Jump to content
dahası var

Muhteşem Sır

Recommended Posts

Guest yakamozz
orası muhakkak.ben sizin müşahede yönünüzden öğrenmek istedim açıkçası.yani mesela çok istediğiniz bir dileğiniz var.ve bu dileğinizn dünyanız için de ahiretiniz içinde siz Allahın dosdoğru yolundan ayrılmadan ikisi için de hayırlı kılmasını diliyorsanız Allahtan..ama o dileğinize ulaşmak için görünürde bir sebep bulamıyorsanız,ne yapmanız gerektiği konusunda mucizevi bir olay/durum vs olabilir mi yani biönceki sorumu açtım biraz

Ewt arkadaşım,umarım anlamışsındır.

Vakit kaybetmeyin,sorgulamayın da artık, yakma,gömme,kavanoz,bunu boşwerin, tövbe istiğfar,hamd,salavat,ayetel kürsi ve duanız,yine salavat. Her gün devam edin...

Ozelden de yanıtladm,bakarsınız.

Sevgiler...

Allah aşkına kavanoza okunmuş kağıtı koyup hapsetdin.yani insaflı birinin eline geçip o kapak açılmazsa düşünün kişi kendi kendine kısmetini kapatıyor.annemin başına neler gelmiş.ben de bu olay sayesinde öğrendim.kendim de denize iş için dilek için atdım.hatta hıdırellezde dileklerin yazılı olduğu kağıtı sabah köründe denize atmıştım 2 yıl önce hiç bir şey olmadı.hz süleyman kendisine itiaat etmeyen kâfir cinleri kavanoza hapsedip denizin dibine atmış.kimbilir belkide bu yüzden denize atmak iyi gelmiyor.denize kilit atanlarda öyle Allah bilir denizin dibinde kendiliğinden kilitleniyor.artık uğraş ki kısmetim açılsın diye en iyisi toprak derim ben

cok güzel hacet dualari var onlari yapin. bende dualar var siteye yazicam insallah ihtiyac sahibi olanlar faydalanirlar.

O güzelim kavanoza tursu kurun kisin bi güzel yersiniz yazik günah denizde kiyida kösede sürünecek :D

• Like 1

Guest yakamozz
Allah razı olsun sevgili yakamoz kardeşim

--- Sonraki mesaj ---

güncel........

Amin ecmain...

Tüm güzellikler sizlerle olsun...

ben de heyecanlanmıştım eski bir günlük neler vardır orada acaba burada paylaşır mı günlügü diye megersem alıntıymış :(

Guest selefi

Ellerini açtığında Allah kale almıyor ama kağıdı yastığın altına koyduğunda Allah dikkate alıyor öyle mi ? Duaların gerçekleşmesi için kılıktan kılığa girmeye gerek yok

Vasıtaya hiç gerek yok.

Çünkü Allah kuluna herkesten ve her şeyden yakındır.

Cenab-ı Hak buyuruyor:

"Kullarım sana
(Habibim)
beni sorarsa
(haber ver ki)
işte ben muhakkak yakınımdır. Bana dua edince bana dua edenin davetine icabet ederim. O halde onlar da benim davetime
(itaatle)
icabet ve bana iman
(da devam)
etsinler. Ta ki, O sayede doğru yola ulaşmış olalar"
(Bakara:
2/
186)

Yukardaki ayette Yüce Allah, emir ve yasaklarıma uymaları için onları çağırdığımda, bu davetime icabet etsinler ve bana iman eylesinler. Ben de onların, isteklerine, yakarışlarına, dualarına ve çağrılarına icabet ederim, demek istemektedir.

Aşağıdaki ayeti kerimeler de konumuz hakkında ikaz
mahiyetindedir:

"O halde boş kaldın mı hemen
(kalk)
yorul. Ve
(her işinde)
ancak Rabbine sarıl."
(İnşirah:
94/
7-8)

"Denizde size bir sıkıntı isabet ettiği zaman, O'ndan başka bütün kendinize efendi edindikleriniz kaybolup gider. Sadece gerçek efendi olan Allah'tan yardım istersiniz. Fakat O sizi kurtarıp karaya çıkarınca yine O'ndan yüz çevirirsiniz. Şu insan ne de nankördür"
(İsra: 17/67)

"Yoksa bunalmışsa, kendine dua ve iltica ettiği zaman icabet eden, fenalığı gideren, sizi yeryüzünün efendisi ve hükümdarı kılana mı? Allah ile birlikte bir başka ilah ha? Siz ne rezilane düşünüyorsunuz!"
(Neml: 27/62)

"Göklerde ve yerde ne varsa hepsi O'ndan ister. O her an bir iştedir"
(Rahman: 55/29)