Jump to content
dahası var

Muhteşem Sır

Recommended Posts

Tesekkur ederim, seni de Roserai, ben hayatimdaki olumsuzluklari yazip yakmistim cunku uygulama oleydi yani olumsuzluklari yakip kurtulmak fakat ne yazdiysam sanki ozet bir sekilde herseyi yaktikdan sonra yasamaya basladim ama yakana kadar hersey guzeldi. Bence hayatda minnet oldugumuz seyleri yazip, Allaha sukretmeliyiz. Ben simdi hayatimda olamsini istedigim seyleri olmus gibi yazip, sukur icin Ayetel kursu okuyacagim..ve ne yakacagim ne silecegim..sakliyacagim. Allah hepinizin dualarini kabul etsin.

• Like 1

Guest yakamozz

Arkadaşlar olmasını istediğiniz şeyleri düşünüp, (ya da yaşamak istediklerinizi yazabilirsiniz de) her gün 41 ayetel kürsiyi bırakmadan okumaya devam ederseniz (40 gün aralıksız) gelişmeleri siz de görürsünüz zaten,yakmaya,atmaya gerek yok bence.Boş yere kafanızı meşgul ediyorsunuz bu gibi her yerde aynı formatta paylaşılmış, ne olduğu belli olmayan, içine zorla gizem katılmaya çalışılmış formüllerle.

Ben bu uygulamayı yapacaktım.annem vazgeçirdi çünkü bundan yıllar önce yaşlı bakım yapan bir kadın anneme içinde kağıt olan bir kavanoz verip bunu denize at bütün işlerin düzelicek demiş.annemde yaşlı kadının dediğini yapmış.sonrası felaket işten çıkarılma,maddi sıkıntılar vs.doğrusu haberim yoktu yeni öğrendim iyiki de bahsetdim.ben roseraie arkadaşıma katılıyorum.silmek en iyisi bende birkaç yıl önce kısmet açılması için denize kilit atmıştım.ve hiç iyi gelmemişti.bence ayetel kürsiyi 41 kez 41 gün okumak daha iyi

slm..sevgili arkadaşım paylaşımınız için teşekkür ederiz rabbim sizden sizlerden razı olsun..Madem günlükten alıntı yaptınız o sayfanın fotografını bizimlede paylaşırmısınız..böylece şüphe denen kemirgenden kurtuluruz ve dualarımıza dahada sığınırız..

Selam ve Dua ile..

tüh yaaa o kadar da yazıp okumuştum ne yapıyım şimdi ben o kağıtları...bilgisi olan arkadaşlar yardım edin lütfen...:(

Guest luz_de_la_luna

Dinimiz bu hurafeler yüzünden yıpranıyor...yapmayın batıl inanç bunlar ayetel kursi ye elbette sozumuz yok ama yak kavanoza koy denize at nedir Allah askına ya??!!!....belli ki hikaye yazmış biri iste

Süper bıseye benzıyo tskler paylasım ıcın

--- Sonraki mesaj ---

+ bu dua tam ters etkı yapıyomus bune ya denemıcem

ama dikkat etsiysen yakanlarda öyle etki olmuş,kuranın ayetleri yakılmaz bence büyülerde yapılır yakma gömme falan filan

her gün niyetlenip okumak isteyen 41 defa okusun böylece hem içi rahat olur hemde günaha girmez...

Ayet-el kürsiyi okumasak da sadece 7 gün boyunca bütün dertlerimizi sıkıntılarımızı yazdığımız kağıdı 7 gün sonunda yaksak nasıl olur acaba ?