Jump to content
seyyitmeytatarun

Havas İçin Yardım İstekleriniz

Recommended Posts

hocam okumaların sonunda fatiha ile bitirmek uygun yoksa yasin son 2 ayetle mi bazı kaynaklarda yasin son 2 ayet geciyor. rahman suresiyle de yapılabilir mi?

hocam okumaların sonunda fatiha ile bitirmek uygun yoksa yasin son 2 ayetle mi bazı kaynaklarda yasin son 2 ayet geciyor. rahman suresiyle de yapılabilir mi?

yapacagın uygulama"ya baglı misal ALLAH C.C HACET istedin bunu 1 salavat ,1 fatih"ayla bitirmeden en son (ve ufevvidu emrî ilâllâh, innallâhe basîrun bil ibâd )(Ve mâ emrunâ illâ vâhıdetun ke lemhın bil basar)( zül arşil mecid faalün lima yürid ) bunu en az 101 kere okuyup hacetlerin,rızıkların,nasiplerin,kısmetlerin,hayırlı yapılan bütün tertip ve hayırlı yapılan bütün vefk"lerin arkasından ve üzerine okuyabilirsin bu olmadan olmaz her uygulamanın ayrı,ayrı çalışma mekanizması var"dır .

merhaba seyyitmeytatarun size bir sorum olacaktı ,bana kaderin ve rızkın büyüyle bağlanmış denildi ,bunun için büyünün bozulması için ne yapabilirim?

İsmimin ve adına esma okuduğum kişinin isminin ebced değerini hesaplamamda yardımcı olabilir misiniz rica etsem? Teşekkür ederim

• Like 1

giderken veya dosya evrakın üzerine nemil suresi yani karınca suresi ayetno .30,31

>27/NEML-30: İnnehu min suleymâne ve innehu bismillâhir rahmânir rahîm(rahîmi).

Muhakkak ki o Süleyman (A.S)'dan. Ve gerçekten o, Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adı'yla (başlıyor).

27/NEML-31: Ellâ ta’lû aleyye ve’tûnî muslimîn(muslimîne).

Bana karşı büyüklük taslamayın. Ve bana teslim olmak üzere gelin.< bunu 1001 kere oku ve işe baş vur eğer orası hayırı"lıysa senin işin olur bunu okumadan evveli gusül ve boy abdesti al sonra 2rekat hacet,2rekat ALLAH C.C ,için namaz kıl ve sonra 7fatiha,11 ihlas oku bağışlanacak yerlere ruhlarına bağışla sonra kıbleye karşı otur

NİYET ET NE İÇİN OKUYORSAN

1:11kere tövbe istiğfar

2:11kere tevhid

3:11kere salavat

4:11kere tekbir

getir bunun başına cennetül esma koy bunları birleştirerek oku ve bitiminde 1 kere cennetül esmanın azametini 1 kere oku ve duanı yap 1 salavat,1fatiha oku bitir

Ben bu ayetleri davet için azimet okuduktan sonra ''bi hakki ve hürmeti'' deyip okuyorum.
  • Like 1

Ben bu ayetleri davet için azimet okuduktan sonra ''bi hakki ve hürmeti'' deyip okuyorum.

evet satelcom kardeşim dediğin şekilde"de okunulur bu ayetin ruhanilerin yanında çok değeri vardır bize buraya kadar müsade vardır ötesi yok"dur bunu bilen zaten bilir anlatmaya luzum yok"dur dua ve nur ile kal

İstemediğimiz bir olayın gerçekleşmemesi için,o olayın yapılmasına Allah tarafından bir engel çıkması ve yapmak isteyenlerin fikirlerinden vazgeçmesi için ne Okuyabiliriz inşallah karışık anlatmadım.Yani benim istemediğim onaylamadığım bir işin olmaması engel çıkması için.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...