Jump to content
dahası var

Muhteşem Sır

Recommended Posts

valla 11 sayfa okudum herkesin düşüncesi farklı ve kişiye göre mantıklı sonuçta niyetler amellere göredir. şimdi ben tüm bu yazılanlardan kendime göre mantıklı olanı yapıcam kötü olmasını istemediğim şeyleri ayrı bir kağıda yazıcam ve 7 gün saklıycam ama ona okuma yapmıycam bu sadece bilinç altı temizleme gibi bişey olacak 7 gün sonunda yakmak-yada yırtıp atmak konusunda kararsızım ama o anki psikolojime bağlı bir şekil yapıcaz.

41 ayetel kürsüyü olmasını istediğim şeylerin yazılı olduğu günlüğe okuycam. ve atmıycam saklıycam

uygulamayı hayli değişik yapıcam ama bakalım önemli olan inanç sonuçta ....

• Like 1

valla 11 sayfa okudum herkesin düşüncesi farklı ve kişiye göre mantıklı sonuçta niyetler amellere göredir. şimdi ben tüm bu yazılanlardan kendime göre mantıklı olanı yapıcam kötü olmasını istemediğim şeyleri ayrı bir kağıda yazıcam ve 7 gün saklıycam ama ona okuma yapmıycam bu sadece bilinç altı temizleme gibi bişey olacak 7 gün sonunda yakmak-yada yırtıp atmak konusunda kararsızım ama o anki psikolojime bağlı bir şekil yapıcaz.

41 ayetel kürsüyü olmasını istediğim şeylerin yazılı olduğu günlüğe okuycam. ve atmıycam saklıycam

uygulamayı hayli değişik yapıcam ama bakalım önemli olan inanç sonuçta ....

Yaptınız mı acaba? Merak ettim nasıl oldu? etkisini kısaca paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler...

Guest pozitif

!!!!!!!!!!!

İyi de benim bildiğim burada ayette yakma olayı yok. Yakılan istenmeyen şeylerdi sanki, ben mi yanlış biliyorum?

Ayetel kursi zaten güçlü bir duadır kuran ayetini yakmak bu resmen büyü tarifi������������������������

Bilinçaltını temizlemek için dertlerinizi sorunlarınızı yazıp yakıyor,olumlu enerji içinde Ayetel Kürsi okuyorsunuz nerde yazıyor ayet yakmak? Büyü bölümünde büyüler paylaşılır sadece...

Elbette yapılıp yapılmaması tartışılır zaten günlük Ayetel Kürsü okumak her derde şifadır.Olumsuz şeyleri yazıp yakma işini de özellikle dolunay zamanında yapmak faydalıdır.

Bilinçaltını temizlemek için dertlerinizi sorunlarınızı yazıp yakıyor,olumlu enerji içinde Ayetel Kürsi okuyorsunuz nerde yazıyor ayet yakmak? Büyü bölümünde büyüler paylaşılır sadece...

Elbette yapılıp yapılmaması tartışılır zaten günlük Ayetel Kürsü okumak her derde şifadır.Olumsuz şeyleri yazıp yakma işini de özellikle dolunay zamanında yapmak faydalıdır.

Teşekkür ederim, dolunay zamanını öğrenmek güzel oldu :)

Yav arkadaslar dua'yi degil.. yazdigimiz olumsuz seyleri yakiyoruz, siz yakmayin cigneyin isterseniz, mantik yok etmek.. bilinc alti temizleme gibi birsey bir nebze. Kendimize karsi durust olmak ve yuz yuze gelmek mumkun olursa zaten ise yaramamasi icin bir sebep yok bence.

arkadaşlar uygulama şöyleymiş;

ayetler değil dertlerin yazılı olduğu kağıt yakılıyormuş ve defterde yazan ilk gun okumaya baslarken,kagitlari yakarken ve denize atarken niyet edilmesiymiş

kagitlar yazılacakmış onlar 7 gun yastiginizin altinda duracakmış.okumanız yetermiş kagida okumaniz sart degilmiş.duzgun bir abdest almayi unutmamak gereli imiş.

çok basit ve çok etkili olduğu söyleniyor

denize attikdan sonra allaha yaptigimiz dualarin nasil kabul gordugune sasiracağımız iddiasında.

dualarimiz allahla aramizdaki bir kapiya takiliyor kapi acilmiyor,bu uygulama o kapinin anahtari niteliğindeymiş

Bilinçaltı temizlemede faydası olur....