Jump to content
ozianna

Büyü Ve Nazardan Kesin Kurtuluş, İhtiyaci Olan Lütfen Okusun,Kesin Çözüm!!!

Recommended Posts

büyü niyet edilirse büyüye girer orada yapılan tasvir meselesinin bilmeden her işi şeytana getirmekte ne oluyor

Felak suresinde büyü niyetiyle düğümlere üfleyenler demiyor ama:D

Herkes gönlüne rahat geleni yapsın..Tafsiratıyla allahta kabul ede inşallah..

--- Sonraki mesaj ---

şeytanın en büyük hilesi "suret-i haktan görünmektir" der büyüklerimiz. doğru dersin aziz kardeşim. büyü niyet edilirse büyüye girer diede birşey mevzu'bahs değil. büyü büyüdür. hayr içinde şer içinde olanı birdir.

büyünün malzemesi bellidir... iptir sabundur gül dalıdır kimi zaman yumurtadır iğnedir mumdur saçtır tene değen elbisedir kaşıktır bıçaktır kuyudur horozdur öddür kefendir ölü toprağıdır domuz yağıdır yeri gelir insan etidir (albinoların iç organları ile yapılan kara büyüler vardır)

not: albino derilerinde renk veren pigmentler olmayan insanlara denir.

Bu bence dipnot olacak unutulmaması gereken bir bilgi..Çok güzel anlatmışsın emeğine sağlık..

Şahit olduğum bazı olaylarda,ayetelkürsi ile yapılan bazı terkipler vardı..hocalar tarafından yazılan..

Kişi ruhen rahat,hoca yazdı,ayetelkürsi yazdı..Ama muhafazası tuvalet.??????

bazı gerçekleri anlattığımda vazgeçti..Büyüde inkar ve hak ile alay ,aşağılama önemli yer tutar..

dediğiniz gibi bazen hak görünen şeytan işi olabilir..

Dikkatli olmak gerekir..

Selam arkadaslar,

Hayatinizi bile degistirebilcek kadar guclu biseyden bahsetmek istiyorum, ben yaptim defalarca her seferinde tutuyo ve cok kisiye tavsiye ettim hayat degistirebilcek kadar guclu, buyu falan da degil kesinlikle.

Nedir bahsettigim sey ve kimler ne icin yapmali? Uzerinde buyu olanlar, bagli olanlar, isleri kor dugum olanlar, nazardan kurtulmak isteyenler, nasibi kapali olup acmak isteyenler, uckuru bagli olanlar hepsi bunu yapabilir ve bu kesin cozumdur arkadaslar keskin bir kilic gibidir onunde hicbir sey duramaz.

Iste nasil yapildigi:

2 tane uzun ip alin

Her birine 101 dugum yapilcak, dugumler sonradan acilcagi icin kor dugum olmamali hafif dugum olmali.

Birinci ipligi alip her bir dugum 1 felak suresiyle cozulup dugume uflenir ve soyle denir (Yarabbi uzerimdeki buyuyu boz) nazar icin yapanlar nazari boz diycek ya da sorun her neyse Allahtan cozumu istenicek, kismet bagli olanlar bu dugumun acilmasiyla kismetimi de ac diycek bunun gibi yani

101 dugum bitene kadar ayni islem tekrarlanir, dugumler acildikca ip bi kovadaki suya birakilir, suyun temiz olmasi sarttir.

Sonra ikinci 101 dugume gecilir ayni islem tekrarlanir fakat felak yerine Nasr suresi okunarak.

Butun dugumler cozulunce butun iplerin kovadaki suda olmasi lazimdir, ipler sikip kurutulmaya birakilir, kuruyunda da yakilir.

Kovadaki sudan bir miktar alinir 7 gun her gun bikac yudum icilcek kadari saklanir ve her gun icilir. (buyuye ya da nasip kapaliligina maruz kimse icmeli)

Geri kalaniyla da buyuye maruz kimse vucuduna degmemis yer kalmiycak sekilde o suyla yikanir.

Hayatiniz degisecek arkadaslar, cozulmeyen sorun her neyse cozulmeye basladigini hissedeceksiniz.

siz kendiniz mi yaptınız yoksa konuyu bir yerden mi aldınız, bu kısmı anladım?

Bir de bağı çözerken "Allahım üzerimdeki büyü,nazar, kısmet kapalılığın çöz " desek olur mu ki, hepsini birlikte söylesek daha etkili olmaz mı

• Like 1