Jump to content
mormeneksem

Madecassol Krem Mucizesi...

Recommended Posts

Arkadaşlar maske tarifi çok güzel de bişey sorucam oruçlu iken yapsak bir mahsuru olur mu? Düşündüm karar veremedim :S:) Yemiyoruz ama hani cilt emiyor filan ya muallakta kaldım

Açık bir yaranın üzerine krem sürmek her halukarda şüphelidir, bunu tercih etmemek gerekir. Herhangi bir yara vs. söz konusu değilse, krem kullanmanın oruca bir zararı yoktur.

• Like 1

Açık bir yaranın üzerine krem sürmek her halukarda şüphelidir, bunu tercih etmemek gerekir. Herhangi bir yara vs. söz konusu değilse, krem kullanmanın oruca bir zararı yoktur.

Teşekkürler :)

Teşekkür ederim daha önce de vermiştin bu tarifi ALLAH razı olsun

lekem çilim yok da şükür,esmer ten sevmiyorum yürüdüğüm içinde biraz esmerleştim.. Tarçın renk açıyorsa denerim ama tüm yüzde alerji yapmasın bal kıvamlı çünkü cesaret edebilirsem denerim...

peki ne kadar zamanda kaç yapımda sonuç alırım...???

Canim benim, pirinc suyu cokkk iyi geliyor duzenli kullaninca... Tarifini yazmistim. Bulamazsan mesaj at ins.

• Like 1

Canim benim, pirinc suyu cokkk iyi geliyor duzenli kullaninca... Tarifini yazmistim. Bulamazsan mesaj at ins.

mesaj atayım ben :)

• Like 1

Teşekkür ederim daha önce de vermiştin bu tarifi ALLAH razı olsun

lekem çilim yok da şükür,esmer ten sevmiyorum yürüdüğüm içinde biraz esmerleştim.. Tarçın renk açıyorsa denerim ama tüm yüzde alerji yapmasın bal kıvamlı çünkü cesaret edebilirsem denerim...

peki ne kadar zamanda kaç yapımda sonuç alırım...???

Canim benim, en iyi yontem pirinc suyu.  vardi bu kosede yayinlamistim, bir bak ins. Cok etkilidir. 

teninizi acmak birazda yediginiz seylerden de gelebilir mesela ben süt fazla ictigim zaman rengimi beyazlastiriyor

gerçekten mi? hiç duymadım.

bu arada benim de alnımda yazı gibi kocaman güneş lekesi var. expigment kullanıyorum geceleri. azaltıyor ama kesince yeniden oluşuyor. bıktım artık. 2-3 yıldır var.

teninizi acmak birazda yediginiz seylerden de gelebilir mesela ben süt fazla ictigim zaman rengimi beyazlastiriyor

bu kremi ben de deneyeyim.

• Like 1