Jump to content
MABEL

Tebbet Suresi-Düşmanın Helaki için..

Recommended Posts

düşmanın helaki için 1000 tane tebbet suresi okunduğunu duydum yalnız davada haklı olmak gerekiyor diğer türlü kişiye geri dönüyor,bu okuma usulunu bilen var mı,ben zaten tanıdığım,bana ve aileme zarar veren düşmanlarımı Allah'a havale ettim,fakat kendini belli etmeden kaçak dövüşen,huzurumuzu bozmaya çalışan kişiler var ki kim olduklarını bilmiyorum ve bunlar için okumak istiyorum,okuyabilir miyim acaba..

bence denemeyin kıldan ince kılıçtan keskin bir konu maalesef. özellikle de size dönüyor olması yüzde yüz doğru. rabbime havale edin derim ben

• Like 1

tanıdıklarımı öyle yaptım zaten ama belki de onların yüzünden ,hayatta en çok değer verdiğim insanı ,canımı,ciğerimi ,annemi kaybettim ben,hırsımı alamıyorum,kadını yattığı yerde bile rahat bırakmıyorlar hala bizimle uğraşıp huzurumuzu bozmaya çalışıyorlar...

Yusuf tavaslının kitabında bahsedilen mevcut.

Bence de denemeyin, Allah'a havale edin.

tanıdıklarımı öyle yaptım zaten ama belki de onların yüzünden ,hayatta en çok değer verdiğim insanı ,canımı,ciğerimi ,annemi kaybettim ben,hırsımı alamıyorum,kadını yattığı yerde bile rahat bırakmıyorlar hala bizimle uğraşıp huzurumuzu bozmaya çalışıyorlar...

canım senin durumun farklı allah sabır versin

şimdi burada zan üzre ona buna okumaya kalkıcak kişiler var

ben bana yapılan büyüler için bile kim olduklarını bildigim halde isim vermiyorum, kim yaptıysa diye beddua ediyorum

ben de anneme zararı dokunan kişiler diye niyetlenerek bu duayı okumak istiyorum canım,ben bilmesem bile Allah biliyor nasıl olsa kim olduklarını..

ben tebbet suresi yerine 300 tane kevser okuyun diye görmüştüm forumda.sonra kardeşimin patronu için okudum.önce iyi olsunlar diye dua ettim Allahım düzelmeyeceklerse diye başladım kalaya.şu an sektörlerinde dibe batmış durumdalar.diğer kardeşim içinde okuduğumda müdürleri sakinleşmişti.bence sizde tebbet yerine 300 tane kevser okuyabilirsiniz.

tebbet suresi ebced dederi vardır 5 bin kusurdur tam sayısını vermiyecem 41 tane siyah nohuta okunulur ve bişmemiş cömlek veya kuplu testiye konulur ve su doldurulur ve şişmeye bırakılır ve o kişi mutlaka yapmış oldugu cezaya captırılır ya islah olur ya helak olur okumuş oldugun 41 siyah notu kac tane düşüyorsa okuma sayısı o sayı kadar okunulur ve 7 günde bitirilir okuma saati cumartesi güne denk getrilir kesin likle müccerrep olup denenmiştir bu 41 tane bğdaya da okunulur buğdaylar ıslatılır şişdikden sonra igne ile okursun ve bugdayı gecirirsin ve bugdayı siyah bir şişenin koyar siyah beze sararsın şişeyi ters cevirir karanlık bir yere asarsın dışına rrsımsız ve yazısız siyah bezle kaplarsın aklın ermeyecegi şeylerle karşılaşırsın ya islah olur ya helak olur birde beyaz nohuta okur ebced degerinde 41 nohut üfürürsün tencereye kadarsın ve kaynatırsın bu da celp ve muhabbet içindir neredeyse zincirle baglı olsa cıkıp gelir seni görmeyince yiyemez içemez uyku uyuyamaz sensiz yapamaz 1saat kaynattıkdan sonra sogumaya bırakır keseye koyar evin bir yerine koyarsın eger sogukluk olursa keseden cıkarır yine kaynatır daha önce yaptıgın işlemin aynısını yaparsın tebbet suresinin yüzlerce havası vardır herkes şer olarak bilir şer yönü oldugu gibi celp yönüde vardır tehlikeli ve kesin sonuc oldugundan havas alimleri bunu saklamıştır ve havas kitablarında sansürlemişdir bunu anlatmaya kalk sak havasını ne ömrümüz yeter nede bu forma yazılar sıgmaz nede vaktimiz yazmaya güçümüz olmaz endogrusunu yine h.z ALLAH C.C bilir

dua ve nur ile kalın

iyi birşey olsaydı allahu teala onu kendi saklardı alimden başkası öğrenmesin diye

yukarıdakı nohutlu işi yapan büyü yaptıgını bilsin öyle yapsın

kesinlikle bu şekilde nohut şişirip filan işlem yapmayın bu büyüdür