Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Guest sefamerve

Ben Hiç Bir Şeyi Uzun Düşünemiyorum Neden

Question

Guest sefamerve

hiç bir olay beni cok düşündürmez birden cözüm üretir neseme bakarın neden böyle bazen delimiyim diye düşünüyorum mesela en son cenazede cenaze kalkana kadar agladım cenaze kalkınca olay bitmiştir kimseye bişey demesemde güldüm yaa garip ne cesit deliyim yorumlarınızı bekliyorum

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

deli mi? arkadaşlar bu kavramı unutun.sefa merve bir konu üzerinde uzun mu düşünemiyorsun yoksa olaylara diğer insanlardan farklımı tepkiler veriyorsun onu tam olarak açıklayabilirmisin?

• 0
Guest sefamerve

yaa en önemli sorunu bes dakkada cözerim sorun biter üzülmem su var bu var diye evet farklı tepkiler veriyorum genelde hep fıkır fıkır olunca millete ters düşüyorum aglanacak yerde gülüyorum yani

• 0

bu senin için bir avantaj keşke her insan senin kadar canlı neşeli pozitif olsa ama diğer insanlar seni eleştiriyor ve sana farklı bir gözle bakıyor değilmi?

sefamerve sende hiperaktivite varmı?ayrıca bu konu sende belirli bir olaydan sonramı oldu yoksa genel anlamdamı böyleydi?

• 0
Guest sefamerve

ya hep böleyim temizlik yap yemek yap alışveriş yap konu komsu onun bunun sorunu hep ilgilenirim ama o anda olur biter hersey iş yaparken bile yorulurum iş bitince yorgunlukta bitmiştir hipermiyim süpermiyim bilemedim gitti

• 0

bende de karar verip sonrada vazgeçme var .

--------------------

ama senin durumunda üzülecek bir şey yok ki sadece anı yaşıyorsun ve hakketiği kadar yaşadığını düşündüm ben anlattıklarından.

• 0
ya hep böleyim temizlik yap yemek yap alışveriş yap konu komsu onun bunun sorunu hep ilgilenirim ama o anda olur biter hersey iş yaparken bile yorulurum iş bitince yorgunlukta bitmiştir hipermiyim süpermiyim bilemedim gitti

hiperaktivite göz önünde bulundurulabilir.

laleli bu konuda sana önerebileceğim bir konu yok sadece unutmaman gereken en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir.

karar verip cayarsan ikilem içinde kalıp bunalımlara bile girebilirsin

bunlar nacizane önerilerim.

saygılar...

• 0

pisikolojide bunun adı nedir bilmem -onuda teoka bilir-ama ruhsal bilgide buna tevil mekanizması denir..yani saptırma sistemi denir, bi yani daha:sadece sende degil herkezde sorunlarından kaçma ,sounların nedenlerini başka yerlerde başka kişilerde ve olaylarda arama olayıdır..ama sende biraz daha belirginleşmiş galiba..bu bir..

ikincisi çok özel sorular gerekir örnegin yaşam koşulların dan tut evli olmana hatta çocukluguna kadar seni etkileyen insan ve olayların tutumuna yani model aldıgın kişilerin tavrına kadar pek çok sey oturup uzun uzun konuşulması gereken şeyler aksi halde isimden karakter analizi gibi bişey olur...

ama farkındalık çok önemlidir eger bir şeyin farkında isen pek çok şey degişmesi için gerekli zeminde hazırlanır senin üst benligin veya artık neye inanıyorsan o sistemleler tarafından...selamlar....

• 0
Guest sefamerve

ayyy saolun arkadaşlar ya deli olmadıgıma sevindim bazen ciddi delimiyim diyorum:D