Jump to content
ozianna

Büyü Ve Nazardan Kesin Kurtuluş, İhtiyaci Olan Lütfen Okusun,Kesin Çözüm!!!

Recommended Posts

Arkadaslar benim bi kitaptan ogrendigim bi yontem var hem buyu hem de nazar bozma ikisine de kesin care. Ben nazar icin yaptim cunku inanilmaz sekilde hayatimda her iyi sey kotuye gitmeye baslamisti islerim kapandi ne kadar calissam da satis yapamiyodum ben emlakciyim ofisteki herkes ev satiyodu ama ben ne kadar ugrassam da her is sonuna gelip bozuluyodu sonra kitaptan arastirdim yontemini buldum. Yontem su:

2 uzun ip alacaksiniz, uzun derken baya uzun olmali her birine 101 dugum atilcak kadar uzun. Ama dikkat edin ip dolasmamali cunku inanilmaz zor acmasi ipin dolanmamasina dikkat edin. ayri 2 ipe 101 er dugum attiktan sonra iplerden birincisini elinize alin besmele cekip felak okuyun ve ilk dugume ufleyin ve icinizden uzerimdeki nazar bu dugumun cozulmesiyle birlikte beni terk etsin diyerek ufleyin buyu icin yapanlar uzerimdeki buyu bu dugumun cozulmesiyle beni terk etsin desin ve acsin, ikinci dugume de bi felak okuyup acarken ayni seyi deyin yani toplam 101 felakta 101 dugumu ayni sekilde acin ve bu ipligi yavas yavas suya birakmaya baslayin hepsi bitince ipligi tamamen suya salin. Ikinci iplikte de ayni yontem ama nas okuyarak, ikinci iplikteki dugumleri de ayni sekilde okuyup ufleyip ipi suya birakarak bitirin.

Iki ip de sudayken bu ipleri iyice sıkın suyu da dokmeyin cunku bu su 7 gun boyunca icilecek. ipler kurutuktan sonra ipleri yakin, suyu da yedi gun boyunca icin ama sudan biraz alip o suyla banyo yapin, tamamen banyo yapicak kadar su olmayabilir onemli olan su vucudunuzun her zerresine temaz edecek kadar olmali temas edilmedik yer kalmamali. 7 gun icinde farki goreceksiniz

iplere üflemek islam dininde haramdır felak suresi gayet açık...

sureyi normal okuyun duanızı edin

Guest rosein_moon

arkadasımız yardım amaclı yazmıs allah c.c razı olsun fakat büyü nazar vs kurtulmak ısteyen arkadaslar ibadetlerınıze duzenlı devam etmenızı tavsıye ederım,igne ıplık vs bunlara ıtıbar etmeyın

Guest awaris38

kesin kurtuluşda değil bu... belirtmek istedim. başlık çok iddialı ama gerçek öyle değil

Guest nnic

Bu konu çok açıldı..Sevgili roseraie haklı:D felak suresinin anlamına ters düşüyor düğümlere üflemek..

fakat sayı adetinde değişik tanımlamalar var..kimi 45 der,kimi 101,kimi 111..

etkili uygulama..Başlamadan önce fatiha,ayetelkürsi,levenzelna,ihlas surelerini okumak ve niyeti kalp ile ikrar dil ile takrar etmek daha kuvvetli yapacaktır..

Neden 101?? Çünkü tespih adeti kadardır..

Arkadaşlar böyle bir uygulama var 101 dugüm 2 adet ipe atılır bu düğümlere nas felak ayetelkürsi

Ayrıca yusuf suresin den 2 ayet okunur yanılmıyorsam 84 .ve 85 ayet olması lazım düğümlere hoh diye soğuk üflendiğini okumuştum düğümler duaların ardından tek tek açılır ve suya birakılır su 7 gün içilir eve serpilir bütün vucut ıslatılır 7 günün sonun da

Guest zahid

bu konu gizli ilimler kitabında geçiyor.felak dsuresindeki min şerrin neffasati fil ukad ayetinde düğümlere üfleyenler derken şerr amaçlı uğraşanlar için bahs edilmiştir.velakin resulullaha yapılan büyüde düğümler açılmayınca bu 2 sure vahy edildiği rivayet edilir.düğümler tasvir amaçlıdır.

Guest nnic
bu konu gizli ilimler kitabında geçiyor.felak dsuresindeki min şerrin neffasati fil ukad ayetinde düğümlere üfleyenler derken şerr amaçlı uğraşanlar için bahs edilmiştir.velakin resulullaha yapılan büyüde düğümler açılmayınca bu 2 sure vahy edildiği rivayet edilir.düğümler tasvir amaçlıdır.

.:D tasvir??? islamda..

Düğümlerle yapılan he şey büyüye girer..Bunun hayrı şerri yoktur..Yani şer için büyü haram iken hayır için büyü helal değildir..

Hiç bir islami uygulamada düğüm atmak yoktur..Şeytan bazen hayır ile yaklaşır.Dikkatli olmak lazım..

Guest zahid

Düğümlerle yapılan he şey büyüye girer..Bunun hayrı şerri yoktur..Yani şer için büyü haram iken hayır için büyü helal değildir..

Hiç bir islami uygulamada düğüm atmak yoktur..Şeytan bazen hayır ile yaklaşır.Dikkatli olmak lazım..

büyü niyet edilirse büyüye girer orada yapılan tasvir meselesinin bilmeden her işi şeytana getirmekte ne oluyor

Guest awaris38

şeytanın en büyük hilesi "suret-i haktan görünmektir" der büyüklerimiz. doğru dersin aziz kardeşim. büyü niyet edilirse büyüye girer diede birşey mevzu'bahs değil. büyü büyüdür. hayr içinde şer içinde olanı birdir.

büyünün malzemesi bellidir... iptir sabundur gül dalıdır kimi zaman yumurtadır iğnedir mumdur saçtır tene değen elbisedir kaşıktır bıçaktır kuyudur horozdur öddür kefendir ölü toprağıdır domuz yağıdır yeri gelir insan etidir (albinoların iç organları ile yapılan kara büyüler vardır)

not: albino derilerinde renk veren pigmentler olmayan insanlara denir.