Jump to content
teoka

Sizinde Doğaüstü Güçleriniz Olabilir...

Recommended Posts

Guest gerçekler

alah vergisi işte..allah kımılerıne lutuf etmiş...

Guest janet
Henüz 16 yaşındayım. 12 Yaşından beri kabuslar görüyorum. Sürekli aynı rüyalar,ve herseferinde kendimi görüyorum.Üstelik rüyamdada aynı yerde uyuduğumu görüyorum kendimi. Aileme anlattığımda yaşımın küçük olduğu için pek umursamadılar. Fakat annem son 2 senedir rüyamda sürekli konuştuğuma şahit olmuş. Rahat bırakın artık beni diyomuşum. Fakat ben bunu hatırlamıyorum,hatırladığım tek şey rüyamda sürekli kendimi görmem. Ve bu gerçekten rahatsız edici ve korkutucu birşey .Annem beni geçen sene pskoloğa götürdü. Doktor buna herhangi bi ad veremedi. Yani söylediği tek şey var, yatarken kendini bunu görmeye endeskliyosun diyor. Fakat hayır! Hatta yatarken aklıma bile getirmiyorum, kulaklığımı takıyorum müzik dinleyerek uyuyorum. Her sabah 5de okula gidiyorum ve giderken arkamdan çok karma karışık sesler geliyor yyani sanki arkamda bi ordu var gibi. Fakat kafamı çevirdiğimde bi kedi ,köpek falann oluyo. Bu yüzden artık hayvanlara yaklaaşamıyorum. Bu sürekli tekrarlıyo. Artık yaşıtlarım gibi rahat bi hayat yaşamak istiyorum. Bu durumda bana önerebilceğiniz herhangi birşey varmı ?

beynimiz uyku moduna tam geçemediği zamanlarda şuurumuz yarı açık kalır

ve fiziksel bedenimiz gevşediği zaman astral bedenimiz ondan ayrılır

şuurumuz yarı açık kalırsa kendi fiziksel bedenimizi görüp hatırlayabilir ve bunun rüya olduğunu düşünürüz.

tam uykuya dalmanı engelleyen bir şey olabilir

çevredeki wireles bağlantılar, gsm alıcıları, açık cep telefonu gibi manyetik dalgalar yayan ve beynimizi etkileyen şeyler

bunda korkulacak birşey yok

karma karışık seslerden de korkma kullak çınlaması ile aynı

Guest cib..
beynimiz uyku moduna tam geçemediği zamanlarda şuurumuz yarı açık kalır

ve fiziksel bedenimiz gevşediği zaman astral bedenimiz ondan ayrılır

şuurumuz yarı açık kalırsa kendi fiziksel bedenimizi görüp hatırlayabilir ve bunun rüya olduğunu düşünürüz.

tam uykuya dalmanı engelleyen bir şey olabilir

çevredeki wireles bağlantılar, gsm alıcıları, açık cep telefonu gibi manyetik dalgalar yayan ve beynimizi etkileyen şeyler

bunda korkulacak birşey yo

karma karışık seslerden de korkma kullak çınlaması ile aynı

kimin şuuru açık kaldığını iddiaa ediyorsunuz, psikoloklar böyle rehberlik etmiyorlar, arkadaşın yaşadıkları tamamen doğrudur, sıkıntısı başka boyutlardan kaynaklandığını açıkça ortadadır, korkmasına gerek yok ekbette ama şu gerçekki rüyada korkulu anlar geçtikçe korkular dahada yükselir, korkuyu yenme gücü zayırtır. her insan korkuyu yenmeyi denemezler, aklından bile geçirmezler, sadece korkuyu yok etmenin hesaplarını yapmaya çalışırlar. korkuyu yenmeye çalışmak gerekirken bir anda yok edilmesi zordur. zamanla korkular yok edilir, aynı zamanda rüyalar düzene sokulabilir, beyini etkileyen etkilemiş, başka boyutlardan etkilenildiği her haliyle anlaşılıyor, arkadaşa dua yerine psikolojik yaklaşım gibi davranmaya çalışıyorsunuz, bu sizce ne kadar yeterli gelir, bana göre hiç yeterlilik kazanmıyor, arkadaşın durumuna göre dua önermeniz gerekmektedir, elbette etkili dualar verebilirseniz, arkadaşın rüyalarını ve korkularını düzene sokabilirsiniz :derisive:

