Jump to content
dahası var

Muhteşem Sır

Recommended Posts

burada 41 sayısınca denmiş

ve 7 gün denmiş,

sonrasında okumaya devam etsek olmaz mı 41 adedince

--- Sonraki mesaj ---

Ayetel kürüsü muhteşem bir duadır devamlı okumak zaten istediklerinizin olmasını sağlar

elbette Allahı anlatan herşey muhteşemdir ancak dileğimizn olması yönünde devamlı okumanın etkisinden bahsetmişsiniz bunu siz müşahede ettiniz mi?

ya aklıma bisi geldi

yakmasak da kursun kalemle yazsak ve hergün sıkıntıların bir kısmını silgi ile silsek??

yakma olayı beni korkutuyor

• Like 2

Guest hulyaai

bencede yakma olunca farklı bişeye giriyor gibi sanki!

arkadaslar affiniza siginarak..

bana bir hikaye gibi geldi..

hani eski bir ev antik esyalar sonrasi bir sandik ve unutulmus gunluk

evet ayetilkursi yuce bir ayet ama hikayenin kendisi beni brz supheye dusurdu

freyzanin dedigi gibi ayetilkursi zaten kendi haliyle guclu ve yeter bizlere..hergun sabah 7 yatmadan 7 kez sIkintilara karsi kafidir..

siz bilirsiniz yinede benden soylemesi:)

--- Sonraki mesaj ---

ya aklıma bisi geldi

yakmasak da kursun kalemle yazsak ve hergün sıkıntıların bir kısmını silgi ile silsek??

yakma olayı beni korkutuyor

​super mantik :)

Bu konu,geçen günlerde başka bir üye tarafından paylaşılmıştı ama herkezin şimdiki gibi kafası karışmıştı.

onun için bir sonuca varılamdı. . .

ya belki silince bir bilincaltı temizligi gibi birşey olur diye düsündüm

yani ayeti okuduk allahu tealaha sıgındık, ve icimizde tuttugumuz ve belki kendimize dahi itiraf edemedigimiz sıkıntı

ve üzüntülerimizle yüzlestik sildik kurtulduk gibi...

şimdi baska inancta olsak yaksak da ise yarayabilir, bilincaltı olarak

ama biz müslüman oldugumuz ve ayet okuyacagımız icin pis seytanlar hemen basımıza üşüşür

öbürlerine pek karısmazlar da bizim her isimize hile ve pislik katmaya calısırlar

paylaşımın için sağol,ama şu dilekleri denize atmak yokmu koskoca Ankara'da deniz yok offf offf

Guest gurbet67

bu konu yönetim tarafindan incelenmeye alinmisti ve gecici bir süre icin kapatilmisti.bilginin dogrulugunun onaylanmasi acisindan bence uygulamak icin bekleyin derim net ve dogru bir bilgi paylasilana kadar

Konuyu gorur gozmez yorum yapmak istedim. Ben bu uygulamayi baska bir sitenin Havas bolumunde gordum. Caresizdim ve hemen uygulamaya gectim. 7 gun 41 ayetel kursu okudum ve 7. gunun sonunda da kagida yazdiklarimi yaktim ve denize de degil pasifik okyanusuna attim. Sonuc; okudugum surece hersey yolunda ve istedigi gibi gitti ama yakip kagidi kavanozla okyanusa attikdan ertesi gun hersey tersine dondu. Gergin ve asabi bir hafta gecirdim. Is yerimde herkezle kavga ettim. Duzgun iliskilerim bile bozuldu. Belki psikolojikdi cunku ani olumlu gelismeler bekledim olmayinca hayal kirikligi oldu ama ya ben bir seyi yanlis yaptim yada uyulamada birsey.Bu uygulamadan sonra kagida yazdiklarimi aynen yasadim 1 hafta icinde..size tavsiyem..kagitlaraya yazin..ve Ayetel kursi okuyun sadece..belki baska dualarda ve kafanizda bunlarin duzeldigini dusunun..yakmakdan daha iyi..birseyleri yakmak pek hos olmadi Zaten sitede herkez kavga etmeye basladi ve konuyu kapadilar.

istlax rabbim seni korusun

sen sanırım dileklerini yazmıssın ve o kagıdı yakmıssın dogru mu anladım?

o zaman arkadaslar ne yakalım ne de silelim

dileklerimizi kendi emailimize mail olarak yazıp yollayalım

herhalde digital platformda işin içine şeytaniler giremese gerek, yine de şifrelendirin herkes her bişeyinizi öğrenmesin

--- Sonraki mesaj ---

ya arkadaslar bence denize atmak tamamen sacmalık

yani büyü cözüyorsanız o zaman akarsuya atmak vs, ya da temiz akan sudan ayetel kürsi alıp o suya okumak yapmak

kimi büyüyü bozabilirde dileklerimizi neden suya atıyormusuz ki?

bence bu allaha güvenmemek olur en iyisi mi islama uygun işler yapalım