Jump to content
berresu

Köpekten Çok Korkuyorum

Recommended Posts

köpekler insanlara durduk yerde saldırmazzzzzzzzzzzzzzzzzz. mutlka sizden önce geçen insan kılığına girmiş bir yaratık garibin canını yakmıştır.

• Like 1

Eyer köpekten kortuğunu belli edersen oda senden korkar ve kendini savunmak için saldırma iç güdüsüyle sana saldırır senin ona vermiş olduğun korku enerjisiyle alakalı ve vucudunun yaymış olduğu bir koku canımsadece sakin olucaksın ve kormadığını kendini inandırıcaksın dua et mesela ayetel kürsi oku

• Like 1

Bizim buradada bazen köpekler toplu olarak dolaşıyorlar..İnsan ister istemez korkuyor tabii.Geçen oğlumu kovalamış.Anne , eve nasıl geldiğimi bilemediim:D:D:Dkendimi atletizm koşu yarışmasındayım sandım diyooo:rofl::rofl:o koşunca demek ki köpekte peşinden koşmuş.:rofl:

• Like 3

Köpek Görünce Okunacak Dua

Sokakta yada herhangi bi yerde köpek görünce 3 yada 5 kere ''hayhatul hayhatul kadir..'' demeli ve köpegin gözlerine bakmamalıdır..

Köpekten Korunma duası

Sevgili kardeşlerim... Bu duayı acizane kendimiz tarafından defalarca denenmiş ve tecrübe olunmuştur. Kaynak olarak kendi kitabımızdır.Bir köpek gördüğünüz zaman, onun zararından emin olmak için, Sağ avcunuzun içine doğru dudaklarınızı yaklaştırın; Euzu Besmele çekerek, İzacae nasrullahi vel fethuuuuuuuuuuuu deyin avcunuzu kapatın. Yani "huuuuuuuu" diye avcunuza üfleyin. Avucunuzu sıkıca kapatın. Köpeğin şerrinden emin oluncaya kadar da açmayın, inşallah o köpek size zarar veremeyecektir.

(baska sıtelerden arastırdım bunları buldum ama benım dedıgım dua bu degıl onu da bulursam ekleyım ınsallah.)

• Like 1

Yok öyle kendi halinde tek başına falan değil benim bahsettiklerim bayağı gruplar halindeler ve sayıları oldukça fazla. Gelip geçen araçlara falan saldırıyorlar.

Daha küçüktüm 3 tanesinin peşimden koştuğunu iyi hatırlıyorum eve kendimi nasıl attım bilemezsin:D

• Like 3

ben de kucuk te degıldım bırkac sene once sabah gıderken bırkac kopek kosarak uzerıme dogru gelıyorlardı. o anda bır kamyonet vardı yanımda. actım kapısını cıglık atarak ayagımı ıcerı attım kendımı de hızla cekıverdım kopekler kosarak altımdan gecıp gıttıler . cok korkunctu. arabadakı adam da donmus bana bakıyordu. sonra adama baktım :blink: ıı şeyy ıyı gunler dedım . ındırm arabadan yoluma devam ettım. :D

• Haha 1

Sokak köpeği birşey yapmaz hatta çok korkak olur. Eğer sokak köpeği 10 tane de olsa korkmaya gerek yok hiç takmayın bile. Ama eğer sahipli bi köpekse ve karanlık bi yere bağlanmış veya saldırgan yetiştirilmezse o köpekler zarar verebilir.

Köpeğe baktığınızda zaten niyeti belli olur. kulakları dikip size dikkatlice bakıp üstünüze hızlı adımlarla geliyorsa saldırmaya geliyor. Ama havlayıp koşuyorsa yerden birşey alın yada alır gibi yapıp sizde ona doğru yürüyon bakın nasıl kaçıyor :D

Bende anımı anlatcam sizler gibi. lise 1 e giderken okulun ilk günü otobüse binmek için çevre yoluna doğru yürüyordum. Boş büyük bi araziden geçerken 2 tane köpek uzaktan havlaya havlaya gelmeye başladı. ilk önce korktum tam koşacaktım dedim bunlar beni yakalar. yerden bi taş aldım bende onları üstüne koştum bi anda geri kaçmaya başladılar :rofl:

• Like 1

Köpek konusu, irkildim. Çünki çocukken bende saldırıya uğradım. Tarlada çuval almaya koşarken arkamdan kurt köpeğide koşuyormuş annemle babam Hacer yere yat diye bağırıyorlar bende anlıyorum çabuk ol daha hızlı koşuyorum aman birde baktım arkamdan kıyamet kopuyor sandım tam kurt köpeği üzerime atlıyacakken babam köpeğin ensesinden tutmuş. Allahım o korkuyu unutamam Müge Anlından duydum TV konuşmuştu gözlerine bakıp korktuğunuz belli ederseniz saldırırlar diye. Ama ben köpeği görmedim beni koşarken görünce av zannetti galiba, köpekleri çok severdim hatta bir köpeğimiz bile bizi kurttan korumuştur canı pahasına... Ayetel kürsiyi bol okuyup göz teması yapmayın. 

Edited by hacersş
  • Like 1

Çocukken ciddi bir travma yaşamıştım,  başka birini kovalarken köpekler, arada kalmışım, doktor doktor, hoca hoca gezdirmişlerdi. Ama yine de ,hayvanları sevdiğim için herhalde, kolay atlattım. Sokak köpekleri özellikle çok zavallı durumdalar , çöplere girip yemek bulma şansları yok, kedilerden daha fazla yiyeceğe ihtiyaçları var, bir de türlü işkence görüyorlar ,en basiti taşlanmak. On tanesinin arasından geçerim, gözlerine de bakarım, başlarını da okşarım, hiç de saldıran olmadı şimdiye kadar. Hele bir tanesi vardı geçen seneye kadar, dışarı çıktığımda üst caddeye kadar benimle gelir, dönene kadar bekler, sonra benimle geri dönerdi. Sokakta besleyen birkaç kişiyi de aynı şekilde takip ederdi. Sokaktaki bazı hanımlar rahatsız olduğu için belediye götürmüş hayvanı. Onları kime şikayet etmeli bilmiyorum.

• Like 3

"Kitmir in selamı var"bunu deneyin köpek duysun.Evin birinde vardi gelen geçene havliyor bizide her defasında korkutuyordu aniden koşup havlamaya başlayinca .Biz denedik sesini kesmişti.:)

• Like 1