Jump to content
teoka

Sizinde Doğaüstü Güçleriniz Olabilir...

Recommended Posts

Guest oscarx

aynn astral seyahat deniyom herkezde var diyorlar sonuna yaklasiom devamına yemıyor abi en iyisi alican eline yicen bu devirde yetenek yemek yiyebilmek boşverin ztn işsizm :S

Guest bekow238
benim de olduğunu düşünüyorum..

mesela duvarın arkasından biri geçerken bunu hissedebiliyorum.tiz bir sese benziyor bu his ama gerçekten çok ilginç.

arkadaşım aynısı bendede var ve biraz daha fazlası eskiden çok eskiden kartlarla olur ya çarptırırsınız ön arka düşer %95 ini bilebiliyorsum bayada fazla yapılıyorsu vede şöle bir yeteneğim var annem beni ders çalı die zorlamıştı ben müsvette kağıda resimler çizmiştim annemi düşünerek inş görmez sonra kızar fln dierek tuvalete gttm bi baktım resimlerim ve 1-2 işlemim yok ilk önce oha lan .... küfür ettim sonra delirdim andım ama o sayfayı yırtmıştım yırtığım vardı sadece çok istediğim yazılar kayboldu annem attı dedim haberi yoktu.şimdi aklıma geldi araştırıyım dedim.Ve ara sıra elimi biraz açık tutunca elimde resmen bişi var gibi geliyor ama o küçükken daha belirgindi

teşekkürler bizi aydınlattıgın için.güzel bir paylaşım.ben bu tür yeteneklerin varlıgına inanıyorum..memur olup yaşamak ayrı bir yetenek yalnız...:)

:thumbsup:süper

Bizim doguştan yeteneklerimiz Ülke başbakanları tarafından belgelenmiş.

Amerika,Almaya,Türkiye başbakanları bir araya gelir sohbet başlar koyulaşır,Bir ara Amerika başkanı derki bizde hayat standardı 800 dolar çalışanlara 1000 dolar veriyoruz üstünü nasıl harcalar bilmiyoruz demiş,Alman Başbakan bizde hayat standardı 1100 yuro 1500 veriyoruz bizde bilmiyoruz üstünü nereye harcadıklarını,Sıra Türkiye Başbakanına gelir Bizde hayat standardı 1500 ama biz 600 veriyoruz üstünü nasıl yetiryorlar bilmiyoruz demiş. Doga üstü güç buna denir.

Bu süperdi işte :)))))) teşekkürler heysem

Benimde cok hoşuma gider fıkra,konuyu okuyunca hatırladım,Aramasınlar türkiyede çok var doga üstü güçü olan diyelim.biz ödünç veririz.

Doğa üstü güçler, düzenli mantra tekrarı, kristal küre veya kum diski ile çalışmakla olur. Doğa üstü güçler bizde var olan enerjiyi 3. göze çıkarmakla olur. Başka türlü olmaz. Telekinezi yapan biri aslında yerinden oynattığı nesneyi eliyle değil yukarı çıkan enerjisiyle oynatır. Büyük taşları yerinden oynatan sekiz yaşında bir çocuk vardı ve hocamıza getirdiler. Hocamız bu çocuğun yeteneğini kapattı. Bilinçsiz yapılan her eylem felaketle sonuçlanır. Yetenek geliştirmek istiyorsanız banyo ve mutfak arası gidip gelmekten vazgeçmek zorundasınız. Enerjisini 3. göze çıkaran her insan maddi açıdan fakirleşir. Bunu düşünerek işe başlamak gerekir. Evliyaların da dediği gibi. Dünyadan vazgeçmek. Adem yokluk demektir. Her şey O'nunla birdir. Enerji yukarı çıkarsa sizde başka bir boyuta geçmiş olursunuz. İnsanları renkler olarak görürsünüz. Aynı matrix filminde kodlarla insanları gördükleri gibi. Frekansınızı değiştirerek her şeyi yapmak mümkündür. Amerikan akıl hastanelerinin bir çoğunda hastalara 7,5 Hertz frekans verilir. Çünkü hastanın frekansı değişmiştir. Aynı bozuk çalan radyo istasyonu gibi. Şuan dünyanın frekansı değişmekte. Yukarı doğru artmakta. Frekansını 7,5 Hertz altına indiren insanlar asla hasta olmazlar. Yeni doğan bebeklerin frekansı 4 Hertz arası değişmektedir. Çok fazla uyumalarına sebep budur. Frekansını theta 4, 5, 6, 7 Hertz'e çıkaranlar farklı şuur alanlarına girerler. Yapmak çok zordur ama imkansız değildir. Gizli ilimler kitabından bir şeyler okuyarak buraya yazan arkadaşların bilgileri hatalıdır. Gizli ilimler kitapları özelliklerini kaybetmiştir. Astrolojiyi çok iyi bilmeyenlerin emekleri boşunadır.

