Jump to content
berresu

Köpekten Çok Korkuyorum

Recommended Posts

Ayetel Kürsü okumak tabi ki korur

Geçenlerde bir köpek eğitmeninden dinledim, hayvanın gözlerine bakmadan, doğru üstüne değil de çevresinden yay çizerek geçmek saldırmasını engellermiş, tehdit olarak görmezmiş..

Teşekkürler bu iyi fikir zaten bana doğru havlayınca değil Ayetel kürsi kelimeyi şehadet bile getiremiyorum.

• Haha 1

Bizim mahalledekiler bu kadar sevimli değil ama çoğunun kurtmu köpekmi olduğunu bile ayırtedemiyorum.

• Like 1

Guest orhan-38
gözüne bakma köpeğin ve korktuğunu belli etme.

aynısını bende uygularım göz göze geldinmi saldırır hiç yokmuş gibi davaranmak gerekiyor bende bir yerden okumuştum işe yarıyor petunyacığım gerçektende..

Üzerine doğru gelirlerse sakın kaçma ve olabildiğince kuvvetli bağır ortada köpek falan kalmaz :)

Cüsse olarak daha büyük olduğun için kaçmayıp bağırdığın zaman korkup yaklaşamaz ama kaçtığın zaman seni av olarak algılıyorlar onun için kovalayıp tutmaya çalışırlar :)

• Like 1

aynı dert bendede var köpek göreyim derhal yolumu değiştiriyorum bakmayı bırak hızlıca uzaklaşıyorum köşeyi dönmüşsem tabana kuvvet:p

• Like 1

Üzerine doğru gelirlerse sakın kaçma ve olabildiğince kuvvetli bağır ortada köpek falan kalmaz :)

Cüsse olarak daha büyük olduğun için kaçmayıp bağırdığın zaman korkup yaklaşamaz ama kaçtığın zaman seni av olarak algılıyorlar onun için kovalayıp tutmaya çalışırlar :)

Aslında bendede öyle bir cüsse varki hepsini korkutmaya yeter.:D:D

• Like 2

sıtede gormustum dualardan bırınde gecıyordu kopek duası dıye. yanı konu baslıgı farklıydı ama ılerleyen sayfalanda bu dua kopekten korunmak ıcın de okunuyor dıye bahsı gecıyordu. not almıstım ama evde degılım. notlarıma bakayım tekrar yazarım ınsallah. 1 cumlelık bırsey.

--- Sonraki mesaj ---

ben de cok korkarım eskıden kopek tarafına bakmazdım ama kulakları cok dusuk frekanslı seslerı bıle duydugundan kalp atıs hızını duyup korktugunu anlar ve saldırırlarmıs. ben de acıkcası ıcımden sarkı soylerdım kalp carpıntısı da artmasın dıye

• Like 1

bende çok korkuyorum hatta yolumu değiştiriyorum hep benim bulunduğum semttede çok var ...Kalabalık ortam görünce içine dalıyorum hemen :)

• Like 1