Jump to content
berresu

Köpekten Çok Korkuyorum

Önerilen İletiler

Ben köpeklerden çok korkuyorum ve bol köpekli bir mahallede oturuyorum. Her sabah onlarca köpekle karşılaşıyorum artık işe gidip gelmek işkence gibi oldu bana. Köpeklerden korkmamam için veya onları bana karşı etkisiz hale getirebilmem için bildiğiniz okuyabileceğim bir dua veya bir uygulama varmı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest karamsar-polyanna

aynen bende aşırı derecede köpekten korkarım hatta kedidende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Kıtmirin sana selamı var" deyince bir şey yapmıyorlarmış.:)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Îکє†

korktuğunu belli etmezsen, asla ve asla bi şi yapmazlar... onlar da sizlerden korkuyolar ki... hiç bir köpek durup dururken bir insana bişi yapmaz... hele ki o insan ona birşey yapmıyosa... pkklı mı ki köpekler, durup dururken insana saldırsınlar:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kokrtuğunu belli etmezsen, asla ve asla bi şi yapmazlar... onlar da sizlerden korkuyolar ki... hiç bir köpek durup duruken bir insana bişi yapmaz... hele ki o insan ona birşey yapmıyosa... pkklı mı ki köpekler, durup dururken insana saldırsınlar:D

Yok öyle kendi halinde tek başına falan değil benim bahsettiklerim bayağı gruplar halindeler ve sayıları oldukça fazla. Gelip geçen araçlara falan saldırıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Îکє†
Yok öyle kendi halinde tek başına falan değil benim bahsettiklerim bayağı gruplar halindeler ve sayıları oldukça fazla. Gelip geçen araçlara falan saldırıyorlar.

sen yine de korkma, keşke korkmasan ve sevgi gösterebilsen o zaman ne kadar zararsız olduklarını görürdün...

ama sen de haklısın korkuyorsan yapacak bişe yok, hiç bakma onlara geç git gerçekten de göreceksin bişi yapmazlar...

ben mesela çok severim ve her sokak köpeğini durur severim, yakınlarda market varsa hemen sosis falan alırım yediririm süt alırım. o kadar sevgiye muhtaçlar ki... ama tabi bunları ancak onları sevenler yapabilir yok sevmiyorsan korkma ve hiç bakmadan geç... onlar düşmüşler bir yaşam kavgasına, sen falan ilgilendirmez onları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
"Kıtmirin sana selamı var" deyince bir şey yapmıyorlarmış.:)

Teşekkürler bir deneyeyim bakayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de korkuyorum:D:Dama çokkkkkkk seviyorum bir yandan da:Dhuyunu bilmediğim köpekten korkarım:)

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest blöf

Bana havlayacak köpeği ısırırım...:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Köpekten korkan herkes bana takılsın, en son bir polisin kangal köpeğinin çenesine istemeyerek tekme atmıştım :D

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap