Jump to content
Sign in to follow this  
güley

Çinli Zayıflama hapı Lida Yine Piyasada

Recommended Posts

Ölümlere yol açtığı için yasaklanan Çinli Lida zayıflama hapı tekrar piyasada...Bu kez başka isimle ve zayıflama çayı olarak pazarlanıyor.

Geçen yıl iki kişinin ölümüne neden olan ve yasaklanan Lida hapı, şimdi de çay olarak internetten pazarlanıyor.

Uzmanlar, Meizi adıyla internetten satılan ölümcül zayıflama çayına karşı uyarıyor.

İsmi Meizi çayı olarak değiştirilerek, hiçbir izin alınmadan satılan sözde zayıflama çayı, psikolojik değişikliklerle intiharlara yol açabiliyor, dolaşım sistemine ve kalbe zarar veriyor.

Uzmanlara göre, Lida ve benzeri ürünlerin hiçbir zayıflatma etkisi yok.

Tarım Bakanlığı da harekete geçti. İnternetten satışa müdahale eden bakanlık, Lida için alınan toplatma kararını genişleterek uygulamaya koydu.

Vatan

lida Nedir

Lida Çin Halk Cumhuriyeti' nin güney kesiminde bulunan Yunnaneyaletinde yüzyıllardır yetişen ve geleneksel olarak yüzyıllardırkullanılan mucizevi bitkilerin ekstrelenmesi ile oluşturulmuş tamamen doğal bir üründür.Lida Uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen bu bitkiler, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida , şu an uzakdoğu ve Amerika' da zayıflama preperatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Lida bir ilaç değildir! Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

Lida Nasıl Kullanılır?

Yosun Kapsülü, hergün sabah 2 su bardağı (tercihen ılık) su yardımı ile 1 kapsül alınır. Kapsül alındıktan 20 - 30 dakika sonra kahvaltı yapılır. Lida kullanımı süresince günlük asgari 2 LT. su tüketimi tavsiye edilmektedir.

Önemli: Lida, rejim ve diyet desteği gerektirmeden zayıflatabilen bir üründür. Lida kullanımı süresince yeme düzeninin bilinçli olarak kontrol altında tutulması (rejim ve diyet programı ile kullanılmaz) sakıncalıdır.Lida Ürün mutlaka sabah 1 kapsül alınmalı ve 20 - 30 dakika sonra kısıtlamasız ve doyurucu olmak kaydı ile mutlaka kahvaltı yapılmalıdır. Ürünün kullanımı süresinde sabah kahvaltısının ihmal edilmesi durumunda halsizlik, mide bulantısı gibi yan etkiler gözlemlenmiştir.

Lida Nasıl Etki Eder?

Lida içeriğindeki 9 çeşit bitki ekstresi ile tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen aynı zamanda su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların parçalanılarak yakılmasını sağlayan mucize bir üründür.

Lida Takviyenin etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün, aylık 4 - 12 kilo arasında değişen zayıflatıcı etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki görebiliyorlarken, kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişkenliğin sebebi şüphesiz her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışmamasıdır.

Lida Her üründe olduğu gibi, Lida'nın da sahteleri mevcuttur. Bu bölümden ürünle ilgili orjinallik bilgilerini öğrenebilirsiniz.

lida

Lida kutusu hakkında detaylı bilgiler.

lida kutusu üzerinde görüldüğü gibi bayan resmi bulunmakta,ve kutu yüzeyi buzlama teknolojisi kullanılarak yapılmış hafif şekilde tırtıklıdır. Kutunun çeşitli yerlerinde küçük Kunming Dali logoları bulunmakla beraber,sağ üst köşede hologram,alt kapağında imal ve son kullanım tarihleri,üst kapağında ise orjinalliğini tanımlayan bilgiler bulunmaktadır.

Lida kapsülleri hakkında detaylı bilgiler.

lida kapsülleri fotoğrafta'da görüldüğü gibi koyu,ve açık yeşil renklerden oluşur,kapsül üzerinde Kunming Dali logo'su ve fabrika telefon numarası bulunmaktadır.

Lida jelatini hakkında detaylı bilgiler.

lida kapsüllerini muhafaza eden jelatinin görünümü.

Lida hologram'ı hakkında detaylı bilgiler.

lida Kutu üzerinde sağ üst köşede bulunan hologramın görüntüsüdür.Kutuyu oynattıkça ışık ile beraber hologramde renk değişimi gözlenmelidir.Lida'nın orjinal olup olmadığınızı anlamak için en büyük kanıt bu hologramdır.

