Jump to content
Sign in to follow this  
Guest sefamerve

Pamuk İpliği ile Büyü Bozma

Recommended Posts

Guest sefamerve

büyü yapıldıgına inanılan kişinin boyu kadar saf pamuk ipligi alınır kişi kıbleye karsı oturur önüne su dolu bir tas konur ve iplige felak okuyarak tek tek dügüm atılır dügümlenen ucu suda olarak bu işeme devam edilir ip bitince nas okuyarak bu dügümler cözülür ve iplik suya ıslatılır bu su ile kişinin eli yüzü yıkanır mümkünse boy abdesti alması saglanır hafifler ve tesirlerinden kurtulur

Guest mercanhatun

cok enteransan ılk duydum ama pek ınanasım gelmedı

Guest sefamerve

kuranın havas ve esrarından mercan amcam imam bu şekildede defalarca insanları rahatlattı

Guest purplewind

sefamerve ellerine sağlık ne zamandır arıyordur büyü bozmayı arkadaşım çok sevinecek :)

Guest sefamerve

birsey degil basit ve hafifletici bir yöntem

Guest şekerkızcandy

bu kolay bir yol gercekten deneyip rahatlayın

Guest ferdane

bu uygulamayı birisinin niyetine yapabilirmiyiz.fakat o kişi niyetine banyosunu yapsak olurmu?

Guest Yarali_ceylan

arkadaslar bende duydum bunu ve kendim icin denedim uzerimdeki sihiri bozmak icin banada tesirini goren ayaga kalmasini saglayan bi arkdasim vermisti bu formulu deneyin.

Yanliz sefamerve arkadasim sunu eklemek istiyorum benim formulde 4 metre pamuk iplige 200 duyum atilir sonra kisi kibleye dogru abdestli bi sekilde otuturulur sonra onune bir bardak su konur 200 dugumlu ipi eline alip 1.dugumun uzerine felak okur ve cozerken "uzerimdeki buyu gitsin"der sonra 2.dugumun uzerine nas suresini okur ve cozerken "uzerimdeki buyu gitsin" der oyle oyle 200 dugumu bir felak bir nas diye bitirdikten sonra o ipi suyun icine atarsin islatirsin ve icersin,en son olarak o ipi kucuk bi tavada yakiyosun ve uzerinde bugu nazardan Allahin izniyle kurtulmus oluyosun benim yaptigim bu sekildi belirtemek istedim.

Yarali_ceylan, 24.12.2009 - 12:02 yazdı:

arkadaslar bende duydum bunu ve kendim icin denedim uzerimdeki sihiri bozmak icin banada tesirini goren ayaga kalmasini saglayan bi arkdasim vermisti bu formulu deneyin.

Yanliz sefamerve arkadasim sunu eklemek istiyorum benim formulde 4 metre pamuk iplige 200 duyum atilir sonra kisi kibleye dogru abdestli bi sekilde otuturulur sonra onune bir bardak su konur 200 dugumlu ipi eline alip 1.dugumun uzerine felak okur ve cozerken "uzerimdeki buyu gitsin"der sonra 2.dugumun uzerine nas suresini okur ve cozerken "uzerimdeki buyu gitsin" der oyle oyle 200 dugumu bir felak bir nas diye bitirdikten sonra o ipi suyun icine atarsin islatirsin ve icersin,en son olarak o ipi kucuk bi tavada yakiyosun ve uzerinde bugu nazardan Allahin izniyle kurtulmus oluyosun benim yaptigim bu sekildi belirtemek istedim.

Selam.Siz bununla kurtuldunuzmu büyüden?