Jump to content
roseraie

Dileklerimiz Niye Kabul Olmuyor?

Recommended Posts

Andolsun, size kendi içinizden öyle bir peygamber gelmiştir ki, sizin sıkıntıya düşmeniz ona çok ağır gelir. O, size çok düşkün, mü’minlere karşı da çok şefkatli ve merhametlidir. (Tevbe/128)

çok güzel bir ayetmiş..

evet ben çok hüzünlenirim bu ayeti dinlediğimde onun kalbi ünyadaki her şeyden daha kıymetlidir.Onu üzmekten Allah bizi sakındırsın.o bizlere düşkün bir peygamber.Allah efendime ve ashabına selam etsin.ümmetide ona düşkündür.öyle değilmi:)

Arkadaslar diger konularda biyik kesmek gunahmi diye soranlar var bilen varsa orayada el atsin :) saka saka

saka yapacak dini hükümden başka bir mevzu bulamadınız mı gerçekten beni çok şaşırtıyorsunuz sizin gibisini ilk kez görüyorum

cennet cehennem konusunda karikatürler cizenler var sizi onlara benzettim

şakalarınız dalganız bir yere kadar sürer...

Misal büyü, peygamber efendimiz insanı helake sürükleyen 7 afetten biri oldugunu söylemiştir.

bana yapildi acisini cok iyi biliyorum fazla aciklama yapmiyacam sadece gencliyimin en güzel yilarini yedi beddua yapmam aci cekmem yetmezmi onun yapanin yaptiranin halak olmasina nitekim olduda büyü yapanlar celp okuyanlar sonucuna katlanirlar.bunu bana yapanin yasadiklarini bir bilseniz neyse herkese selamla yarami kanatmiyayim biraz olsun külendi.

fal ve büyü şeytan işi birer pisliktir diye çok şiddetli bir ayet var.elbetteki ne dünyada nede ahirette onların bir nasibi yoktur.nşallah Allah hakkını onlardan alır kardeşim hiç üzülme.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...