Lida Nedir? Lida Neye Yarar ? Ne Yapar ? Yan etkileri nelerdir

Etiketler: Lida Nedir? Lida Neye Yarar ? Ne Yapar ? Yan etkileri nelerdir

Lida'nın Bitkisel ve Kimyasal İçeriği 3:

lida

ida'nın Bitkisel ve Kimyasal İçeriği 3:

Sibutramin

lida

Bir kere hemen şunu belirteyim sibutramin herkesin bildiği gibi obezlik tedavisinde kullanılan piyasada benim bildiğim reductil, belkide merida ismiyle de vardır. Ve hiç de kontrollü filan değildir, isteyen gidip alabilir. Bu ilacın piyasada 10mg lık 15 mg lık dozları vardır. Fakat benim bulduğum yayınlara göre 5 ila 30 mg lık dozlar insanların tedavilerinde kullanılmış. Yan etkileri var. Onları sonra yazmam gerekiyor.” lida içerisinde sibutramin var mı?” sorusunu ben Çin deki fabrikaya defalarca sordum ama her defasında “içinde zararlı (harmful demişler) bir madde yok” diye cevap verdiler. Lidanın içinde sibutramin var diyen tek bir yayın var (benim bulduğum) o yayın da

Almanyada bir klinikten çıkmış bir yayın. Ben kliniği buldum ve o kliniğin finansörü (para sağlayanı) reductil i üreten firma…. O zaman düşündüm ki firma bunu karalamak için böyle bir yayın çıkarttırdı… genede inanmayıp onların yöntemiyle ölçmeye çalıştım ama ölçemedim… tekrar başka işlemler denedikten sonra ölçebildim… lida da sibutramin var arkadaşlar.

Kendim ölçtüğüm için kesin olarak bunu söylüyorum. Miktara gelince 28 le 30 mg/kapsül arası değişiyor. Teknik bir problem olmazsa ölçümün grafiklerinide siteye koyarız. Herkez görsün.

lida

Peki şimdi ne olacak…. Herkes lidayı bıraksınmı?... baştan beri hep söylediğim bir şey var sorun bunun içinde sibutramin olması değil bütün sorun bunun kontrolsüz kullanılması bir sürü mail görüyorum nerdeyse 55 kilo olan bile var… bu kilo ile olmaz arkadaşlar kesin olmaz. Sibutramin en güvenli obez tedavisi maddelerinden birisi. Bunu 1087 hastada yapılan denemelerde diğer zayıflatıcı ilaçlarla birlikte verilmiş ve en güvenlilerden birisi bulunmuş. Ama hangi doz güvenli? 10, 15 belki 20mg.

Bu deneylerin süresi ise 2 yıl sürmüş. Yani iki yıl boyunca bu ilaç hep verilmiş. Gene de güvenli.

İşte tam burada bizim sorunumuz başlıyor biz ne yapıyoruz? Kilomuz az olsa bile kullanıyoruz bunu. Tedaviye beden kitle indeksi 28 in altında kişileri almamışlar bile. Bizim 162 boy ve 65 kilonun kaç biliyormusunuz 24.7 hafif şişman bile değil. İşte size yan etki; baş ağrısı el ayakta uyuşukluk, yok efendim sırt ağrısı, bulanık görme konsantrasyon bozukluğu… bir sürü şey.

Tabi burada asıl kızılacak olan ise üretici. Hiçbir yan etkisi yok ve saf bitkisel diyor(gerçi saf bitkisel olsa ne olacak çok önemli değil ama katkı yok anlamında yalan söylenmiş oluyor). Ve ısrarla sorulmasına karşın cevap yok. Ayrıca hadi içine koydun bunu anladık, ama neden üzerine yazmıyorsun?.(patent anlaşması olmadığından yazamıyor bu arada)

lida

Bir kere doğru kullanılmazsa yan etkisi var, ki bunu hepimiz görüyoruz zaten. Açıkçası ben (literatürde)kalıcı bir yan etkisine rastlamadım ama Amerikada bu ilaç (reductil) marketlerde satılmış 2001 ve 2003 arası o zamanlar herkes istediği gibi almış ve kullanmış o zamanlar, alanlar arasında kalp rahatsızlığı olan yada tansiyon rahatsızlığı olan ve az kilolu kişilerde ölümler olmuş.

