Jump to content
MABEL

Tebbet Suresi-Düşmanın Helaki için..

Recommended Posts

Gerçekten mağdursan, gerçekten haklıysan, abdestli olarak günde 3 kere tebbet süresi okuyup ve ".... isimli komşumun ses yapmasına, bana zulmetmesine izin verme, sen ..... isimli komşumun tebbet ile hükmünü ver ya Rabbim" diye dua edin, ama asla beddua etmeyin ... Zamanla ya sana karşı birşey yapamazlar Allah'ın izni ile ya da kendi dertlerine düşerler... (Şüphesiz Rabbim doğrusunu bilir) ama muhakkak duanızda "tebbet ile hükmünü ver" deyin..

1000 tebbet suresiokudum bide ya kahhar çekiyorum ikisi bir arada olurmu çokmu ağır gelir ?gündüz ya kahhar gece tebbet suresi

soruma cevap verebilen kimse yokmu ? lütfen

1000 tebbet okudum 2.5 ay oldu. Rabbim ne zaman alacak hakkimi bekliyorum.Allah zulme ugrayanlara yardim etsin.

Tam yapmayin Allah'a havale edin O size yeter doyecektim ki konuyu kendim acmisim gordum. O kadar canim yanmisti ki o acıyla yazmisim.tebbet falan okumadim ama bana dusmanlik yapan kisiler bir ay arayla babalarini ve annelerini kaybettiler 2 sene olacak. Ve anneleri annem gibi kanserden ceke ceke gitti ki annemin en büyük dusmaniydi. Bir insan olarak uzuldum ama rahmet dilemiyorum. En zor donemimde beni yalniz birakan ah ettiğim başka insanlar da var Allaha havale ettim

Evet simdi hatirladim neden yazdığımı, acimin ustune bu kisiler gizli nodan arayip rahmetli annem hakkinda saçma sapan seyler soylemislerdi annem yeni olmusken

Tam yapmayin Allah'a havale edin O size yeter doyecektim ki konuyu kendim acmisim gordum. O kadar canim yanmisti ki o acıyla yazmisim.tebbet falan okumadim ama bana dusmanlik yapan kisiler bir ay arayla babalarini ve annelerini kaybettiler 2 sene olacak. Ve anneleri annem gibi kanserden ceke ceke gitti ki annemin en büyük dusmaniydi. Bir insan olarak uzuldum ama rahmet dilemiyorum. En zor donemimde beni yalniz birakan ah ettiğim başka insanlar da var Allaha havale ettim

Evet simdi hatirladim neden yazdığımı, acimin ustune bu kisiler gizli nodan arayip rahmetli annem hakkinda saçma sapan seyler soylemislerdi annem yeni olmusken

Allah gönüllerde olanı bilir. Selamet versin... Üzücü.

Mabel annen insallah oldugu yerde mutludur.Bırakın Allah yargılasın bize edenlere.Bir ara ben de okumustum Tebbet suresi.Şimdi herkese hakkımı helal ediyorum Affedecekse aAllah affetsin

Posted (edited)

Abimle surekli tartisiyorum. Siddete egilimli biri. Bana siddet uygulamadi ama korkuyorum. Surekli bulasiyor. Surekli canimi sikiyor. Abim yuzunden gozumden yas eksilmedi. Tebbet suresi abimin zulmunden kurtarir mi beni? Artik dualara kaldi isim. Dayanamiyorum artik.

Edited by hatice kubra
fazla ve yanlis yazdim