Jump to content
Guest crowley

Mekanlarin Enerjisel Temizliği

Recommended Posts

Çok güzel bir yazı gerçekten.

Guest ARZU

Bu güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar...

Çok güzel bir yazı gerçekten.

Allah tan başka bir şey isteseymişim olacakmış :D Maksimum sana ne kadar teşekkür etsem az . Duayla zihin temizliğ yapıyoruz evlerde neler yapılır diye düşünüyordum. Konu açıp sorayım arkadaşlara diye düşündüm ama geç oldu yarın yaparım dedim. Sabah kahvemi içerken güncellemen sayesinde bu konuyu buldum. Çok güzel bir paylaşım, yapılabilecekler pratik şeyler üstelik. teşekkür ederim :)

--- Sonraki mesaj ---

Ra-sheeba enerjisi ni araştırdım bana çok fazla karmaşık geldi. Numeroloji, tarot ve diğer şeylere fazlasıyla vakıf olmak gerek önce. Bu da daha önce bunlarla ilgilenmemiş biri için zihin bulaşığından başka bişey olmaz .

Yazıyı okudum, aklıma geldi. 

Rahmetli annem bayram arefelerinde ekmek yapardık, kalan kömüründe börek vs. Yapardık. Demir veya metal tahta saplı kürekler olurdu ona kömür koyar tütsü veya buhur döker evin bütün odalarını kıyı köşe salavat getirerek gezerdik. Her yer mis gibi kokar huzur dolardık. Mutlu bir çocukluğum oldu çok şükür. 

Ben bunu aklımda kalsın diye buraya yazdım. Faydalanmak isteyen lerde bayramlarda  arefe günü ikindi akşam arasında tütsü yakıp salavat getirerek odalarda gezdirelim inş. 

Aktarlardan tütsü veya buhur diye isteyin. 

• Like 1