Sonradan doktor reçetesine girmiş ondan beride obez tedavilerinde ölen yok.(doktor kontrolünde sibutramin yaşlılarda kullanılmış o tedavide ölen var. Lida insan öldürüyor söylentisi buradan geliyor).

Lida dan ölen varmı? aslında bunu bilmek pek mümkün değil. Bence kontrolsüz ve bilgisizce kullanılmaya devam ederse ölen olabilir…

Kanada sağlık enstitüsü yasaklamış ama gerekçelerinde şu yazılı:” lida da sibutramin vardır, üretici bunu ürünün üzerinde belirtmemiştir ve kontrolsüz satılmaktadır, bu güne kadar herhangi bir kötü olay rapor edilmemesine karşın bizim ileriye dönük endişelerimiz var”

Evet arkadaşlar bizimde endişemi var..

Bizde de reductil reçeteli, ama tabi ki kontrolsüz. Bizde kimsenin ölmemesinin nedeni: bi kere ilacın çok pahalı olması herkesin buna ulaşamaması ve ayrıca bilmemesi olabilir.

Ama işte lida bu iki faktörüde ortadan kaldırıyor hem ucuz ve hem herkes hiç bir uyarı görmeden alabilir (aktarlardan, internetten hatta eczaneden, sahte satıcılardan*) kutuda da uyarı yok.

lida

En büyük tehlike bu. Sizlerin yani şu an bu yazıyı okuyanlar için en ufak bir tehlike yok çünkü bir kere şu an bilgileniyorsunuz. Kilonuz azsa hemen bırakabilirsiniz, ya da nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Benim sizlerden yani bunu okuyan kişilerden istediğim bu bilgileri başka kullanıcılara ulaştırın.

Bu arada kilolu arkadaşların kilo verme isteklerine lütfen saygılı olalım sonuçta bu ilaç önceki saydığım özellikleri ile birlikte uygun kişilerde doğru bir kullanımla mucizeler yaratacak bir ürün. (bu sonuç üretici firmayı asla asla aklamaz).

Biz biliyoruz ki bu ilaç ne kadar yasaklansa da yine bir şekilde kullanılacak. Çünkü sonuçları birçok uygun kişi için iyi. Bir çok doktor arkadaşdan; lida nın sadece sibutramin tedavisine göre daha az yan etkileri olduğunu öğrendim ve kontrollü olarak kullanılıyor. (buna benzer Türkiyede satış izni olmayan bir çok ilaç da tedavilerde kullanılmakta)

Sibutraminle ilgili yazılacak çok şey var. Ama daha önce şunu yazmalıyım lida benim ölçümlerime göre sadece sibutraminden oluşmuş bir kapsül değil. Asıl ana madde sibutramin değil, benim tanımlayamadığım bir takım maddelerde var. Büyük ihtimal diğer saydığım bitkisel maddelerden oluşuyor. Ve aslında bu bitkisel olanlar sibutraminin kötü etkilerini azaltacak nitelikte sibutramin tansiyonu artırırken poria cocos tan gelen madde tansiyon düşürücü rol oynuyor. Sibutraminin aşırı dozu karaciğere zararlı iken daidai den gelen maddenin karaciğeri koruyucu etkisi var. Vs. Ama işte her şey gelip doza dayanıyor lütfen kilosu az olan arkadaşlar bundan uzak dursunlar.

lida

Eğer lidayı kullanmaktan başka çare yok diyorsanız;

1-Eğer kilonuz bayanda 65 kilonun altında, erkekte 70 in altında ise kapsülün yarısını boşaltıp içmelisiniz.

2-Eğer kilonuz 65 üzeri ama BKİ niz bayanda 26 nın erkekte 27 altında ise yine yarım kapsül içmelisiniz.

3-Eğer günde 2 litreden az su tüketiyorsanız lida yı kesinlikle bırakmalısınız.

