Jump to content
berresu

Köpekten Çok Korkuyorum

Recommended Posts

Ben köpeklerden çok korkuyorum ve bol köpekli bir mahallede oturuyorum. Her sabah onlarca köpekle karşılaşıyorum artık işe gidip gelmek işkence gibi oldu bana. Köpeklerden korkmamam için veya onları bana karşı etkisiz hale getirebilmem için bildiğiniz okuyabileceğim bir dua veya bir uygulama varmı.

Guest karamsar-polyanna

aynen bende aşırı derecede köpekten korkarım hatta kedidende

Guest Îکє†

korktuğunu belli etmezsen, asla ve asla bi şi yapmazlar... onlar da sizlerden korkuyolar ki... hiç bir köpek durup dururken bir insana bişi yapmaz... hele ki o insan ona birşey yapmıyosa... pkklı mı ki köpekler, durup dururken insana saldırsınlar:D

kokrtuğunu belli etmezsen, asla ve asla bi şi yapmazlar... onlar da sizlerden korkuyolar ki... hiç bir köpek durup duruken bir insana bişi yapmaz... hele ki o insan ona birşey yapmıyosa... pkklı mı ki köpekler, durup dururken insana saldırsınlar:D

Yok öyle kendi halinde tek başına falan değil benim bahsettiklerim bayağı gruplar halindeler ve sayıları oldukça fazla. Gelip geçen araçlara falan saldırıyorlar.

Guest Îکє†
Yok öyle kendi halinde tek başına falan değil benim bahsettiklerim bayağı gruplar halindeler ve sayıları oldukça fazla. Gelip geçen araçlara falan saldırıyorlar.

sen yine de korkma, keşke korkmasan ve sevgi gösterebilsen o zaman ne kadar zararsız olduklarını görürdün...

ama sen de haklısın korkuyorsan yapacak bişe yok, hiç bakma onlara geç git gerçekten de göreceksin bişi yapmazlar...

ben mesela çok severim ve her sokak köpeğini durur severim, yakınlarda market varsa hemen sosis falan alırım yediririm süt alırım. o kadar sevgiye muhtaçlar ki... ama tabi bunları ancak onları sevenler yapabilir yok sevmiyorsan korkma ve hiç bakmadan geç... onlar düşmüşler bir yaşam kavgasına, sen falan ilgilendirmez onları

"Kıtmirin sana selamı var" deyince bir şey yapmıyorlarmış.:)

Teşekkürler bir deneyeyim bakayım.

Guest blöf

Bana havlayacak köpeği ısırırım...:)

Köpekten korkan herkes bana takılsın, en son bir polisin kangal köpeğinin çenesine istemeyerek tekme atmıştım :D

• Haha 1