Jump to content
dahası var

Muhteşem Sır

Recommended Posts

alalh alalh ısteyen yapar ıstemeyen yapmaz kabus gormek carpılmakmı allah askına hıcmı allahtan bıse ısteyıp dua okumuyormuyuz sonucta okuyoruz ne buyuler verılıyor neler yapıyolar ben yapana sordum acıkladım yapıp kabus gordum demedım herkez canı sıkkın sorunlarını çözemedıgınde uykusu kacar kabus gorur ve bas edemedıgı bır sorunu varsa bır sekılde bu tarz seylere sıgınır kusura bakmayın yapmıycakların yapmak ısteyenlerı yargılamasını anlamıyorum

canım burda herkez fikrini söyler yargılamak kimsenin hattine degil sen niye üzerine alıyosun anlamadım ben kimse üzerine alınmasın diye özellikle yazdım ha sen tartışmaktan hoşlanan bir kişi isen yanlış bu benimle olmaz canım selametle kal

Arkadaşlar tartışmaya gerek yok.

İsteyen istediğini yapar.

Bu tür şeylerde yakma olmaz bunu özellikle belirtiyorum.

Bazı sorunlar bir kaç zamn sonra ortaya çıkar.

Yapacak bütün sorumluluğu üzerine almışsa en güzeli susmaktır.

Konu hakkında bilgi paylaşılsın ve site adı verilmesin lütfen

hayırlı geceler dilerim.

selam mira,

bu tür şeyleri ve yakma olmazdan kastınızı açmanızı rica ediyorum

teşekkürler

Guest taunus

hz suleyman kotu cinleri kavonaza hapsedip denize atmis ...itaat etmeyen kotuluk yapan cinlerin kokunu kurutmus..mantik ayni dertlerini yaziyor yakiyor yetmiyor kavonaza hapsetip denize atiyorsun.ve allaha teslim olarak tum samimiyetinle allahtan yeni ufuklar mutluluklar istiyorsun uygulama guzel samimiyetle dua edip allahin kabul etmedigini dusunmek sacmalik...unutmayin pesinden hayir gelmeyen ser seytandandir cinlerdendir.sizi uzen yaralayan dertlerinizde cinlerdendir onlari hz suleymanin yontemiyle kokunu kurutuyor ,ayetel kursuyle yeni mutluluklar istiyorsunuz allahtan..uygulama super

--- Sonraki mesaj ---

bencede yakma olunca farklı bişeye giriyor gibi sanki!
dertleri yakmanin ne kotulugu olabilir yak kurut bitir guzel mantik.

Ama o hz süleyman ona bakarsan hz musada 70 bin büyücüyü bir asasıyla helak etmiş.Biz bir tanesi ile başa çıkamıyoruz.Biz onlar gibi olamayız.Allah onlara yardım etmiş.Bence keramet 41 ayetel kürside mesela adamın biride 41 gün 41 kez osmanlı armasına tüncina okumuş.Bütün sıkıntılarından kurtulmuş.3 dükkân açmış.Hatta siteye koymuştum.padişah tılsımı

Guest taunus

Ama o hz süleyman ona bakarsan hz musada 70 bin büyücüyü bir asasıyla helak etmiş.Biz bir tanesi ile başa çıkamıyoruz.Biz onlar gibi olamayız.Allah onlara yardım etmiş.Bence keramet 41 ayetel kürside mesela adamın biride 41 gün 41 kez osmanlı armasına tüncina okumuş.Bütün sıkıntılarından kurtulmuş.3 dükkân açmış.Hatta siteye koymuştum.padişah tılsımı
kesinlikle keramet ayetel kursude keramet allahda,ve diger kesin kimse hz suleyman olamaz ama onun yolundan onun dogrularindan onun hayatindan ornek alabilir kendine,burada psikoloji tarih ve din in cok guzel bir harmani var .bin kere de belirtmisler ayet yakilmiyor dertler yakiliyor koku kurutuluyor...dogruyu sahiplenmek yipratmamak gerek

Guest taunus

iyide bu konu yarim kalmis kimler uygulamis ne fayda gormus yazinin asli nerede cvp lutfen

--- Sonraki mesaj ---

ayatel kursumu yakiliyor dert kagitlarimi biri anlatsa ayet yakilmaz ama herhangi dertli dertsiz bir kagidin yakilmasinin ne sakincasi olabilir

Guest selefi

İbadetin nasıl olacağını Mabud belirler, Nebiside onu uygular, Müslümanım diyende Nebilerin uyguladıklarını taklit eder. Dolayısıyla ibadette taklit esastır ve ibadette yenillik olmaz. Eğer söylediğiniz kağıt yakmayı Nebiler yapmışsa bizde yapalım ama yapmamışsa aman canım ne zararı olur yaksak demek olmaz çünkü Nebilerin yapmadığı veyahut öğretmediği ibadetleri yapmak bidattır, hurefedir.

Guest taunus

ben bu uygulamayi dun tamamladim .ayetel kursiyi okudum dertlerimi uzuntulerimi ALLAHIN izniyle bir daha dert gormemek niyetiyle yaktim .kulleride denize serbttim baliklara yem ettdim.neticeyi yazarim ALLAHIN izniyle.

uygulama dogru yada yanlış diyemem

ama hatırlatmakta fayda var Ayetel Kürs-i tartışmasız en güçlü ayetler arasındadır( bazı büyüklerimiz dua diye zikreder)

demem o ki önemli olan niyettir.

Zira Güzel vatanımızın her il'inde ilçe'sinde deniz yok ;)