4-Eğer lida kullanıyorsanız başka bir ilaç kullanmamalısınız.(ilaçların çok büyük bir yüzdesi için geçerli)lida

5-Lida kullanırken çay, kahve, sigara tüketiminiz en az yarıya indirmeli ve alkol alımını tamamen kesmelisiniz.

lida

Not: Sibutramin içeren ilacın patenti BKİ nin 28 ve üzeri olan obez hastalar için alındığını,,,

Genellikle 6 aylık tedavilerde kullanıldığını,,,

En çok 2 yıllık denemeler yapıldığını,,,

En güvenli zayıflama ilaçlarından biri olduğunu,,,

uzun tedavilerde (1 yada 2 yıl) 10mg ve 15 mg lık dozların kullanıldığını,,,

Lida'nin içeriğine kısaca baktığımzda şunları görüyoruz:

1a- Tuckahoelida

1b- Yunnan

2- Guttiferae Plant

3- Coleus Scutellarioides

4- Arum

5- Trigonella Foenum

6- Ferusalem

7 - Cyomopalis

8 - Marimu Kumbuatlida

9 - Guarana

Burada önemle vurgulanması gereken bir konu da şu; Benim yukarıda yazdığım ürün içeriği Lida'nın "Lida DaiDaihua"

denen farklı bir türü. Şayet Türkiye'de tartışılan ve satışa sunulan türden bahsediyorsak 1a yerine 1b'yi listeye dahil etmeniz gerekiyor. Çünkü 1a "Lida Yunnan" 'in listesinde değilde "Lida DaiDaihua" 'nın listesinde. Yani yemek tarifi gibi.

Doğal olmayan yollardan zayıflamanın birçok kimyasal yolu var. Bunlardan en önemlisi "Sibutramine" ile geliştirilmiş daha çok Pediatrik hasta sınıfı dediğimiz çocuk obezlere uzman kontrolünde uygulanan tedavi şekli.

"Sibutramine"

(*** Sibutramine, serotonin norepinefrin ve dopamin'den oluşan bir kombinsyondur. Yukarıda bahsi geçen bitkilerden Guarana olarak bilinen "Paullinia Cupana" seratonin içerir.)

Şimdi şu soruyu sormak istiyorum. Uzman endoskopistler denetiminde tamamen tıbbi şartlar altında yapılan ve obezite tedavilerinde kullanılan kimyasal maddeler, nasıl oluyorda bu ne olduğu belirsiz yosun hapları içine sokularak insanlara pazarlanmaya çalışılıyor?

Kilo kaybına sebep olan etkinin Lida değil de "Sibutramine" olduğunu sanırım söylememe gerek yok.

lida

Sonuç olarak, eğer fazla kilolarınız olduğunu düşünüyorsanız öncelikle günlük rutin'de ne türden aktifiteler yaptığınızı bir düşünün. Günde kaç kilometre araba kullanıyorum ya da kaç basamak merdiven çıkıyorum? Kaç dakika/saat yürüyorum ya da kaç saat oturuyorum? Bu soruların cevapları size büyük ipuçları verecektir. Şayet tedavi konusunda kararlıysanız ve kilo kaybetmek istiyorsanız bunu bir uzman kontrolünde yapmak en sağlıklısı ve mantıklısı olacaktır.

lida

Hepinize sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Lida yosun kapsülünün içeriği aşağıdaki bitkilerin harmanlanarak ekstre edilmesi ile elde edilmiştir.

Yunnan Yosunu

Yunnan Çin ve Kore sahillerinde ve açıklarında yetişen 3 hücreli bir yosun türevidir. Sahili olan Uzakdoğu ülkelerinde özellikle balıklar başta olmak üzere bir çok yemek çeşidinde çeşni olarakta kullanılır. Tok tutucu özelliğe sahip olduğu bilinen, bölgesel yağların su tüketimi yardımı ile yakılmasını sağlayan ve Lida’nın etkili olmasında başrolde bulunan türevdir.

Yabani Kereviz

Halk arasında da bilinen yabani kereviz, böbrek ve mesene rahatsızlıkları, ödem,şişkinlik,iştahsızlık,zayıflama ve sindirim rahatsızlıklarına rahatsızlılarına karşı ayrıca kanı temizlemek içinde kullanılır.

Alfa Alfa Filizi

TB kayıtlarında ‘Medicago Sativa’ olarak gecen 3 hücreli bir yonca türevidir. Fosfor ve Potas bakımından zengindir. Enerji verici olduğu söylenir. 10 farklı çeşit vitamin içermektedir.

Arum

Yılan yastığı bitkisidir. Vucüda dinginlik veren, ateş düşürücü özelliği olan ve aynı zamanda sinirleri uyarıcı etkiye sahip olan bir bitki olduğu belirtilmiştir.

