Jump to content
jedus07

İnternette Karşılaştığım İlginç Bir Şey

Recommended Posts

Ne garip gerçekten içeriği bu tarz olan konuları genelde de yeni üyelik alıp açıyorlar ? İnsanların kafasını karıştırmayın arkadaşım bu ne böyle.. 15 yaşındaki insanlarda giriyor bu siteye milletin beynini yıkamayın hayret bişi..

Bırakın bu saçmalıkları tamam var bu tarz şeyler ama bu kadar da ilgilenilmez zorla kaşınıyorsunuz sonra da bana musallat oldular yardım edin diye konu açıyorsunuz.. Okumadım yazılanları okumakta istemiyorum neden bayılıyım kendimi riske atıyım.. Çok boş vaktiniz var sanırım ilgilenecek konu arıyorsunuz :wallbash:

ben bayilma uzre rekor irdigim icin istemem;Dgecen sene gunde 7-8 defa hatte bi gunde 12 defa bayildigim olmustu:)onun icin yataktan kalkmiyordum.benim gibi hiperventlasyon hastlarinin bunun gibi duaya ihtiyaci yok:Dyuksek ses,korku,en basitide 10 kere derinden nefes almak.9da taaap diye dusuyorsun

--- Sonraki mesaj ---

pardon paaat diye olucakti:D

--- Sonraki mesaj ---

nar gibi oldum bu yuzden valla:)disi butun icim paramparca:)

Guest İDİL

Ezan okunurken elin ne idüğü belirsiz dilinde zırvalayıp bayılmayı bırakın da Allah deyin.

Hiç olmadı bir salavat getirin de kalbiniz nurlansın.

Ha illa bayılcam diyorsanız yatakta okuyun kafayı gözü yarma riskinizi ortadan kaldırın.

Ben okudum karanlıkta hemide ilahi gibi ama bayılmadım bende hata mı var :rofl: adam gibi bayılamadım gitti :rofl:

Bilmediğiniz şeyleri söylemeyin. Belki küfür sözler veya şeytana tapma sözleri olabilir.

SEN UYANANA KADAR MUMLAR EVİNİ YAKARSA TABİKİ BİŞE HATIRLAMANA GEREK KALMAZ, ÇÜNKİ BİR ÇOK SORUNUN VAR DEMEKTİR...))))))))))):wallbash: İŞTE BÖYLE BEN NE YAPTIM DERSİNNN....))))))))

insanın 3 sene önce yazdığı mesaja bakması gerçekten garip bir şey :) hele de üstüne 4 sayfa yorum yazılmış şekilde görmesi çok daha iyi...

şu an ki ben dışarıda yüz yüze bana böyle bir şey soran söyleyen olsa onu saf, boş işlerin adamı gibi etiketlerle süslerim herhalde...

insanın olgunlaştığını görmesi güzel bir şey :)

hayatınızı değiştirmek istiyorsanız paranormal şeyler aramayın...

dışarıda yaşanacak güzel hayatlar var. yakalayabilen yaşıyor o hayatı, kovalayın öğüdünü de buraya yazalım da tam olsun...

edit: 3yıldır baygındım ondan kimseye birşey yazamıyordum kusura bakmayın ;)

beynine reset attiriyor bu sozler oylemi:D

yanliz bunu ilahi seklinde degil $eytani $eklinde okumazsan resetlenmiyorsun! :D

deneme zahmetinde bulunan varmi?9_9