Jump to content
Sign in to follow this  
lalyüreğim

Vazoda ki Misketler

Recommended Posts

Çocuklarınızdan kalan bilyeleri (misket) atmak yerine vazolarda dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Çiçek sapları içinde dekorasyon olur.Mum yerine çiçeklerde koyabilirsiniz.

Hazır satılan cam süslerden daha kötü olmuyor sanırım.

Gerçi zamane çocukları misket oyununu bile sokakta değilde bilgisayarda oynuyor olabilirler.

:)

5514.jpg

hatta bunu dekoratif renkli kumlarla kombine etmekte güzel bir görüntü oluşturur...bir kat kum bir sıra misket güzel ve hoş bir görüntü oluşturur..:)

--- Sonraki mesaj ---

5512.jpg[/url]

gıda boyası ile renklendirilmiş dekorasyon malzemeleri birisi tuz diğeri pirinç :)...hem ucuz bir maliyet hemde zevkinize göre yapabileceğiniz süsler..

5513.jpg

evet gerçekten güzel bi dekorasyon aracı. e bide misketler çocukluğumuzda oynadığımız misketlerse daha bi anlamlı olur

aynen benim kardesimin misketleri ortalarda ziyan oldu 1980 yillarin hatirasiydi hepsinide süpürge makinasi cekti...ziyan oldular

hatta bunu dekoratif renkli kumlarla kombine etmekte güzel bir görüntü oluşturur...bir kat kum bir sıra misket güzel ve hoş bir görüntü oluşturur..:)

--- Sonraki mesaj ---

5451.jpg

gıda boyası ile renklendirilmiş dekorasyon malzemeleri birisi tuz diğeri pirinç :)...hem ucuz bir maliyet hemde zevkinize göre yapabileceğiniz süsler..

5452.jpg

Teşekkür ederim katkın için,güzel fikir hemde çok güzel..

--- Sonraki mesaj ---

aynen benim kardesimin misketleri ortalarda ziyan oldu 1980 yillarin hatirasiydi hepsinide süpürge makinasi cekti...ziyan oldular

Benim niyetim ç ocukların çeyizlerine koyuvermekti....cam fanusun içinde ..

Erkek kardeşimin misketleri bile halaa duruyor .Hazine gibi saklar onları yeğenlerine koklatmaz hiç:D

Guest Ď€ĵẦ-√ц™

ben küçükken bebeleri üterdim abileri gilirdi onlarda beni üterdi :D:D üter ne yaa :D:D

ben küçükken bebeleri üterdim abileri gilirdi onlarda beni üterdi :D:D üter ne yaa :D:D
ütmek çocuk dilinde yutmak kazanmak gibi bi mana taşır:D :D evet öyle üterler işte :)

Guest Ď€ĵẦ-√ц™
ütmek çocuk dilinde yutmak kazanmak gibi bi mana taşır:D :D evet öyle üterler işte :)

küçükken misket bide bizim sporcu kartlarımız vardı haa bide şu neydi ya pokemonmuydu neydi o vardı onları oynardık ne güzeldi yaa dönmek istiyorum çocukluğuma ama çok yaramaz çocukmuşum annem öyle söyler :D