Yabani Enginar

Yabani enginar içerdiği ciarin adlı etkili madde ile karaciğer ve safra kesemizi destekleyen bir besin olarak uzun zamanlardan beri batı ülkerinde büyük kabul görmekte ve bolca tüketilmektedir. Diğer hafif acı-tatlı sebzeler gibi enginarda safra salgılarını arttırmakta ve sindirimi kolaylaştırmaktadır. Yabani enginar ayrıca, içerdiği inülin adlı maddeyle, geleneksel olarak şeker hastalarına tavsiye edilen bir besindir. Bir tür nişasta olan bu madde, sindirilmeye dirençlidir. Kandaki şeker düzeyini düşürür.

Yer Elması

Karbonhidrat miktarının düşük olması sebebi ile şeker hastalarının kullanabileceği iyi bir besin kaynağıdır. Süt arttırıcı ve safra sökücü etkisi olduğu bilinmektedir. Bol idrar söktürür kabızlığı giderir.

Cymopalis

Hindistanda yetişen bir ağacın çekirdek ekstresi. Tetragonoldous ismi ile de geçer. (ülkemizde muskat yada bebe cevizi olarakta bilinir.) Itırlı bir tada ve kokuya sahip muskat çok sert olduğundan rendelenmiş olarakta satılır. Antiseptik, mide ve kalbi kuvvetlendirici ve safra taşlarının erimesine yardımcı özellikleri vardır.

Marimu Kumbuat

Mandalina lifi. Kanı temizler. Sinirleri yatıştırır. Damar sertliği felç ve gripte faydalıdır.

Guarana

Brazilya yağmur ormanlarında maues bölgesinde vahşi olarak yetişen, yüzyıllardan beri Kızılderililer tarafından toplanmış ve kullanılmış bir bitkidir. Vücuda enerji verici olduğu ve yağların atılmasına yardımcı olduğu söylenmektedir. Bu yüzden pek çok enerji içeceğine ve doğal zayıflama ürününde de kullanılmaktadır.

LİDA KULLANMA TALİMATI

Lida yosun kapsülü, hergün sabah 2 su bardağı ılık su ile 1 kapsül alınır. Kapsül alındıktan 20- 30 dak. Sonra kahvaltı yapılır. Lida kullanımı süresince günlük ortalama 2 lt. su tüketimi tavsiye edilmektedir.

Önemli : Lida, rejim ve diyet desteği gerektirmeden zayıflatabilen bir üründür. Lida kullanımı süresince yeme istediğinin bilinçli olarak kontrol altında tutulması sakıncalıdır.

Ürün mutlaka sabah 1 kapsül alınmalı ve 20-30 dak. sonra kahvaltı yapılmalıdır. Ürünün kullanımı süresince sabah kahvaltısı ihmal edilmemelidir.

LİDA NEDİR?

Lida Çin Halk Cumhuriyeti’nin güney kesiminde bulunan Yunnan eyaletinde yüzyıllardır yetişen ve adını bu eyaletten almış 3 hücreli bir yosun türevi ihtiva eden, bu güçlü yosun türevi ihtiva eden, bu güçlü yosun türevi ve içerisindeki ek bitki ekstreleri ile etkili, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde form sağlayabilen mucize bir üründür.

Uzak doğu’da yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik amaçlı olarakta değişik biçimlerde işlenen yunnan yosunu, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida şu an uzak doğu ve Amerika’da zayıflama preperatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Lida bir ilaç değildir! Başta yunnan yosunu olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal bir bileşim bulunmamaktadır.

ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Ürünümüzün benzer ambalaj ve isimlerde sahteleri satılmaktadır.

Sahibi olduğumuz Anadolu Başak İnternet Hizmetlerininnin pazarlamış olduğu Lida zayıflama ürünü hakkında çok sayıda ziyaretçimiz görüş ve öneri talep etmektedir. İnsan sağlığının ticari kaygılardan öncelikli olduğunu düşünerek Lida hakkında yerli ve yabancı literatürde araştırma yaptık.

Lida hakkında Türkiyede kullanıcı deneyimleri dışında herhangi bir labarotuar verisi ya da bilimsel değerlendirme bulunmuyor. Avrupa ülkelerinde ve Amerikada ise kullanımının hayli yaygın olmasına karşın aynı şekilde Lida hakkında bir laboratuar çalışması yapılmamış. Ürünün Avrupa ve Amerikada yasaklandığı şeklinde bilgiler gerçeği yansıtmıyor çünkü ürün bir çok saygın internet sayfasında pazarlanıyor.

