Jump to content
farizat

Ayrı Olanlar Okuyun

Recommended Posts

Valla bilmiyorum ki kime etki edecek :D ya Allahamıa güveniyorum ben beni üzdüğü ile kalmayacak o kişi

çok iyianlıyorum kardesim, sanki aptal yerıne koydum, insanın gruruyla sevgisiyle bukadar oynanmazkı... evlenicek diye beklerken.... ama hırs yapma temiz kalple et çalısmaları , ters tepmesin

--- Sonraki mesaj ---

tabi ki karşı taraf etkilenmese sizde etkilenmessiniz,ne okuduğumu demiym ama bazı duaları okuduğum anda farklı bi niyetle dahi okusam karşımdaki kişi etkilenirdi,ama o etkilnmeden ben daha çok etkilenirim;)

sevgili sarmaşık sanırım niyette önemli... ben hep baştan beri onu eşim olsun niyeti ile okudum, adım adım ilerledim, esmalar, ayetel kürsi , yasını şerif...ve anca terkiplere geçtim...

ve niyetlenirken hep onu bana helal oalcak ,şekidle hayırlıya çevirip getir ,celp et, bende eşi olarak rabbime eşime aileme ve ailesine hizmet edeceğim diyorum....

acaba etkilenmiyormu diyordum...

çünkü bizim aramız açılınca o internette baktım birileriyle görüşüyor...ama şimdi faceboooku falan hiç aktif değil...

sanırım etki ettikçe oda bana gelemse bile başkası ile görüşmyor...

ilk gittiğinde evlenmey niyetiyle bana yaklaşan adam ben velenemiycem diye gitmişti...sonra bir dönüş oldu...evlenemk ,sterim ama engellerim var direnemeyeceğim bağlanamayacağım demişti...

demek biraz daha ya vedud çeksem az daha dua etsem olacak:)

bu terkibi denemedim... aynı anda kaç şey yapılır bilgili değilim...

çünkü özel günüm bi bitse yapmak istediğim bir tekip avr

ama bitemedi...uzadıda uzadı hatta dün artık bi baygınlık geçirdim:(

şu cuma günü o terkibi yapmak çok isterdim ama bekliycem...:(

şüphe duymadan okumaya devam olacak dıye ınanın kı olsun

okuyanlarda etkılenır dogrudur

Etkilidir arkadaşım alırken eksik alıntı yapmışsın iki ucu keskin bıçak gibidir haksız yere yapıldığında sizin için sıkıntıyla dolar etkilidir..;)

eksik alıntı derken dua mı eksik arkadaşım eksik ise tamamını yazabilir misin

--- Sonraki mesaj ---

Bayanlar özel günlerinde okyabilr ayet değil duadır..

eksik alıntı derken dua mı eksik arkadaşım eksik ise tamamını yazabilir misin

Guest Abreas

bende deniycem yaaa tutsada tutmasada duacınım Allah razı olsun neleri göze almışsın :))))

Yatsı namazından sonra ardarda 7 kez okucaz dimi.. yanlış anlamamısım.. ben namaz kılmıyorum.Allah affetsin... yani ne biileyim şimddi hacetim olsun diye kılarsam menfaatcilik olmazmı.. bilemedim.. hacet namazı kılsam 2 rekat akabinde okusam olmaz mı acaba..

--- Sonraki mesaj ---

Bi de biz nasıl etkileniyoruz... Yani sıkıyo mu bizi nasıl oluyor anlamadım bize etksi..

Guest Abreas

etkilenme olayını bende anlamadım geçen bir duayı yaptım sıkıntıdan ölecek gibi oldum yine böylemi olacak ?? gerçi yazılanlara göre siz etkilenirseniz o da etkilenmiş demektir diyo ama deniycem bakalım bu gece

--- Sonraki mesaj ---

Yatsı namazından sonra ardarda 7 kez okucaz dimi.. yanlış anlamamısım.. ben namaz kılmıyorum.Allah affetsin... yani ne biileyim şimddi hacetim olsun diye kılarsam menfaatcilik olmazmı.. bilemedim.. hacet namazı kılsam 2 rekat akabinde okusam olmaz mı acaba..

hacet namazını normal namaz kılmasanda kılabilrsin öyle düşünme bence kıl

ben bana çok haksızlık eden bir kadın niyetine okudum inanın sanki yer yarıldı dibine girdi çalıştığım yerde alacağı para var ödeme yapıcaz gelemiyor...sağolasın

arkadaşlar korunma dedir.nasıl yani.ne işe yarıyor ve nasıl oluyor.lütfen biri anlatabilirmi

ben bana çok haksızlık eden bir kadın niyetine okudum inanın sanki yer yarıldı dibine girdi çalıştığım yerde alacağı para var ödeme yapıcaz gelemiyor...sağolasın

biz yapınca da karşımızdaki kişi böyle kaybolursa....;??

selins ben bunu gerçekten hakkımı yiyen bana zararı olan 2. kişi içinde yaptım sonuç aynı arayıp rahatsız eden sıkıntı yaşatan adam yokkk yani beni arayamıyor yaklaşamıyor,sevgili niyetine okumadım.ama zararından korktuğum için okudum allah kabul etsin yazanada allah razı olsun...