Jump to content
Guest crowley

Mekanlarin Enerjisel Temizliği

Recommended Posts

Guest tuana yagmur

evet adacayı tütsüsü ne? bide tuzu yatagın altına koyacagz ya korkutmazlar değil mi

Aktardan aldığınız adaçayını bi kapta yakın arkadaşlar.Acayip bi duman çıkarıyor.Güzel bi kokusu var.Ama bunu yaparken evinizdeki tüm dolap kapakları açık bırakın her yerde dolaştırın.hatta açılabiliyorsa yatak altları bile açık olsun.Oralardada dolaştırın.Heryerde gezdirin. bitincede açın camları havalandırın evi.Arkadaşlar negatif enerji kalıpları en çok kapalı yerler dolap içleri yatak altlarında birikir.Ve o enerji kalıpları temizlemediğiniz sürece yüzyıllarca kalır orda.Mesela evde otururken durduk yere bi karamsarlık algılarsınız.Çünkü o anda o mekanda sizden önce yada sizin birileriyle ettiğiniz kavganın enerjisi etkilemiştir sizi.Temizleyin arıtın.Hatta bunu inanmasanız bile yapın.Bende ilk yaptığımda deniyim diye yaptım.Ama artık deniyim değil gereklilik için yapar oldum.

• Like 1

Guest babycandy09

aytası cok tesekkür ederim

peki kac günde bir bu uygulamayı evde yapıyorsun?

Canım aklıma geldikçe.1,5 liraya veriyorlar bisürü adaçayı bitmek bilmio zaten.Bak mesela ben ilk yaptığımda inanıp yapmadım.Bi oda vardı orda bi koltuğa oturduğumda sürekli kötü hisseder ağlardım hep aklıma kötü şeyler gelirdi.Onu ilk yaptığım günün ertesi geçti o.Zaten ondan sonra inandım.Hem iş ve evlerde negatif enerji bereketi de engeller.İş yerinede yapın.Çok işe yarıyor.

Guest babycandy09
Canım aklıma geldikçe.1,5 liraya veriyorlar bisürü adaçayı bitmek bilmio zaten.Bak mesela ben ilk yaptığımda inanıp yapmadım.Bi oda vardı orda bi koltuğa oturduğumda sürekli kötü hisseder ağlardım hep aklıma kötü şeyler gelirdi.Onu ilk yaptığım günün ertesi geçti o.Zaten ondan sonra inandım.Hem iş ve evlerde negatif enerji bereketi de engeller.İş yerinede yapın.Çok işe yarıyor.

bizde adacayı var da canım,dün o kadar aradım bulamadım

bakalım bugun çıkar bir yerden inşallah

başka metotların var mı bu enerji temizliği için?

dün bayagı bır esyayı çöpe attım

yatagımın altını da bosalttım

Guest mornecef

bu duadaki başmelek mikail, İncil'de sıkça adı geçen Mikail Melek' midir?

Guest mornecef

başka bir yerde yine bu konuya rastladım sanırım..