Jump to content
seyyitmeytatarun

Havas İçin Yardım İstekleriniz

Recommended Posts

Hocam tayininin yurt dısına cıkmasını istemeyen arkadasım hangi duayı okuyabilir?

• Like 1

Hocam tayininin yurt dısına cıkmasını istemeyen arkadasım hangi duayı okuyabilir?

yasinin 9 uncu ayetiyle set cekebilir

hocam aşkolsun size mesaj attım yanıt vermediniz

hem internete hergün giremiyorum ,bi geldim ki ne mesaj var ne başka bişi...:(

hocam sesimizin güzelleşmesi için okunacak bir dua var mı?

Halakal insâne min salsâlin kel fehhâr(fehhâri).

(Allah) insanı, fahhar gibi ses veren salsalinden yarattı.

[TABLE=align: center]

[TR=class: medium]

[TD=align: right]1.[/TD]

[TD=width: 30%]halaka[/TD]

[TD]: yarattı[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 5%, align: right]2.[/TD]

[TD=width: 30%]el insâne[/TD]

[TD]: insan[/TD]

[/TR]

[TD=width: 5%, align: right]3.[/TD]

[TD=width: 30%]min[/TD]

[TD]: den[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 5%, align: right]4.[/TD]

[TD=width: 30%]salsâlin[/TD]

[TD]: inorganik halden, organik hale dönüşmüş nemli toprak[/TD]

[/TR]

[TD=width: 5%, align: right]5.[/TD]

[TD=width: 30%]ke[/TD]

[TD]: gibi[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 5%, align: right]6.[/TD]

[TD=width: 30%]el fahhâri[/TD]

[TD]: nemli topraktan yapılıp, pişirilen (ısıtılarak kurutulan) ve çın çın ses veren testi benzeri kap[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

ben kuranı kerim öğrenmek için ders aldım 1,5 yıl önce. başladım. yarım bıraktım. şu anda da ders alıyorum ama sıcaklar, şu bu, bazı sıkıntılar yüzünden bir türlü okuma çalışmıyorum. ama öğrenmeyi de çok istiyorum. acaba kuranı kerimi kolaylıkla ve hakkıyla hayırlısıyla öğrenebilmem için ne okumalıyım?

Hocam zenginlik için ne okuyabiliriz? Rızık kapılarımızın açılması için zenginlik için....

Allah razı olsun Hocam

ben kuranı kerim öğrenmek için ders aldım 1,5 yıl önce. başladım. yarım bıraktım. şu anda da ders alıyorum ama sıcaklar, şu bu, bazı sıkıntılar yüzünden bir türlü okuma çalışmıyorum. ama öğrenmeyi de çok istiyorum. acaba kuranı kerimi kolaylıkla ve hakkıyla hayırlısıyla öğrenebilmem için ne okumalıyım?

ilim için bu sayfalarda var onu bul onu oku sahih"dir

Hocam zenginlik için ne okuyabiliriz? Rızık kapılarımızın açılması için zenginlik için....

Allah razı olsun Hocam

cennetül esmayla aliimranın 26,27 tarifini vermiştim sende bu syfaları gezerek bul onu uygula

ilim için bu sayfalarda var onu bul onu oku sahih"dir

cennetül esmayla aliimranın 26,27 tarifini vermiştim sende bu syfaları gezerek bul onu uygula

sayfa 46da buldum

FERDUN HAYYUN KAYYUMUN HAKEMÜN ADLÜN KUDDUSÜN

Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’(teşâu), ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’(teşâu, bi yedikel hayr(hayru), inneke alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun).

Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl(leyli), ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy(hayyi), ve terzuku men teşâu bi gayri hısâb(hısâbın).

bunları okumadan evveli 11 kere tekbir getir oku her namazın arkasından 19 kere okunulur vakit bulamayan çalışanlar için yatsı"dan sonra 313 kere okunulur,

benim diyeceğim rızık hususunda ilk ve son"dur adım hıdır elimden gelen budur dua ve nur ile kal

sayfa 46da buldum

FERDUN HAYYUN KAYYUMUN HAKEMÜN ADLÜN KUDDUSÜN

Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’(teşâu), ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’(teşâu, bi yedikel hayr(hayru), inneke alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun).

Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl(leyli), ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy(hayyi), ve terzuku men teşâu bi gayri hısâb(hısâbın).

bunları okumadan evveli 11 kere tekbir getir oku her namazın arkasından 19 kere okunulur vakit bulamayan çalışanlar için yatsı"dan sonra 313 kere okunulur,

benim diyeceğim rızık hususunda ilk ve son"dur adım hıdır elimden gelen budur dua ve nur ile kal

bunu şöyle"de okuyabilirsin eger ağır gelmeyecek dersen yanlız başına cennetül esma"yı tek başına 3000 kere çekersin hemen arkasın"dan bu ayeti 41 kere okursun bunu 7 gün yaparsın her okuduğun gün sayısını yani esma ve ayeti bir menba suya üfürürsün ve 7 gün bu şekilde yapar ve 7 günün sonunda bu suyu çoğaltarak 6 ay içersin 7gün okuma bitince bunları 5 vakit namazın arkasın"dan 19 kere okursun ve o okuduğun suyu çoğaltarak evin dört köşesine ve iş yerin varsa dört köşesine ayak basma dık yere dökersin yağmur"dan yağar gibi rızkın yağar yanlız bütün okumalar bitince şu azameti 3 kere okursun( Bismillahirrahmanirrahim ya Allah ya Allah ya Allah huve rabbu muse alimil ğaybi veşşehedeti ve ezine finnesi bil hacci yetuke ricelen ve ala külle damirin yetine min külle feccin amik. Ye huddeme hezel hezel esma_i şerifi ve ayetiş şerifetihi eclibuz zebeen vel menefia vel erzak.

V e eclibuzzubune ve küllel müşteri ile hezel meken, bi hakkil mektubi ala hatemi süleyman ve bi hakki hezel esma_i şerifi ve ayetiş şerifetihi azim elvahan-3kere,elaccele-3kere, essaatu-3kere )

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...