Heysem paylasim cok guzel eline saglik gercekten turk miletti dahada luks yasamaya layik ama bunu basaracak bastaki baslar utansinlar.

Guest Buser

Henüz 16 yaşındayım. 12 Yaşından beri kabuslar görüyorum. Sürekli aynı rüyalar,ve herseferinde kendimi görüyorum.Üstelik rüyamdada aynı yerde uyuduğumu görüyorum kendimi. Aileme anlattığımda yaşımın küçük olduğu için pek umursamadılar. Fakat annem son 2 senedir rüyamda sürekli konuştuğuma şahit olmuş. Rahat bırakın artık beni diyomuşum. Fakat ben bunu hatırlamıyorum,hatırladığım tek şey rüyamda sürekli kendimi görmem. Ve bu gerçekten rahatsız edici ve korkutucu birşey .Annem beni geçen sene pskoloğa götürdü. Doktor buna herhangi bi ad veremedi. Yani söylediği tek şey var, yatarken kendini bunu görmeye endeskliyosun diyor. Fakat hayır! Hatta yatarken aklıma bile getirmiyorum, kulaklığımı takıyorum müzik dinleyerek uyuyorum. Her sabah 5de okula gidiyorum ve giderken arkamdan çok karma karışık sesler geliyor yyani sanki arkamda bi ordu var gibi. Fakat kafamı çevirdiğimde bi kedi ,köpek falann oluyo. Bu yüzden artık hayvanlara yaklaaşamıyorum. Bu sürekli tekrarlıyo. Artık yaşıtlarım gibi rahat bi hayat yaşamak istiyorum. Bu durumda bana önerebilceğiniz herhangi birşey varmı ?

Guest sedusedu
Evet bende de şöyle bir olay başıma sürekli geliyor hatta bu siteye üye olmamın bir sebebide bu olaylar.Birileriyle paylaşmak bilgi almak istedim.Sokakta geceleri yalnız giderken sokak lambarından bazıları sönüyor bazıları sönükse yanıyor.Bu durum evde de oluyor.Yalnız bunu ben istemiyorum yani istesem olmuyor hepsi istem dışı acaba nedir bu? bana bilgi verecek bir arkadaşım var mı?Bu olaylara birçok arkadaşım şahitte oldu beraber gezdiğimizde gördüler.Hatta artık espirisine gene yaktın lambaları hahaha diye dalga geçmeye bile başladılar:)

mrb..bu tarz şeyler abimde de var..seneler önce daha fazlaydı..baktığı zaman sokak lambalarını patlatıyordu..aslında ailece bu tarz değişik şeylerimiz var..sanırım manyetik bi şey şu lamba olayı..mesela çok duygusal bi insan abim hisleri çok kuvvetli istanbul ve erzurum depremi olmadan önce saat kaçta nerde ve ne şiddette olacağı söylemişti hala da yapar Allahım korusun tabi..tuttuğun 3 rakamlı sayıyı düşünüp pat diye söyler..benimde var tabi bu tarz şeylerim..bazen iyi bazen de insanı rahatsız ediyor..rüyamda olacak şeyleri görürüm mesela..geçmişle ilgili ama benim o anda orada olmadığım şeyleri görürüm duyarım..bi anda gün uyanıkken herhangi bi olayla ilgili ne olacağı gelir bana..yakınlarım iş arkadaşlarım kendimle ilgili şeyler..tanımadığım insanlar içinde oluo bazen..yani hissetmek gb bir şey değil bu direk biliyosun..