Jump to content
dahası var

Muhteşem Sır

Recommended Posts

arkadaslar sizlerle hayatinizi degistirecek bir sir paylasacagim.yillar once eski bir evde kiraci oldum,evin her tarafi antika her tarafi tarih .ev sahibi kullanmadigim esyalari veya dokuntuleri atabilecegimi soyledi.esya olarak bir divan ve tonla dokuntu vardi,evde bir sandik vardi sandigin icinde eski gazeteler ve dergiler mektuplar ve birde kalin ciltli bir gunluk vardi.bir gece gunlugu okumaya basladim .yilligin sahibi 1927 dogumlu bir kadin .ilk sayfadan itibaren dert mutsuzluk olmek temennileri.darlanmistim ama bitirmeyede kararliydim hep kucuk soluk bir yaziydi.birden buyuk harflerle yazili sayfalara gecdim .o 2 sayfadan sonra hep mutluluk hep huzur hep basari sayfalari okudum.burada sizinle paylasacagim sir o 2 sayfa.ben yillarca o sirli uygulamadim taki hayatdan bezmis olmek icin allaha yalvarirken .kendimi bulana dek.ve hatirladim uyguladim etkisi muazzam oldu.sir hayatin boyunca yasadigin tum dertlerini sorunlarini tum ama tum detaylariyla kagida dokmek yazmak ama hepsini ve 7 gun 41 kere ayetel kursuyu okumak ve bu kagitla veya kagitlari yastiginin altinda saklayarak uyumak 7 kabus gece sonra bu kagitlari bir cam kavanozda yakmak tamami kul oluncaya kadar ve kapagini kapatip denize atmak.iste o andan itibaren allahtan dua edip istedigin herseyin ne kadar hizla kabul oldugunu goreceksiniz.bu uygulama aninda ve sonrasini allah rizasi icin paylasin...

-alıntıdır-

selamün aleyküm arkadaşlar bu konuyu bi yerde okudum ve Allah rızası için beni bu konuda aydınlatacak olan kişileri arıyorum.müşahedelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Allah razı olsun

arkadaşlar uygulama şöyleymiş;

ayetler değil dertlerin yazılı olduğu kağıt yakılıyormuş ve defterde yazan ilk gun okumaya baslarken,kagitlari yakarken ve denize atarken niyet edilmesiymiş

kagitlar yazılacakmış onlar 7 gun yastiginizin altinda duracakmış.okumanız yetermiş kagida okumaniz sart degilmiş.duzgun bir abdest almayi unutmamak gereli imiş.

çok basit ve çok etkili olduğu söyleniyor

denize attikdan sonra allaha yaptigimiz dualarin nasil kabul gordugune sasiracağımız iddiasında.

dualarimiz allahla aramizdaki bir kapiya takiliyor kapi acilmiyor,bu uygulama o kapinin anahtari niteliğindeymiş

dahası var,ayetel kürsüyü ezberden ya da kitaptan okuduk burda bi kagıttan söz edilmiş ne kagıdı onu acıklayabilir misiniz?

sıkıntılarınızı çocuklktan beri olan tüm üzüntülerinizi dertlerinizi ne kdar kağıt gerekliyse yazıp yastığınızın altına koyuyormuşsunuz ve sonra yakıyorsunuz cam kavanozun içerisinde ve denize kapağı kapalı şekile bırakıyorsunuz,deniz olmayan yerde herhangi temiz su birikntisi de oluyomuş

--- Sonraki mesaj ---

hayatınız boyunca yasadıgınız dertlerinizi sıkıntılarınızı en ince ayrıntısına kadar once bir kagıda yazacaksınız diyor, bahsedilen kagıtta, niyet etme var mı bu uygulamada acaba?

konuyu uygulayan ya da bilen birinden aydınlatma rica ediyorum.

ya da direkt yapan kişiden sesimizi duyuyorsa bizimle buradan paylaşıma devam edebilir mi Allah rızası için

Guest hulyaai

bende bu paylaşımı bu sitede görmüştüm.sonra aynı konunun başka sitelerdede olduğu filan söylenmişti ama gerisini takip edemedim

Ayetel kürüsü muhteşem bir duadır devamlı okumak zaten istediklerinizin olmasını sağlar

• Like 1