Jump to content
jedus07

İnternette Karşılaştığım İlginç Bir Şey

Recommended Posts

Olum çarpılmak mı istiyosunuz ya? Allah Allah ya! Böyle işler tehlikeli işler.Hem ne malum bunu okuyunca sana cin musallat olmayacağı?

bu sayfaya girip yazılanları okumaya başlayınca sandalye sallanmaya başladı bende deprem oluyor sandım saniyelikti belki bana öyle geldi anlamını bilen varmı ? keşke biri anlamını yassada öğrensek:rolleyes:

O degil de.. uyandiginizda hicbirsey hatirlamiyosunuz demis ya arkadas, bayginken baska sansimi oluyo insanin, hayret birsey :confused:

Guest Kamiss

Sözlerden anladığım kadarıyla bu sözleri dile getirirseniz bayılıyorsunuz arkadaşlar ve uyandığınızda hiç bir şey hatırlamıyorsunuz bu yüzden videoya çekin.Bu sözleri söyleme esnasında sanırım bilinciniz yerinde olmuyor uyandığınızda videoya çekin derken bayılma esnasında neler olup bittiğini görün gibi bir şey diyor.odanızda kesinlikle ışık olmayacak 7 tane mum yakıp mumların önünde diz çöküp kafanızı tavana çevirip (ilahi şeklinde bu çok önemli ve ezan okunduğu esnada olacak)Burada ise bu yazdıklarınız görevlilerin isimleri olabilir kolay gitmesi için ezan esnada diyor bence bunu yaparak kendinize zarar veriyorsunuz.. Okuyup geçin ne gereği var böyle şeylere

Allah akıl fikir versin diyorum,başka yorum yok...

:derisive:

Guest blood.thief

Ne gerek var bunlara ya.Anlamadığım bunun ezan ile ne ilgisi var.

Fazla zorlama kendini böyle şeyler için sözleri nereden aldın bilmiyorum ama deneyenlerin tansiyonu düşüp bayılabilir tavana bakmaktan bunda haklısın.

Guest furtadoo

Bu bölüm de hep şeytani şeyler var biliyorsunuz arkadaşlar ve bunun hastaları var eminim burdada şeytanın kolu olan insanlarda vardır o yüzden burda kimseye güven olmazz bilmem anlatabildim mi.

insanların eli ayagı durmuyor, boyuna kaşınıyor millet :D

Bir sitede buldum bu açıklamayı ve şöyle diyor"bu olgu kimsenin kutsalına ve değerlerine saygısızlık amacı taşımaz.sadece mistik bir muhabbet ve ürpertici bir deneyimdir.eski bir kelt ilahisi,şamanizmdeki inisinasyon kültürüyle aynı.öte dünyaya anlık bir geçiş sağlıyorsunuz"...genede dikkat etmek lazım.başka bir boyuta kapı açabilir insan.en önemliside insanın imanını zedeleyebilir Allah korusun.ortalıkda zaten abuk subuk tarikatlar ve ritüeller türedi.millet ne yapacağını şaşırmış

Guest Ukab

Ezan okunurken yapılması gereken ya namaz için abdest; abdest aldıysanız namaz kılmak olmalı.

Bu sözler kabala kitabından mı?

Şeytani bir büyünün şifreli sözcükleri mi? Şifreli sözcükler ve 7 mum.(yahudilerin 7 mumlu şamdanına dikkat!)

Allah'a hakaret içeriyor mu?

Şeytanları çağırıyor mu?

Ahir hayatında sizi cehenneme yaklaştırabilecek şeytani büyülerden sakınmak için, bilmediğiniz şifreli sözcükleri asla ve asla tekrarlamayınız.

Tekrarlamanız/okumanız gereken sadece Kuran olmalı.

Saygılar.