Jump to content
seyyitmeytatarun

Havas İçin Yardım İstekleriniz

Recommended Posts

hergün niyet söylenecek ve azamet okunacak
Allah razı olsun çok tşk ederim dua ve nurla kalın hocam

Ya Muhit esması hakkında bilgilendirebilir misiniz lütfen

okuma sayısı

faziletleri gibi

ve kânallâhu bi mâ ya’melûne muhîtâ

Allah, yaptıklarını kuşatandır'. (Nisa Suresi, 108)

bunun hayır ve şer amalleri vardır niyete göre gider ne niyet etersen okudukların arkasından havvale etebilirsin diyelim muhabbet için bir tertip okudun kurandan arkasın"dan bunu havvale edebilirsin nedenmi? çünkü okudukların o kişiyi kuşatması için

ilim için veya sınav veya korunmak için okudun o zaman en son şu ayeti ilave edersin

vesia rabbuna kulle şey'in ilma,

Rabbimiz her şeyi ilmiyle kuşatmıştır

düşmanın için okudun ozaman şunu ilave etersin

BAKARA-19

vallâhu muhîtun bil kâfirîn(kâfirîne).

Ve Allah, kâfirleri kuşatandır.

herhalde açıklıyıcı olmuş"dur

• Like 1

amma bunun içine ya müntakim,yamuktedir,ya dar,ya cabbar,yakaviul ,ya seriu bunları eklemen şart"dır

Hocam nasıl ekleyeceğim? Allah rızası için yazabilir misiniz?

Hocam benim havalelerin sonuna eklenecek ayetlerle ilgili olarak aklım karıstı birkaç sorum olacak

bu ayetler hayırsız işlerde en sona ilave edilir mi? hayırsız derken tabiri caizse şer uygulamalarda

1)

zel arsil mecid faalun lima yurid ve

ve ufevvidu emri illallah

innallahe basirun bil ibad

2)

Hasbunallahu ve nimel vekil havalelerin sonuna eklenir mi? hayıra mı serre mi eklenir?

3)

Haşr son 3 ayet havalelerin sonuna eklenir mi? Hayıra mı serre mi eklenir?

4)

Fatiha ile rahman 33 arasında ne fark var havalelerin sonuna neye göre fatiha neye göre rahman 33 okuyoruz?

Peki bu ayette Beynehumâ berzehun lâ yebgıyân okuduğumuz kişiye kuşatması için nasıl ilave yapacağız her ayette bu açıkladığınız şey değişiyor mu benim sorum hayır okumalarında.

• Like 1

amma bunun içine ya müntakim,yamuktedir,ya dar,ya cabbar,yakaviul ,ya seriu bunları eklemen şart"dır

Hocam konuyu hatırlatayım bize kötülük yapan biri için ''ya evvelül kahharul muahhir'' esmalarını okuyorum demiştim siz de yukarıda yazdığınız esmaları da eklemelisin demiştiniz....Lütfen Hocam nasıl okuyayım karşımdakini kahru perişan etmek için yazabilir misiniz?

Peki bu ayette Beynehumâ berzehun lâ yebgıyân okuduğumuz kişiye kuşatması için nasıl ilave yapacağız her ayette bu açıkladığınız şey değişiyor mu benim sorum hayır okumalarında.

Haseten arkadaşım bu ayet set veya engel koymak için okunulur(Beynehumâ berzehun lâ yebgıyân)

İkisi arasında berzah (engel) vardır, ikisi birbirinin sınırını geçemez (birbirinin özelliğini, düzenini bozamaz).

Hocam ben annemi babami kaybettim.nisanliyim ama o da cezaevi nde. Cok zor gecti en guzel yillarim hala da cok zor. Bundan sonra sevdiğimle evlenip huzurlu cookkk mutluu kimseye muhtac olmadan yasamak icin hangi duayi okumalyim. Birde surekli engeller oluyoo cok nazar aliyorum butun islerimiz ters gidiyr :(