Guest janet
kimin şuuru açık kaldığını iddiaa ediyorsunuz, psikoloklar böyle rehberlik etmiyorlar, arkadaşın yaşadıkları tamamen doğrudur, sıkıntısı başka boyutlardan kaynaklandığını açıkça ortadadır, korkmasına gerek yok ekbette ama şu gerçekki rüyada korkulu anlar geçtikçe korkular dahada yükselir, korkuyu yenme gücü zayırtır. her insan korkuyu yenmeyi denemezler, aklından bile geçirmezler, sadece korkuyu yok etmenin hesaplarını yapmaya çalışırlar. korkuyu yenmeye çalışmak gerekirken bir anda yok edilmesi zordur. zamanla korkular yok edilir, aynı zamanda rüyalar düzene sokulabilir, beyini etkileyen etkilemiş, başka boyutlardan etkilenildiği her haliyle anlaşılıyor, arkadaşa dua yerine psikolojik yaklaşım gibi davranmaya çalışıyorsunuz, bu sizce ne kadar yeterli gelir, bana göre hiç yeterlilik kazanmıyor, arkadaşın durumuna göre dua önermeniz gerekmektedir, elbette etkili dualar verebilirseniz, arkadaşın rüyalarını ve korkularını düzene sokabilirsiniz :derisive:

acaba anlatamadım mı

cep telefonu, kablosuz modem ve gsm şirketlerin vericileri

yaydıkları radyasyondan dolayı beyni etkiliyor, normal hücrelerin genetik yapısını etkileyip kontrolsüz çoğalmalarını sağlıyor.. bunun neresi psikolojik anlayamadım..

belki de kısaca sizin değinmeye çalıştığınız şey de olabilir - 16 yaşında bir genç arkadaşımıza sağlıklı yaşamayı öğretmek değil de

cin min başka boyut korkular rüyalar

al sana psikolojisi yerle bir edilmiş bir gencimiz daha....

Henüz 16 yaşındayım. 12 Yaşından beri kabuslar görüyorum. Sürekli aynı rüyalar,ve herseferinde kendimi görüyorum.Üstelik rüyamdada aynı yerde uyuduğumu görüyorum kendimi. Aileme anlattığımda yaşımın küçük olduğu için pek umursamadılar. Fakat annem son 2 senedir rüyamda sürekli konuştuğuma şahit olmuş. Rahat bırakın artık beni diyomuşum. Fakat ben bunu hatırlamıyorum,hatırladığım tek şey rüyamda sürekli kendimi görmem. Ve bu gerçekten rahatsız edici ve korkutucu birşey .Annem beni geçen sene pskoloğa götürdü. Doktor buna herhangi bi ad veremedi. Yani söylediği tek şey var, yatarken kendini bunu görmeye endeskliyosun diyor. Fakat hayır! Hatta yatarken aklıma bile getirmiyorum, kulaklığımı takıyorum müzik dinleyerek uyuyorum. Her sabah 5de okula gidiyorum ve giderken arkamdan çok karma karışık sesler geliyor yyani sanki arkamda bi ordu var gibi. Fakat kafamı çevirdiğimde bi kedi ,köpek falann oluyo. Bu yüzden artık hayvanlara yaklaaşamıyorum. Bu sürekli tekrarlıyo. Artık yaşıtlarım gibi rahat bi hayat yaşamak istiyorum. Bu durumda bana önerebilceğiniz herhangi birşey varmı ?

Ugramissinizdir belki kuzum.Ben ilkokuldayken sebepsiz sikintilar basiyodu icimi.Beni de fazla ciddiye almiyorlardi bu yasta cocugun cani mi sikilir falan diye.Sonra cok iyi hatirliyorum bende obsesyon vardi.Gece yatmadan mutlaka evin icindeki sote yerleri kontrol ederdim.Adam falan var mi diye.Halbuki baktigim yerlere adam falan sigamazdi.Biliyodum bunu ama obsesyon iste.Sonra okuttular,kursun falan dokturduler.Sonra gecti gitti,bilmiyom nasil oldu.

İngiltere´de merkezi bulunan Parapsikoloji Araştırma Merkezi (PRG group,) bilim tarafından tam olarak halen anlaşılamamış doğaüstü güçleri olan insanları araştırmak için şu sıralar çok yoğun çalışmalar gerçekleştiriyorlar. Bilindiği üzerebazı insanlar beyin güçleri ile normalde yapamayacağımız bazı olayları öngörebiliyorlar.

harikasın çok güzel bir yorum

Telepati, maddeleri hareket ettirebilme, geleceği görme gibi şu anda "Heroes" veya "4400" gibi dizilerde çok işlenen bazı yetenekleri sergileyebilen insanlar var. Siz de bunlardan biri olabilirmisiniz?

ESP nedir?

Extra sensory perception (Doğaüstü algılama) uzun yıllardır araştırılan ve bilinen bir konu. Bazı insanların diğer insanlara oranla öngörüsünün daha önde olduğu bir gerçek. Sadece öngörü değil, bazen vakalar fiziksel etkileşimleri de içeriyor. Yani durugörüsü olan insanlar

eşyaları hareket ettirebiliyor, bükebiliyor, mıknatıs gibi kendine çekiyor. Bazıları beden dışı veya bilinçli deneyimlerle bazı olayları görebiliyor, karşılarındaki insanlarladüşünsel iletişim kurabiliyor. Amerika´da polis teşkilatlarıyla bu şekilde çalışanyüzlerce medyum var. Medyumlar katilleri bulmak için kullanılıyorlar. Bu konuda Discovery Channel´ın yayınladığı "Psychic Experience" adlı program oldukça ilginç bilgiler sunuyor.

