Jump to content
Sign in to follow this  
yeliS

Bebeğin Vücudundaki Kuran Ayetleri!

Recommended Posts

bebekyazi-1.jpg

Vücudunda farklı Arapça yazılar çıkan bebek, bilim adamlarını şaşkına çevirdi.

Doğduktan iki gün sonra bebeğin vücudunda yazıların ortaya çıkmaya başladığını söyleyen anne ve babası ortaya çıkışında bebeğe oldukça acı veren yazıların kendilerini şok ettiğini açıkladı.

fft16_mf400124Jpeg-1.jpeg

Rusya’da bir bebeğin vücudunda Kuran'dan ayetler belirmeye başladı.

Rusya'nın Dağıstan Bölgesi Krasno-Oktyabırskoye köyünde doğan Ali isimli bebeğin annesinin bildirdiğine göre, çocuğun vücudundaki ayetlerle ilgili yazılar çocuğun doğuşundan hemen sonra ortaya çıkmaya başladı. Ria Novosti ajansının haberine göre başlangıçta bebeğin vücudunda beliren ufak morluğun geçmesiyle beraber Arapça "Allah" yazısı ortaya çıktı.

Başlangıçta çocuktaki bu yazıyı doğuştan ortaya çıkan bir leke şeklinde algılayan aile, daha sonra bu yazıların farklı şekillerde ortaya çıkması ve değişikliğe uğramasıyla beraber bunun sıradan bir şey olmadığını anladılar. Aile başlangıçta bunu kimseye anlatmak ve göstermek istemedi. Ancak, çocuğun vücudunda "Yazılarımı insanlara gösterin" cümlesi belirdikten sonra bunu insanlara göstermeye başladılar. Çocuğun bulunduğu köydeki hemşire Saida Rasulova, böyle bir şeyle ilk defa karşılaştığını ve bunu tıbben açıklamanın mümkün olmadığını belirtti. Bu olayın herkes tarafından duyulmasının ardından çocuğu görmek için insanların akın ettiği ve çocuğun ailesinin evinin adeta kutsal bir yer haline geldiği bildiriliyor.

Öte yandan, Kuran ayetlerinin çocuğun vücudunda belirme ve belirgin hale gelme anında çocuğun ateşinin çıktığı dile getiriliyor.

Bilimin açıklayamadığı çocuk videosunu izle - Haber - Mynet - Video

haber biraz eski lakin "çocuğun vücudunda "Yazılarımı insanlara gösterin" cümlesi" bu cümleyi gördükten sonra mantıken insan unsuru aranır ki kesin var...

çünkü son kitap Kur'an,son peygamber Muhammed en son vahiy 1400 yıl önce geldi,kainatın yaratıcısı bir bebeğin bacağına iki cümle kazıyarak mı mucizesini gösterecek ?...

zaten din konusunda uzman kişilerden böyle bişeyin olmayacağını anlatan tepkide gelmişti...

İlgimi çektiği için sizlerle paylaşmak istedim. kırmızı renkte yazılan cümle gibi değil aslında ben facebookta gördüm. orada daha ayrıntılı anlatılmış.

Guest nnic

Çok ilginç:) ayet değil bir kere..Ayet Allah tarafından vahyolunmuştur.Kuranda geçer..Arapça deseniz evet ama arapçada herekeler yoktur:) daha sonraları eklenmiştir herekeler:)

Bunlar tabi dahada ilginç:)

orada ne yazdigini biliyormusunuz ki ayet olup olmadigini ayirt edebiliyorsunuz?

meraktan soruyorum yanlis anlasilmasin ne yazdigini bilen varmi?

Kuran gibi bir mucizemiz var.islam'ı bilen kişilerin inanmayacağı düzmece bir haber.Bu haber 2 yada 3 yıl önce yapıldı.Sadece tek haber kanalı ile dağıtıldığı ve diğer hiçbir uluslararası kanallarda haber olmadı.Allah mucizeler tatbik etmez. Allah'ın mucizeleri kuran'da da belirtildiği üzere ancak ve ancak kıyamet günü yaklaştığında ortaya çıkacaktır. Bu mucizelerin ortaya çıkmasıyla birlikte dua kapıları kapanacak, bu mucizelerden sonra yapılan ibadetler veya müslümanlığa geçişler kabul görmeyecektir diye biliyorum ben.

Aşırı inanç,sorgulamayı ortadan kaldırır ve doğruyu yanlışı ayırt edemez.

görüntü hiç bebeğe benzemiyor. bir kol gibi, yada bir bacak gibi duruyor..!

bu haber bir patladı konuşuldu. sonra bir daha ses çıkmadı.. hep aynı videolar hep aynı görseller var nette.

olay gerçekse daha çok haber olmalıydı...

bu bi defa bir bebek kolu yada bacağı olamayacak kadar büyük şu ebata bi baksanıza yoksa bu besili bir bebecikmidir nedir anlıyamadım ilk önce bu detayı çözüp ondan sonra yazıya bakılmalı bence

--- Sonraki mesaj ---

sanki bi kadın bacağına dövme yaptırmış gibi