Jump to content
okan1980

Atatürkü Seviyorum Çünkü

Recommended Posts

ATATÜRK'ü SEVİYORUM ÇÜNKÜ, Atatürk ne koyu bir sağcı kadar faşist, ne koyu bir solcu kadar komünist ruhluydu.Atatürk'ü SEVİYORUM ÇÜNKÜ, Atatürk ne camiye inançsız girecek kadar dinsiz ne de inançlarıyla boğulacak kadar yobazdı. Atatürk'ü SEVİYORUM ÇÜNKÜ, Atatürk ne cahilliğin pençesinde boğuldu ne de bilgeliğin ellerinde halkına yüksekten baktı. Atatürk'ü SEVİYORUM ÇÜNKÜ ; asla satılmadı ve asla satmadı...

• Like 1

Guest nnic

Çünkü bir insanım:D nankör olmayan,hain olmayan bir insan...

Ataturk'u seviyorum cunku, bu topraklarda hur yaşayan ve kendini Turk hisseden herkesin Ata'sıdırnokta-1.gif

--- Sonraki mesaj ---

Kosulsuz, sartsiz Ataturk'u Seviyorum.

Atatürkü çok seviyorum çünkü o milletinin ,ülkesinin bağımsızlığına ,ve dünya ülkeleri arasında hızla ilerlemesine hayatını adamış ,vatanı için yaşamıştır,Muhteşem bir asker,muhteşem bir devlet adamı ,muhteşem bir vatanseverdir.

Sevdiğim bir soz var fransizin biri söylemiş zamanında.. Atatürk için Allah'a, onun haricinde hersey için Atatürk'e borclusun.. Gercektende hersey için önce Allah'a, sonra Ataturk'e borçluyuz

Atatürkü seviyorum çünkü,o gelmiş geçmiş en büyük kahramadır,Türk milletini yokolmaktan kurtarmıştır,eşsiz bir kişidir, Allahın Türklere bir lutfudur.

Çünkü ; Oturdukları yerde bi taraflarını büyüterek ülkenin elden gitmesine göz yuman insanların elinden ulusu kurtardığı için...

Hemde o bi taraflarını büyüten insanların ulusun kurtarılmasına karşı olup,manda yönetimini kabul etmesine rağmen...

onun sivri zekasi olmasa bugün babamiz fransiz ingiliz bilmem ne... dinimiz hiristiyan olucakti! anli sanli 24 ayar Türk 100/100 Kemalistim:thumbsup:

neyzen tevfiğin bir dörtlüğü var .Atatürke kötü söz söyleme edepsiz.unutma kurtuluş harbindeki durumunu. sen anandan doğardın ama . baban kim olurdu bilemezdin abe şerefsiz. ( ben biraz değiştirdim kusura bakmayın.)

• Like 1