Jump to content
Sign in to follow this  
Guest majisyen

Davetname

Recommended Posts

Guest alem

müsizyen arkadaşım bana ahd namei süleyman duası lazım seni msn me de ekledim lütfen bana yardımcı olabilirmisin lütfen

Guest Zem_heri
müsizyen arkadaşım bana ahd namei süleyman duası lazım seni msn me de ekledim lütfen bana yardımcı olabilirmisin lütfen

müzisyen diye eklediysen biraz zor bulursun :rofl::rofl: ama belki bi saz ekibi ekler seni

Ayrıca tanışınca pek arkadaş olabileceğinizi zannetmiyorum :)))

Guest mustafa_35

ben bunu buldum inş. işe yarar

davetname.jpg

müzisyen diye eklediysen biraz zor bulursun :rofl::rofl: ama belki bi saz ekibi ekler seni

Ayrıca tanışınca pek arkadaş olabileceğinizi zannetmiyorum :)))

aman dokunma zemherim bence müzisyen diye eklesin böylesi daha hayırlı:):):)

musticim heyt beee nerden buldun;) helal.eline sağlık kardeşim must;)

arkadaşlar bu davetname adlı eser birçok kez basılmış ama sanırım orjinali değilmiş:( ben baya okıumuştum,doğrusu kafamı çok karıştırmıştı. aslında bi bölüm açıpokuduğumuz bu tür kitapların doğruları yanlışları hakkında tartışabiliriz;)

havas çok zor bir kavram kendi içinde çokça bölümler ihtiva ediyor iyi bir arapça,matematik bilgisi en önemlisi majikal kişiliğe sahip olmak gerek ebced ve arapça bilmiyorsanız vefk ve tılsımları açamazsınız. tercüme eden insanlar da bunu kar amaçlı yaptıkları için göz boyamadan öteye gitmiyor bende çok sayıda tercüme kitap ve el yazması belge var ama fayda gördün mü derseniz çok fazla fayda görmedim orda dünyayı elde etmenin reçetelerinden bahsediyor ancak ona sahip olan yazan insan dünyaya sahip olamamış bizler mi olalım

Guest kalpten_54

free ye bastım ama sayı saymıyor ındıremedım