Jump to content
teoka

Sizinde Doğaüstü Güçleriniz Olabilir...

Recommended Posts

Guest cybershoot

-Tabiki var olmaz mı hiç! Ülkemizde sürüyle var; emekli,memur ve askeri ücretle geçinebilen herkeste doğa üstü güç var yoksa yaşamaları imkansız!

2-bende doğa üstü güç olduğuna inanıyorum.gerçek enflasyonun %30'ları aştığı bi ülkede mesela devletin bana verdiği üç kuruşluk emekli maaşı ile başka bir geliri olmadan iki çocuğu üniversitede okutuyor ve eşimle geçinmeye çalışıyorum Türkiye haricinde varmı dünyada böyle şeyleri başarabilen...

benimde gücüm var ozaman :D doga üstüsünden geciniyorum türkiyede daha ne olsun cok güzel bir yazı emeginize saglık

Guest nedzo

biliyormusunuz aborjinler duydunuzmu onlar telepati bir yerde bir yere haberleşe biliyorlar bunlar ilkel topluluktu avusturalyada yaşıyorlar

--------------------

anlatmak istedigim bu tür şeyler insanda mevcuttu ama belki zamanla yok oldu belki de insanlar çok eski zamanlarda bu güçleri vardı KURAN da bu bahsediliyor geçmişte yok edilen kavimlerin peygamberimizin yaşadıgı zamandan kat ve kat üstün oldukları yazıyor istiyorsanız bir araştırın örnegin mu kıtasını bakalım ne göreceksiniz göktürkleri araştırın

Guest DENIZEROS

bende de var :

sabah saat calinca bi guc beni kaldiriyo ve taaa banyoya kadar yurutuyo... :)

yuzumu yikarken beni anca birakiyo ... onu da yapmasam aksama kadar beni uyutucak

sicacik yatagimda :D tembellik denen bu gizli guc nasil etki edebiliyorsa :D

doga ustu dedigimiz gucler de guzel etkiler meydana getirebilir tabi cnm

yeter ki doga ustu kadar uzak gorme bu gucleri

Guest j.r

arkadaşlar bende bu film gibi şeylerden etkilenme var ve twilightı izledikten sonra gerçek ten ama hem oldukça ileriyi görüyorum insanların yüzlerini uzaktan çözebiliorum dikattim çok iyi ses leri iyi duyabiliyorum ve çeviklik var atmıorum gerçekten inşallah böle bir şey varsa bu konuşanlar mesaj atanlar bir araya gelip grup oluştursalar çok ii olur katılıormusunuz

--------------------

sizce nasıl olurdu

Guest asterix

mehaba ben barış rüyalara inanırmısınız ben zamanla imanmaya başlıyorum zaman dedigim her gerçek oluşunda. yani rüyaları sıralıyınca son olarak biz insanların savaştıgı bir zaman ama farklı tabiki beynimizi kulanıyoruz başka varlıklarlamı bilmiyorum ama onlarda güçlü olmalıki biz insanları zorluyorlardi yani kısacası eger bilinç altıda olabilir olmayada bilir etkilenmişte olabilirim ama günler geçtikçe gerçeklerle karşılaşıyorum o yetenekli insanların gün gelip meydana çıkacaklarına inanıyorum teorim şu olabilir eger birden fazlası bir araya gelirse birbirinin alan çemberinde maxsumum güce ulaşabilmeleri olabilir zincirler bir olursa saglam olur ne zaman olucak diye sorarsanız ben şuan 27 yaşındayım gayet aklım başımda bu arada !!!!! 32 yaşımdan sonra olmasını bekliyorum 5 sene bilemedim 5 den sonrası olabilir amam ben de varım benim zamanımda olcak olaylar yakın zaman olur buarda benim özel güçlerim yok sıradan bi insanım benhata çok sakar ve bi okadarda unutkanım sadece kısa kısa gelecegi gördügümü bazı ölümcül olaylarda gayet rahat tavırlar sergilerim çünkü ben böyle ölmüycegimi bildigim için gali ba bben azda ve kısada olsa gelecekle ilgili bişeyler algılıyorum arkadaşlar birinizin cevebı ilginç diycem bana göre tabi :)

Guest tanerorkun

İlimlerin çoğu alındı elimizden yaptıklarımız yüzünden...

Guest DeadCaptain

benim de olduğunu düşünüyorum..

mesela duvarın arkasından biri geçerken bunu hissedebiliyorum.tiz bir sese benziyor bu his ama gerçekten çok ilginç.

Guest oscarx

o bişeymi ben hiç bilmediğim yerde evin yolunu buluyorum hiç bilmediğim birşey beni sadece 2 ayda 1 kez düzenli olarak dürtüyor sizde varmi bu

Guest style_ouf_5

döner ekmek ayran yerken . dönerin son kırğı ile ayranın son fırtını denk getirebilen bir yapıya sahibiz. :D