Hocam ben annemi babami kaybettim.nisanliyim ama o da cezaevi nde. Cok zor gecti en guzel yillarim hala da cok zor. Bundan sonra sevdiğimle evlenip huzurlu cookkk mutluu kimseye muhtac olmadan yasamak icin hangi duayi okumalyim. Birde surekli engeller oluyoo cok nazar aliyorum butun islerimiz ters gidiyr :(

bütün işlerimin hayra dönüşmesi için ve üstümdeki bütün olumsuzlukların hayra dönüşmesi için diye niyet etersin cennetül esma okunmadan evveli veya sonra ne gibi şartlar gereklidir onlara uyarsın sayfalar"da var tekrar ,tekrar aynı konuları anlatmaya luzum yok"dur bu sayfalar"da var eğer bulamazsan arama motorlarına yaz oradan bul nasıl okunacagını ve şartları nelerdir dersen?

bunu günlük 3binkere 7 gün okursun ,7 günün sonunda toplam 21bin olacak ve herbitiminde okuma yani suya okuyabilir onu çoğaltarak içebilirsin günlük 3bin çok dersen günlük 1001 kere 21 gün okursun okunacak esma ve ayet budur

Cenletül esma ile şerlerin hayra isyanların itaate dönüşmesi için...

Bismillahirrahmanirrahim , ferdun , hayyum , kayyumun , hakemun , adlün , kuddusün ,asa rabbüna en yubdi lena hayra

Hocam benim havalelerin sonuna eklenecek ayetlerle ilgili olarak aklım karıstı birkaç sorum olacak

bu ayetler hayırsız işlerde en sona ilave edilir mi? hayırsız derken tabiri caizse şer uygulamalarda

1)

zel arsil mecid faalun lima yurid ve

ve ufevvidu emri illallah

innallahe basirun bil ibad

2)

Hasbunallahu ve nimel vekil havalelerin sonuna eklenir mi? hayıra mı serre mi eklenir?

3)

Haşr son 3 ayet havalelerin sonuna eklenir mi? Hayıra mı serre mi eklenir?

4)

Fatiha ile rahman 33 arasında ne fark var havalelerin sonuna neye göre fatiha neye göre rahman 33 okuyoruz?

1: bunları bütün hayır amellerin arkasın"dan okuyabilirsin hiç bir mahzuru yok"dur daha"da okumuş olduğun tertip neyse o tertipin meleğini veya huddamını hızlandır"ır

2: Hasbunallahu ve nimel vekil "in hayırların arkasından 3009 kere veya 1250 en 313 kere okur nereye havvale ettiysen bununla havvale etersin bu hayır amel içindir. bunu hayra ve şerre kullanmak istersen 1milyonu 6 ay için de cekmeli bitirmelisin sonra bunun tasarrufuna erer hiç saat veya mekan olmadan gezegen veya şu,gün bu gün yada hayırlı veya hayırsız saat veya günler bunlarla uğraşmadan hersaat veya gün ister hayır,ister şer yapabilirsin bu rakamı bulmadan şerre okuyamazsın hayır amallere yapabilirsin amma ne kadar yol alır okuduğun? bunun tasarrafunu elde etmeden? onu bilemem? yinede doğrusunu ŞANİEKBER H.Z ALLAH C.C bilir

3: haşır son 3ayetini , ve alimranın 18inci ayetini bütün hayır amellerin arkasından 21kere herbiri ekliyebilirsin en az 7kere okunabilir. yanlız eklenmez haşırın son 3 ayeti şerr yaptığın amellerin arkasın"dan okuyamazsın orada ALLAH"IN mübarek ve yüce isimleri var okursam ne olur? yaptığın şer amelleri bunu okuduğunda yaptığını kaldırmış yani bozmuş olursun

4: fatih"ayla baglamak hayır ve şeri hayır havvale"rde daima euzu besmele cekerek salavat cekerek duanın kapanışını yaparız sabit ve yerine ulaşması için şer amellerde en son 1 kere BİSMİLLAH der salavat getirme"den fatiha"yı okuruz amma hayır veya şer amellerin sonunda rahman"ın 33 le havvale etilmez eğer yaptığın amel şer ise o zaman rahmanın 33 üncü ayetiyle en çok 313 en az 101 kere okur okuduklarımı bu kişinin üstüne bağlıyorum rahmanın 33 üncü ayetiyle dersin ve 1bismillah 1 fatiha okur bitirirsin

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...