Jump to content
berresu

Köpekten Çok Korkuyorum

Recommended Posts

ben ayetel kürsi okurum bişey yapmazlar bir kere akşam peşime takılmıştı hatta ben durmadan okuyorum ama hiç bişey yapmadı sonrada gitti çok korkmuştum o saatte

• Like 1

Köpek duası mı..:D

Aheha Ben bunu babam bir şeye kızma ihtimali olduğunda okuyorum..:) Ama niyet farklı tabii..:D

Yazıktır yapma:DO senin baban:D

--- Sonraki mesaj ---

Köpeğe bir kere yiyecek verirsen o seni bir daha asla ısırmaz..Ben olsam bir kilo et alıp hepsine dağıtırım..Sonra yanlarından gönül rahatlığıyla geçebilirsin..Bizim mahallede de çok köpek var ama iyi anlaşıyoruz..Selam vermeden geçmez keratalar..:)

Bunu bilmiyordum:rolleyes:

• Like 1

Yazıktır yapma:DO senin baban:D

--- Sonraki mesaj ---

Bunu bilmiyordum:rolleyes:

Yok ama kızacağı varsada kızmıyor, en fazla kaşlarını kaldırıyor..:D

Hem o bana kızmaz sonuçta ama sırf onu düşündüğümden, maksat tansiyonu yükselmesin..:)

• Like 1

Yok ama kızacağı varsada kızmıyor, en fazla kaşlarını kaldırıyor..:D

Hem o bana kızmaz sonuçta ama sırf onu düşündüğümden, maksat tansiyonu yükselmesin..:)

İşe yarıyorsa bende anneme yapayım.:D

• Like 1

korktuğun zaman avuç içlerin terler. Köpekler bu ter kokusunu aldıklarında anlarlar ki kişi korkuyor. Eh sonuç belli havvv , havvvv : )

Bize de kafanızın üstünden yeşil duman çıkar, köpek onu görür ve size saldırır derlerdi..Çok sonraları köpeklerin renk körü olduğunu öğrendik de korkunca daha çok korkmaktan kurtulduk..:) Ama bi düşünsene, sen yanından geçene kadar korkacan da sonra avuçların terleyecek de hayvan onun kokusunu alacak da sana saldıracak..Saniyelik bir durum bu, bence başka belirtileri olmalı..:)

--- Sonraki mesaj ---

İşe yarıyorsa bende anneme yapayım.:D

Yüzüne yüzüne üfle..:D

• Like 1

Allah iyiliginizi versin emi :rofl: bide yüzüne yüzüne üfle diyo öldürürsünüz adami siz :rofl:

• Like 1

Allah iyiliginizi versin emi :rofl: bide yüzüne yüzüne üfle diyo öldürürsünüz adami siz :rofl:

Farkettirmeden, sessiz ve derinden..:D

İşe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama ben bunu genelde evdekileri güldürmek için söylüyorum, ortam ısınıyor..Ağzını bağla dilini tut kısmında özellikle..:)

• Like 1

Eskiden bende korkardım.Aştım ama büyük çoğunluğunu bu korkunun. Ayetel kürsü okuyorum görünce.

• Like 1

Köpekten korkan herkes bana takılsın, en son bir polisin kangal köpeğinin çenesine istemeyerek tekme atmıştım :D

haha hatırladım, halısahanın girişinde :D

• Like 1

Ayetel Kürsü okumak tabi ki korur

Geçenlerde bir köpek eğitmeninden dinledim, hayvanın gözlerine bakmadan, doğru üstüne değil de çevresinden yay çizerek geçmek saldırmasını engellermiş, tehdit olarak görmezmiş..

• Like 1