Jump to content
dahası var

Muhteşem Sır

Recommended Posts

ben bunu yapmıştım dertlerimi yazarken bende bi rahatlama oldu sonra bir arkadaşımın psikolojik sorunları vardı durumu çok kötüydü bana gelip Allah aşkına bildiğin hoca varmı beni götür diye yalvardı bende götürdüm hazır gitmişken kendimede baktırdım hoca bana sen ne yaptın sende birşey kalmamış dedi durdu gidinceye kadar inanın sordu bana,ama ben söylemedim o kadarlıkda kendime sakladığım sırrım olsun dedim gerçi hayatımda bir değişiklik olmadı ama başıma böyle birşey gelmişti

hımm hoca nerden bilecek ki sen ne yaptın diyor anlamadım

hazır hocaya gitmişken bakım yaptırdım tılsım yazarak bakım yapıyo bana sende büyü bağ bişi kalmamış ne yaptın diye sordu durdu bende söylemedim o kişiye daha önce gitmiştim benim verdiğim parayı beğenmedi paraya bir şöyle baktıda divana attırıverdi halbuki az parada değildi ben onu kazanmak için kaç gün işe gidiyodum. sonra gitmedim bir gün işe giderken apartmanın dış kapısına kadar çıkmış bana kötü kötü bakıyordu içinden okuyup üflüyomuydu artık bilmiyorum sonra ben o kişiyi rüyamda çok gördüm beni tekrar gelsin diye çok okudu rüyamda gösterdiler ben gitmedim ama bir arkadaşım rahatsız oldu onu götürdüm o yüzden güvenmediğim için söylememiştim

[TABLE=class: tborder, width: 100%, align: center]

[TR]

[TD=class: alt1, bgcolor: #181818]

Muhtesem SIR

i
arkadaslar sizlerle hayatinizi degistirecek bir sir paylasacagim.yillar once eski bir evde kiraci oldum,evin her tarafi antika her tarafi tarih .ev sahibi kullanmadigim esyalari veya dokuntuleri atabilecegimi soyledi.esya olarak bir divan ve tonla dokuntu vardi,evde bir sandik vardi sandigin icinde eski gazeteler ve dergiler mektuplar ve birde kalin ciltli bir gunluk vardi.bir gece gunlugu okumaya basladim .yilligin sahibi 1927 dogumlu bir kadin .ilk sayfadan itibaren dert mutsuzluk olmek temennileri.darlanmistim ama bitirmeyede kararliydim hep kucuk soluk bir yaziydi.birden buyuk harflerle yazili sayfalara gecdim .o 2 sayfadan sonra hep mutluluk hep huzur hep basari sayfalari okudum.

burada sizinle paylasacagim sir o 2 sayfa.

ben yillarca o sirli uygulamadim taki hayatdan bezmis olmek icin allaha yalvarirken .kendimi bulana dek.ve hatirladim uyguladim etkisi muazzam oldu.

sir hayatin boyunca yasadigin tum dertlerini sorunlarini tum ama tum detaylariyla kagida dokmek yazmak ama hepsini ve 7 gun 41 kere ayetel kursuyu okumak ve bu kagitla veya kagitlari yastiginin altinda saklayarak uyumak 7 kabus gece sonra bu kagitlari bir cam kavanozda yakmak tamami kul oluncaya kadar ve kapagini kapatip denize atmak.

iste o andan itibaren allahtan dua edip istedigin herseyin ne kadar hizla kabul oldugunu goreceksiniz.bu uygulama aninda ve sonrasini

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=class: tborder, width: 100%, align: center]

[TR]

[TD=class: alt1, bgcolor: #181818][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: alt2, bgcolor: #1D1D1D]

i
arkadaslar sizlerle hayatinizi degistirecek bir sir paylasacagim.yillar once eski bir evde kiraci oldum,evin her tarafi antika her tarafi tarih .ev sahibi kullanmadigim esyalari veya dokuntuleri atabilecegimi soyledi.esya olarak bir divan ve tonla dokuntu vardi,evde bir sandik vardi sandigin icinde eski gazeteler ve dergiler mektuplar ve birde kalin ciltli bir gunluk vardi.bir gece gunlugu okumaya basladim .yilligin sahibi 1927 dogumlu bir kadin .ilk sayfadan itibaren dert mutsuzluk olmek temennileri.darlanmistim ama bitirmeyede kararliydim hep kucuk soluk bir yaziydi.birden buyuk harflerle yazili sayfalara gecdim .o 2 sayfadan sonra hep mutluluk hep huzur hep basari sayfalari okudum.