Lİverpool Hope üniversitesi, Dr. Matthew Smith eşliğinde parapsikoloji üzerine programlar sunuyor. Anormal tecrübeler üzerine perspektif dersleri veren Smith, bu tarz yetenekleri geliştirmenin insan geleceği adına çok öenmli olduğuna değiniyor.

Bu yetenek sizde de olabilir mi?

Doğaüstü algılama becerisi araştırmalara göre her insanda bir dereceye kadar zaten var. Yaşamımızdaki travmatik anlarda bazen açığa çıkıyor. Tıpkı yeni bir dil öğrenirmiş gibiüzerinde çalışıldığı vakit her zaman ve çok kolay olmasa da kullanılabilir hale gelebiliyor.

Elbette ki bu çalışmalar çok zaman ve emek istiyor. İlk aşama bir takım testlerden geçmek.Zener Kartları, yazı kabiliyeti, konsantrasyon testleri ve rüya analiz testleri sonucunda kişi hangi seviyede olduğunu görebiliyor. Yatkınlık varsa çok hızlı bir şekilde yetenekler kullanılabilir hale geliyor. Bilinmeyen.com çok yakında Parapsikoloji üzerine testler ile bu hizmeti sunabilir hale gelecek. İlk aşamadan sonra yani kabiliyet dereceniz ölçüldükten sonra sizi bekleyen uzun egzersiz dönemi yaşam şekli ile doğru orantılı olarak geliştiriliyor. Öngörü akıllı ve planlı bir şekilde kullanıldığı takdirde insan yaşamıüzerinde çok olumlu izler bırakabilir. Bu yüzden kişiliğin güçlü olması da çok öneml çünküyanlış kullanılan her güç kişinin hem kendisine hem çevresine zarar veriyor. Bu yüzden

bazı kişiler çok yetenekli olsa da bu tarz çalışmalar için müsait olmayabilir.

.

ben en çok bu yazıya yazılmış iki yorumu çok ama çok beğendim onlarıda yazmak istiyorum.

1-Tabiki var olmaz mı hiç! Ülkemizde sürüyle var; emekli,memur ve askeri ücretle geçinebilen herkeste doğa üstü güç var yoksa yaşamaları imkansız!

2-bende doğa üstü güç olduğuna inanıyorum.gerçek enflasyonun %30'ları aştığı bi ülkede mesela devletin bana verdiği üç kuruşluk emekli maaşı ile başka bir geliri olmadan iki çocuğu üniversitede okutuyor ve eşimle geçinmeye çalışıyorum Türkiye haricinde varmı dünyada böyle şeyleri başarabilen...

daha başka söze gerek varmı?sizin yorumlarınız nedir?

harikasın çok orjinal bir yorum.

ama biz şükürcüyüz

o yüzden devlet büyüklerimiz çok şükredelim, dünya rahatına kavuşupta Allah ı unutmayalım diye böyle yapıyorlar

Guest esrabita

aynı sorun bendede var mesela kapıy kitliyorum dönğü dönüp kitlimi die tekrar tekrar bakıyorum ama bildiğimhalde ya açılırsa falan gibisinden nde rüyamda konuşan saçmalayan birisiyim ayneen 15 yaşındayımn ama bnm değişik sorunlarım var mesela 3 harfliler gibi nese uzun iş annem doktor olmasına rağmen bi anlam veremedik napmam gerekiyor bimiyorum

Bilgisayar başında birşeyle uğraşırken örneğin bir oyun oynarken istediğim birşeyin olmasını istediğim anda biraz yoğunlaştımmıenerjimi tamamen istediğime yöneşttiğim anda istediğim şey bir anda oluyor şaka gibi ama gerçek...ve başım bazen çok ağrdığında veya kendimi bayılıcak gibi hissettiğimde gözlerim kararıyor ve etrafımda bulunduğum bütün elektrik kesilip geliyor tam 4 saat önce bilgisayarımı açıyorum ve göüzm kararıyor bilgisayar kendi kendine kesiliyor kapanıyor ve tekrar açılıyor çarşıda bi cafeye çıktım orda ise bulunduğum yerin ışıkları kapanıp açıldı aynı şekilde oldu gözlerim kararıyor benim gibi olan birisi var ise bana ulaşabilir mi ?

Bilgisayar başında birşeyle uğraşırken örneğin bir oyun oynarken istediğim birşeyin olmasını istediğim anda biraz yoğunlaştımmıenerjimi tamamen istediğime yöneşttiğim anda istediğim şey bir anda oluyor şaka gibi ama gerçek...ve başım bazen çok ağrdığında veya kendimi bayılıcak gibi hissettiğimde gözlerim kararıyor ve etrafımda bulunduğum bütün elektrik kesilip geliyor tam 4 saat önce bilgisayarımı açıyorum ve göüzm kararıyor bilgisayar kendi kendine kesiliyor kapanıyor ve tekrar açılıyor çarşıda bi cafeye çıktım orda ise bulunduğum yerin ışıkları kapanıp açıldı aynı şekilde oldu gözlerim kararıyor benim gibi olan birisi var ise bana ulaşabilir mi ?

enerjin çok arttığı için bunu yaşaman normal..enerjini dengelemelisin..ayaklarını çıplak toprağa basabilirsin..