İnternette yaptığımız araştırmada bilimsel sayabileceğimiz bir kaç makale bulabildik bioinfobank isimli sayfada bulduğumuz bu makaleler Lida kullanan kişilerin idrar vb tahlil bulgularını içeren sonuçlar ve bunun hakkında yapılan yorumlardı. Lida kullanan kişilerin tahlil sonuçlarında sibutramine ve aristolochic aside rastlanmıştı. Sibutramine (tıpta obezite tedavisinde kullanılıyor) doygunluk hissi oluşturuyor. Metabolizmayı da hafif hızlandırma özelliği var. Yan etkileri ise, ağız kuruluğu, hafif baş ağrısı ve kabızlık. Hafif çarpıntı ve kan basıncında hafif bir artış yapabilir. Bu etken maddeye bağımlılık söz konusu değil. aristolochic aside : Ease, Cardioflex, Dan Xie Gan Wan gibi ürünlerde de kullanılıyor. Böbrek fonksiyonlarını etkileyebiliyor.

Tahlil sonuçlarında rastlanılan bu etken maddeler kimsayal içeriğe sahipler. Ama bu lidanin bitkisel içerikli bir ürün olmadığı anlamına gelmiyor. Bir çok ilacın hammaddesi bitkiler ve bitkilerde de kimyasal içerik mevcut.

Lida kullanıcılarının deneyimlerine göre en sık karşılaşılan yan etkiler

* Baş ağrısı

* Mide bulantısı

* Nabızda artış

* Uykusuzluk

* Sinirlilik

* Halsizlik

Yukarıdaki belirtilerin bir ya da birkaçı Lida kullanan kişilerde görülebilmektedir. Kimi kişilerde yan etkiler bir kaç gün devam edip sona ermekte

Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 4 bitki ekstresi içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

Uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen bu bitkiler, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida , şu an uzakdoğu ve Amerika' da zayıflama preperatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Etken maddesi Uzakdoğu'da yüzyıllardır özellikle yemeklerde zindelik amaçlı olarak işlenen "Yunnan Yosunu" olan Lida, şu an Uzakdoğu ve Amerika'da zayıflama preparatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Yunnan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında. Üreticinin beyanına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Kimler kullanamaz?

Üretici firmanın beyanına göre; 19 yaşından küçük veya 60 yaşını aşkın, 3 kilogramdan az kilo fazlası bulunan, Aşırı sıvı tüketmesi sakıncalı olan, Metabolizması çekirdekli ve kabuklu yemişler veya içerikteki diğer bitkilere alerjik reaksiyon gösteren, Gebelik yada emzirme döneminde olan kimseler ile doktor kontrolünde ve tedavisi devam eden aşağıdaki rahatsızlıklara sahip kimseler: Her tür kalp rahatsızlığı, Damar sistemi rahatsızlığı, Hipertansiyon ve Migren hastaları kesinlikle kullanamazlar. Lütfen Lida DaiDaiHua kullanırken herhangi bir yan etki gördüğünüzde Lida DaiDaiHua kullanımını durdurunuz ve doktorunuza danışınız. Bilgilendirme mesajlarımız Lida DaiDaiHua sağlığa zararlı olduğu için değil diğer hastalıklarla veya etkilerle tepkime gösterdiğindendir.

Nasıl bir etki yapar?

Evet Lida DaidaiHua Kapsülü gerçek bir mucizedir.

Lida; içeriğindeki 9 çeşit bitki ekstresi ile tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen, aynı zamanda su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların parçalanarak yakılmasını sağlayan mucize bir üründür.

Takviyenin etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Lida DaidaiHua Kapsülü, aylık 4-12 kilo arasında değişen zayıflatıcı bir etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişikliğin sebebi şüphesiz her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışamamasıdır.

Kullanım süresine veya kullanım fazlalığına göre kilo atımı yapılmamaktadır. Sizin bünyenizde bulunan ve yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı, yakılabilen yağlarınıza göre aylık kilo vermeleriniz değişmektedir.

Eğer ilk bir kaç günde kilo veremez iseniz bunu bir başarısızlık olarak nitelendirip kürü kesinlikle kesmeyiniz. Kür süresi içinde ara vermemeye dikkat ediniz.

Lida DaidaiHua Kapsülü kullanırken spor desteğini şart olarak görmeyiniz, sadece başarınızın daha hızlı olmasını sağlayabilmeniz için bizim önerimizdir.

