Jump to content
dahası var

Muhteşem Sır

Recommended Posts

Guest taunus

ben bu uygulamadan sonra dukkanima bereket yagdi..ALLAHIMA bin sukur olsun.belki baska dualarda etkili olmusdur,baska dualarda etmisdim.ama ben bu uygulamaya cok inanarak okudum ,kavonoza koymadim sadece denize serptim,dertlerim bitsin kapali kapilar acilsin Allahin sevgisini kazanayim niyetiyle....

Bu iş biraz psikolojik gibi geldi bana sen dertlerini gene yaz kağıda üstüne gnee oku ayetelkürsini ne oluyosa aynı şey olcaktır değişmez diye düşünüyorum.41 ayetelkürsiyi de duymuşlar bi yerden inandırıcı olsun diye konmuş gibi geldi bana.deneyimleyen arkadaşlar daha sağlam sonuçlar elde ediceğine eminim.saygılar

Ayetel kürsiyi okurken arkadşin dediği gibi kağitlarin üzerine mi okuncak ?okumaya başlarken dertlerden kurtulmak niyetiyle mi niyetlenilecek nasil niyetlenilecek

7 kabus geceden ne anlamalıyız? yastığının altına koyup uyuduğundan kabuslar mı görmüş?

İşin içinde yakma filan var.Bence tehlikeli.

arkadaşım sen bütün sayfaları okuduğuna eminmisin,yakılacak şey dertlerini yazdığın kağıt,birine yaptığın büyü falan değil yani...tehlike neresinde bunun...ayetel kürsiyi okuyorsun sadece yakmıyorsun

ilk sayfada ki hikaye bana pek inandırıcı gelmedi.. Sonuçta yapılacak şey ne, deertlerini yazmak sonra onları yakmak.. Ama hikayede dert yazılı kağıdı okuduğundan bahsedikiyor. Yani bence bu hikaye pek tutarlı değil.

Ama yapılacak şeye gelirsek, dert yazmak insanı zaten rahatlatır. Dua okumakta öyle... Sembolik bir şekilde dertlerini yakmak da insanı rahatlatıyor olabilir.

ilk sayfada ki hikaye bana pek inandırıcı gelmedi.. Sonuçta yapılacak şey ne, deertlerini yazmak sonra onları yakmak.. Ama hikayede dert yazılı kağıdı okuduğundan bahsedikiyor. Yani bence bu hikaye pek tutarlı değil.

Ama yapılacak şeye gelirsek, dert yazmak insanı zaten rahatlatır. Dua okumakta öyle... Sembolik bir şekilde dertlerini yakmak da insanı rahatlatıyor olabilir.

bu bence bir nevi evrene sipariş vermek,olumlu düşün olumlu şeyler olsun hayatında.mesela çok istediğin bişey için dua ettiğinde,olacağına bütün benliğinle inandığında da zaten dileğin oluyor.işte asıl mesele inanmak,kimimiz dua ederken inanmadan,olmaz gözüyle bakıyoruz.işte burda kaybediyoruz.ben bugüne kadar neyi çok istediysem,ne için dua ettiysem oldu gözüyle baktığım herşey oldu şükür.

7 kabus geceden ne anlamalıyız? yastığının altına koyup uyuduğundan kabuslar mı görmüş?

korkacak bişe yokmuş ama 7 kabus geceden sonra geçer heralde

bu bence bir nevi evrene sipariş vermek,olumlu düşün olumlu şeyler olsun hayatında.mesela çok istediğin bişey için dua ettiğinde,olacağına bütün benliğinle inandığında da zaten dileğin oluyor.işte asıl mesele inanmak,kimimiz dua ederken inanmadan,olmaz gözüyle bakıyoruz.işte burda kaybediyoruz.ben bugüne kadar neyi çok istediysem,ne için dua ettiysem oldu gözüyle baktığım herşey oldu şükür.

Bende simdiye kadar neye oldu gozuyle bakmissam gunlerce ettigim dualara karsin sonuc hep husran oldu neyde olumsuz dusunup artik olmaz deyip umidimi kirmissam olumlu sekilde karsima cikti ama bu olumsuz dusuncelerde benim hayatimi zindana ceviriyor ve suan ne dusunecegimi bilmeden karmakarisik bir kafayla yasiyorum Allah sonumu hayir etsin insallah :(