Jump to content
berresu

Köpekten Çok Korkuyorum

Recommended Posts

korktuğun zaman avuç içlerin terler. Köpekler bu ter kokusunu aldıklarında anlarlar ki kişi korkuyor. Eh sonuç belli havvv , havvvv : )

• Like 1

en güzeli ayetel kürsidir...kaç kere okudum ve üzerime gelecek köpekler yol değiştirip gitti...evden çıkarken ve gelirken oku üzerine üfle...euzubikelime-hittemmati- min şerri me halak....umarım doğru yazmışımdır...birde bunu okumanı tavsiye ederim...yarattıklarının şerrinden sana sığınırım..istersen türkçe oku....

• Like 1

Guest playades
Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Bu ayet Ayetel kürsinin son ayetidir.bunu ezberle..ve köpek gördüğün zaman oku..Ayetel kürsinin tamamı aslında koruma ayetidir..tamamını biliyorsan daha iyi,tamamını okursun..Allahın izniyle bişey yapamazlar..

Kesinlikle budur!!! Hatta Ayetel Kürsinin tamamını okuyup evden öyle çık, yol boyunca da surenin son ayetini okuyarak git, köpekler yolundan çekilirler... Allah azim-ü şan'ın sırları muazzamdır...

Allahümme Ya vedud Ağzını bağla dilini tut.

Bu köpek duasıdır.Halk dilinde tabi.9_9

• Like 1

Köpeğe bir kere yiyecek verirsen o seni bir daha asla ısırmaz..Ben olsam bir kilo et alıp hepsine dağıtırım..Sonra yanlarından gönül rahatlığıyla geçebilirsin..Bizim mahallede de çok köpek var ama iyi anlaşıyoruz..Selam vermeden geçmez keratalar..:)

• Like 1

Guest playades
köpekler iki ayaklı hayvanlardan daha masumdur ve zararsızdır

İki ayaklı hayvanların elinde masumluklarını yitirmiş olanlar oluyor maalesef,pitbullar gibi delirtilenleri var,saldırganlaştırılanları var... o yüzden insanları anlayışla karşılamak lazım köpekseverdaşım Quenn:D Elbette bir köpek dostu olarak size yerden göğe hak veriyorum...

Allahümme Ya vedud Ağzını bağla dilini tut.

Bu köpek duasıdır.Halk dilinde tabi.9_9

Köpek duası mı..:D

Aheha Ben bunu babam bir şeye kızma ihtimali olduğunda okuyorum..:) Ama niyet farklı tabii..:D

• Like 1

Guest playades
Köpeğe bir kere yiyecek verirsen o seni bir daha asla ısırmaz..Ben olsam bir kilo et alıp hepsine dağıtırım..Sonra yanlarından gönül rahatlığıyla geçebilirsin..Bizim mahallede de çok köpek var ama iyi anlaşıyoruz..Selam vermeden geçmez keratalar..:)

Evet, bu da kesin birçözümdür mesela... Eti yüz metreden atsan bile seni asla unutmazlar...