Lida DaidaiHua Kapsülü sizi sadece var olan kilolarınızdan kurtarır. Sağlıklı bir yaşam için lütfen besin alma alışkanlığınıza ve spor yapmaya önem gösteriniz.

Lida DaidaiHua Kapsülü kullanımdan sonra besin alımına dikkat edildiği süre içinde herhangi bir şekilde diğer ürünler gibi kilolarınızı geri aldırmaz. Lida DaidaiHua Kapsülü sizin var olan kilolarınızdan sonsuza kadar kurtardığından dolayı Lida DaidaiHua Kapsülüne Mucize Ürün Lida adı verilmiştir. .

Yan etkisi var mıdır?

Lida Yosun Kapsülü'nü daha önce kullanan kimselerde görülen genellikle azami ilk 5-10 günlük periyodda rahatsız edici olmamak kaydıyla geçici veya yanlış kullanım sonucu ortaya çıkmış yan etkilerdir. Belirlenen yan etkileri aşağıdaki gibidir..

* Baş dönmesi

* Ağızda kuruluk

* Mide bulantısı

* Hafif ve kısa süreli palpitasyon

* Bağırsak tembelliği

* Uykusuzluk

Lida DaiDaiHua Kapsülü kullanırken kahve kullanımını azaltarak kalp çarpıntılarına engel olabilirsiniz.Lida DaiDaiHua Kapsülü kullanımda aşırı alkol kullanmayınız. Karaciğerinizi yoracağından olumsuz etkiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu Lida DaiDaiHua Kapsülünün bir yan etkisi değildir aslında Alkolün Lida DaiDaiHua Kapsülüne karşı olan bir tepkimesidir.Lida DaiDaiHua Kapsülünü kullanmasınız da alkol kullanımınızı azaltmanızı öneriyoruz.

Lida DaiDaiHua Kapsülü sabah 10:00 dan sonra aldığınızda ve bünyenizin besin ihtiyacını yeteri kadar sağlayamıyorsanız halsizlik ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Lida DaiDaiHua Kapsülü ilk kullanımlarınızda (ilk 10-15 gün) ağız kuruluğunu çok fazla hissedebilirsiniz. Bünyenizin alışmasını bekleyiniz.Ağız kuruluğu bir yan etki değildir bu Lida DaiDaiHua Kapsülünün sadece su tüketilmesi için size verilen uyarısıdır.

Özellikle şikayet alınan çarpıntıların en büyük sebeplerinden biri aşırı derece kahve tüketimidir. Uyarılarımıza uyulduğu sürece Lida DaiDaiHua Kapsülü herhangi bir sağlık sorunu ve kalıcı bir yan etki yapmamaktadır.

Lida Hakkında Aydınlatıcı Bilgiler

Lida bir ilaç değildir! Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır. Orjinal Ambalajı Sahte Ambalajdan Ayırım Bilgileri:

1. Paketin üzerinde bulunan filigranda kullanılan dalgalı desende küçük küçük karakterlerle sahteden korunma teknolojisi uygulanarak "KMDL" yazısı ancak 8 büyütmeli büyüteç ile okunabilir.

2. Döndürüldüğünde renk değiştiren hologram mevcuttur.

3. Işıksız ortamda renk mattır.

4. Kutunun hologramı barındıran mat yüzünün soluna düşen yanakta, en üstte daire biçimli bir şekiller yumağının tam ortasında Kunming Dali logosu kabartmalı bir şekilde bulunur. Aynı yüz, üretim ve son kullanma tarihlerini ve ürün standartlık numarasını (Q/KL2004-02) barındırır.

Orjinal İç Ambalajı Ayıran Nitelikler

1. Kapsüllerin içinde bulunduğu aleminyum folyo aydınlık ortamda öne ve arkaya eğildiğinde süper ince beyaz renkli çizgiler ile yapılmış olan çiçek desenleri üzerine basılmış olan eflatun renkli, taramalı baskıların içindeki çince karakterler ile ihracatçı firmaya ait "KMDL" logosu bulunur.

2. Kapsüller kapak kısmı koyu, gövde kısmı ise açık yeşil renkte olup, açık renkli kısım üzerinde üreticinin irtibat numarası, koyu renkli kısım üzerinde ise firma logosu bulunmaktadır.

3. Kapsül açılıp içeriğinin tadına bakılırsa, lezzeti oldukça acıdır. 4. Kapsül içeriği kahverengidir .