bu bağlamda şüpheli olduğu söylenmişti. Buyrun bugün açıklanan otopsi raporunun ne dediğine bir bakalım:

"İngiltere'nin başkenti Londra'da geçen ay hayatını kaybeden İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'un vücudunda uyuşturucu maddeye rastlanmadığı açıklandı.

Winehouse'un ailesi, toksikoloji raporuna göre, kızlarının vücudunda uyuşturucu maddeye rastlanmadığını, alkol bulunduğunu, ancak alkolün ölümüne neden olup olmadığının henüz belirlenmediğini bildirdi.

Winehouse ailesi adına açıklama yapan Chris Goodman, "Yetkililer tarafından Winehouse ailesine verilen toksikoloji testi sonuçlarında, Amy'nin vücudunda uyuşturucu madde bulunmadığı bildirildi" dedi."

Sevgili quardian,iki gündü illimunati diye konular açıp duruyorsun,bilgisayarın başından kalkamaz oldum..Yine bir tane açmışsın :D:D Paylaşımların için teşekkürler :clapping:

Guest siriusx

bence 2012 de iran a savaş açacaklar.

belki de bundan önce 11 eylül benzeri bir olay yaratacaklar.

zaten sertap erener sebataist diye iddialar var.milliyet gazetesindeki röportajjında yalanlamıştır kendisi.ama bilemeyiz:)

sertap erener icin, direk ibrani kökenli oldugunu okumustum

yani kökeni de türk değilmiş diyorlar

gülben ergen de onun akrabasıymıs

o zaman gülben de ibrani kökenli oluyor

ayrıca, sebatayistler türkiyenin bircok ilinde varlarmıs-kiminin kökeni belki türktür ama inanış olarak bu yöne sapmışlar

fakat sebatayist bilinen çok kişi direk ibrani kökenlidir

konyada adanada, maraşta, birçok aile varmıs görünürde müslüman ve bizim gibi yaşıyorlar ama içerde sapkın

bence 2012 de iran a savaş açacaklar.

belki de bundan önce 11 eylül benzeri bir olay yaratacaklar.

İran değilde şu an hedefte suriye var gibi görünüyor.İran içinde bir sıra belirlemişlerdir muhakkak.