burada sizinle paylasacagim sir o 2 sayfa.

ben yillarca o sirli uygulamadim taki hayatdan bezmis olmek icin allaha yalvarirken .kendimi bulana dek.ve hatirladim uyguladim etkisi muazzam oldu.

sir hayatin boyunca yasadigin tum dertlerini sorunlarini tum ama tum detaylariyla kagida dokmek yazmak ama hepsini ve 7 gun 41 kere ayetel kursuyu okumak ve bu kagitla veya kagitlari yastiginin altinda saklayarak uyumak 7 kabus gece sonra bu kagitlari bir cam kavanozda yakmak tamami kul oluncaya kadar ve kapagini kapatip denize atmak.

iste o andan itibaren allahtan dua edip istedigin herseyin ne kadar hizla kabul oldugunu goreceksiniz.bu uygulama aninda ve sonrasini allah rizasi Icin paylasin

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Ilgimi cekti paylasiyim dedim insallah Vesile olurum sizlere alinti yaptim

buyu deyildir ozel gundede okunur diye geciyordu

yani yasadigin tum sikintilarini eksiksiz hatirlaya bildiyin Kadar bir kagida dokuyosun sonra o kagidi 7 Gun boyunca yattigin yastigin Altina koyyosun ve 7 Gun boyunca hergun 41 ayetel kursi okuyosun son Gun bir Cam sise kanavuzda o kagidi yakiyor Denise Veya Akar suya nehire atiyorsun atarkende olumlu istedigin dilekleri rabbimden istiyorsun .....

Ilk soru belli bunu siz mi tecrube ettiniz? Ayrica sadece sorunumu yazacagiz?

41 ayetül kürsi yi yazdığın kağıta mı okuyorsun?

ayrıca kağıtları cam kavanozda yakma kısmını anlamadım, çünkü yakarken kavanoz patlar, çatlar..

Bu konu forumda varda bana biraz tuhaf geldi, çünkü yazdıklarınızı yakın diye akıl verilmiş ama yapan kişinin notları hala duruyor.

evet bu forumda vardı önceden, ben de oraya takıldım. hem olumsuz şeyleri yazmış ama sonra yakıp denize attım demiş... ama okuyan kişi yani bunu bulan kişi küçük küçük yazılmış bir sürü olumsuz şeyi okumuş hani yakmıştı!!!!

Ilk önce motlardan özür Burda daha önce verilmis

Simdi aldiiim yerde aynen söyle yaziyordu yasadigin tum olumsuz seyleri kötü seyleri kagida yaziyosun o kagidida yattigin yastigin Altina koyyosun 7 gece ve ilk basta namaz tövbe salvat okuyosun yatcan vakit 41 Kere ayetel kursi okuyosun hayat ettiniz ASK is her ne varsa sonra yatiyorsun 7 Gun Bu sekil yapiyorsunuz hep yatcan zaman ama sonra ruya görme gibi seylerde yasaya bilirsiniz o olumsuz gecmisinizden yedi Gun sonra bir Cam kanavozda o kagidi kayip Denize nehire versayre atiyorsunuz atarkende guzel dilekleri isteyip olumsuz dilekleriniz gitmesini rabbimden istiyorsuuun Bunda karisik birsey yokki

41 ayetül kürsi yi yazdığın kağıta mı okuyorsun?

ayrıca kağıtları cam kavanozda yakma kısmını anlamadım, çünkü yakarken kavanoz patlar, çatlar..

Kagidi yakcan Icin uzerine okunmaz ve inananarak yaparsan dua yerini bulur abdesstli okumak her Daim enerjiyi yukseltir namazi isteyen hergun yapar istemeyen sadece basta yapar ve surekli olumlu dusunmek her zaman iyiii dir dilegin Icin

yakin sonra koyun Icine :)

evet bu forumda vardı önceden, ben de oraya takıldım. hem olumsuz şeyleri yazmış ama sonra yakıp denize attım demiş... ama okuyan kişi yani bunu bulan kişi küçük küçük yazılmış bir sürü olumsuz şeyi okumuş hani yakmıştı!!!!

Kotu olumsuz hayatini kagida bir Kere dokuyosun onlari yasinda Altina koyyosun 41 ayeteli okurkanda yeni dileklerin Icin okuyosun atarkende rabbim bunlar gitsin sunlar gelsin diyorsun inanmak gerek