Jump to content
berresu

Köpekten Çok Korkuyorum

Recommended Posts

Köpekten korkan herkes bana takılsın, en son bir polisin kangal köpeğinin çenesine istemeyerek tekme atmıştım :D

Şiddet yok. Şiddetin her türüne karşıyım.

Köpekten korkan herkes bana takılsın, en son bir polisin kangal köpeğinin çenesine istemeyerek tekme atmıştım :D

kangal ve tekme?:Dben sana takılmasam daha iyi olur:)kıyamam

• Like 1

kangal ve tekme?:Dben sana takılmasam daha iyi olur:)kıyamam

Yani Kangal kırması da olabilir seceresini tam araştırmadım :D

Berresu şiddet yok tamamiyle refleksti kocaman bir köpeğin birden üzerine geldiğini düşünsene :)

• Like 1

Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Bu ayet Ayetel kürsinin son ayetidir.bunu ezberle..ve köpek gördüğün zaman oku..Ayetel kürsinin tamamı aslında koruma ayetidir..tamamını biliyorsan daha iyi,tamamını okursun..Allahın izniyle bişey yapamazlar..

• Like 1

Yani Kangal kırması da olabilir seceresini tam araştırmadım :D

Berresu şiddet yok tamamiyle refleksti kocaman bir köpeğin birden üzerine geldiğini düşünsene :)

ben kocaman köpeğin üzerime geldiğini görsem değil tekme atmak kıpırdayamadan bayılırım herhalde:Dbence bir dahaki sefere seceresini araştırıp ona göre kolunu bacağını savur yoksa tehlikeli olabilir mazallah:Drefleksine hayran kaldığımı da belirtmeden geçemicem:)

• Like 1

Guest Isabelle

Ben de iri köpeklerden tırsarım. Hani şöyle ayı gibi olanları. Hatta bir keresinde gölün orda tek başıma gezinirken 5 tane köpek üstüme doğru koşmaya başlamıştı. Tabi benim ödüm koptu ama korktuğunu belli etmemek gerketiğiniden belli etmedim ve hiç kaçmadım da. Etrafımda dolanıp üstüme zıplamaya başladılar ama Allahtan sahipleri gelip kurtardı beni:rofl: Ama küçükleri çok sevimli :)

köpekler insana hiçbir şey yapmazlar.sen korktuğunu belli etme sana doğru koşsalar bile sakın sen de kaçma o zaman seni kovalarlar.sakin ol onların yanından geçerken.emin ol hiçbir şey yapmazlar.

• Like 1

köpekler insana hiçbir şey yapmazlar.sen korktuğunu belli etme sana doğru koşsalar bile sakın sen de kaçma o zaman seni kovalarlar.sakin ol onların yanından geçerken.emin ol hiçbir şey yapmazlar.

böyle diyenleri çok gördük :Dben çok bilirim durup dururken köpeğin insanlara saldırdığını havladığını:)ısırması bişey değil iz bırakıp güzelliğimi bozacak diye korkuyorum:rofl:

• Like 1

böyle diyenleri çok gördük :Dben çok bilirim durup dururken köpeğin insanlara saldırdığını havladığını:)ısırması bişey değil iz bırakıp güzelliğimi bozacak diye korkuyorum:rofl:

vallaha da billaha da saldırmazlar yaw :D eğer köpeği korkutacak bir davranışta bulunursan saldırır tabi napcak hayvan kendini koruyacak işte:D

• Like 1

Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Bu ayet Ayetel kürsinin son ayetidir.bunu ezberle..ve köpek gördüğün zaman oku..Ayetel kürsinin tamamı aslında koruma ayetidir..tamamını biliyorsan daha iyi,tamamını okursun..Allahın izniyle bişey yapamazlar..

Allah razı olsun.