Jump to content
PınaRakiP

Sigara Bırakanlar Tecrübelerini Paylaşsın Lütfen..

Recommended Posts

Guest ڪےℓαℓσм

sigarası olan varmı :rofl:

--- Sonraki mesaj ---

İlk mesajını okumadım bile hain cano :D

ne öyle içime çektim falan fişman..ne ayıp :D

:rofl: alacaaa gözümden düştün adamım öyle iiçine çeken adamlardan hiç hoşlaşmam :rofl:

Guest Gülümse.

Pınar'cım konuyu açtığın ilk gürden beri yorumları takip ediyordum, azmine hayran kaldım tebrik ederim :)

Dün itibariyle bende sigarayı bıraktım :)

Pınar'cım konuyu açtığın ilk gürden beri yorumları takip ediyordum, azmine hayran kaldım tebrik ederim :)

Çok sevindiiim.Tebrikler.

Bende sürekli bu son paket diyip duruyorum:devil: Hatta ben biyanda bırakamayacağım diye gittim "red one" diye bir marka çıkarmış malum firma, onu aldım.

Nikotin 1,Karbonmonoksit 2,zifir 1 filan:) Az nikotin alıyorum diyede kazıklıyorum kendimi :)

Beynimle savaşıyorum şuaralar, çalışan ve bol stresli bir ortamda olan ben nasıl bırakacağımı bilmiyorum offf :confused:

bende bırakmak isteyenlerenim..ama bianda olmuyor...azaltarak bırakmayı deniyorum..paketin üzerine tarih atıyorum ve 3 günde bitirmişim paketi ve 1 haftada 1 pakete indirebilirsem tamamen bırakabilirim inşallah..birde karabaşotu aldım..canım sigara istediğinde ondan biraz ağzıma alıyorum ve sigara isteğim gidiyor..tavsiye ederim...bide en çok bilgisiyar oyunu oynarken içtiğimi farkettim..demekki o oyuna bir daha girmicemmm...arkadaşım azmine cesaretine aldığın kararın arkasında durduğun için tebrik ediyor temelli kurtulmanı canı gönülden istiyorum..Allahım bizlere kuvvet versin ve bu illetten bizleri kurtarsın..Amin

azaltarak bırakmak benım ıcın zor oluyor malesef bende kullanıyorum ve on senedır ıcıyorum bırkaç kere gırısımım oldu ama basarısız en uzun denemem 3 ay ve 3 ay sonra yıne basladım ıllet ya aslında ona ıhtıyacımız oldugundan degıl sadece alıskanlık alıskanlıkları bırakmak zor :(

Guest playades

Biliyorum sigara tiryakileri bana çok kızıyorlar ama dost acı söyler arkadaşlar, ben dostunuzum, iyiliğinizi istiyorum... Kızgınlığı tavan yaptırayım:) : On yıl sonra o dehşet verici tv reklamlarında herhangi birinizin yatakta her yeri hortum dolu vaziyette ve yatalak kalmış ölümü bekleyen kanser hastası olarak "bir zararıı görmediğimiz için içtik, günde 2-3 paket içiyorduk yani, bırakmamakta inat ettim sonunda o beni bıraktı, ciğerler bitmiş, ölümü bekliyorum" dediğini kimse duymak istemez....Sizi seviyorum, çocuklarınız ve torunlarınızla bol oksijenli, sağlıklı yıllar geçirmenizi diliyorum.

Harikasın.. çok sevindim..konuya hiç bakmak aklıma gelmemiş yeni görüyorum..Darısı bırakmak isteyen diğer arkadaşların başına inşallah..Bu arada sigara aklıma bile gelmemiş ki, konuya girmemişim hiç :D Günler geçtikçe unutuyorsunuz, emin olun..

--- Sonraki mesaj ---

azaltarak bırakmak benım ıcın zor oluyor malesef bende kullanıyorum ve on senedır ıcıyorum bırkaç kere gırısımım oldu ama basarısız en uzun denemem 3 ay ve 3 ay sonra yıne basladım ıllet ya aslında ona ıhtıyacımız oldugundan degıl sadece alıskanlık alıskanlıkları bırakmak zor :(

Çok zor değil..Sadece biz rahatımıza düşkünüz biraz..Bir alışkanlığı başka bir alışkanlığa döndürmek sadece 21 gün sürüyor..Eğer gerçekten isterseniz..

--- Sonraki mesaj ---

bende bırakmak isteyenlerenim..ama bianda olmuyor...azaltarak bırakmayı deniyorum..paketin üzerine tarih atıyorum ve 3 günde bitirmişim paketi ve 1 haftada 1 pakete indirebilirsem tamamen bırakabilirim inşallah..birde karabaşotu aldım..canım sigara istediğinde ondan biraz ağzıma alıyorum ve sigara isteğim gidiyor..tavsiye ederim...bide en çok bilgisiyar oyunu oynarken içtiğimi farkettim..demekki o oyuna bir daha girmicemmm...arkadaşım azmine cesaretine aldığın kararın arkasında durduğun için tebrik ediyor temelli kurtulmanı canı gönülden istiyorum..Allahım bizlere kuvvet versin ve bu illetten bizleri kurtarsın..Amin

Evet pc oyunları içiriyor biliyorum :D

Ben temelli kurtuldum diyorum..Darısı sizlerin başına..

--- Sonraki mesaj ---

Bende sürekli bu son paket diyip duruyorum:devil: Hatta ben biyanda bırakamayacağım diye gittim "red one" diye bir marka çıkarmış malum firma, onu aldım.

Nikotin 1,Karbonmonoksit 2,zifir 1 filan:) Az nikotin alıyorum diyede kazıklıyorum kendimi :)

Beynimle savaşıyorum şuaralar, çalışan ve bol stresli bir ortamda olan ben nasıl bırakacağımı bilmiyorum offf :confused:

Önce beynini hazırlayacaksın zaten canım..Hazırlamadan bırakmaya çalışırsan başarısız olursun..Sen de çocuk düşünüyorsun..Bunu düşün..Kendini geç, çocuğuna verebileceğin zararı düşün..

Uzun yıllardır sigara kullanıyorum ama hiç bağımlı olmadım kendimi onun kölesi yapmadım yani hiç içmeden duramadığım anlar olmadı ama içerkende çok keyif aldım çevrem bu yönümü çok kıskanıyor :) Günde 1 paket içtiğim günleri bilirim ama o kötü koku elbiselerimi leş gibi kokutuyordu sonra pamuk gibi elleriminde kokusundan rahatsız olmaya başladım ben bile kendi kokumdan iğrenirken çevreme bunu yapamam diye düşündüm azaltarak bıraktım günde 20 tane içiyorsam önce 15 düşürdüm sonra 10 sonra 5 sonra 2 sonra 1 :) hala 1 deyim öğle yemeğinden sonra keyif olsun diye içiyorum 1 tanecik.İçmesemde olur ama keyif sigarası işte.İstedikten sonra herşey olur sigara dediğin nedir ki onunlada başa çıkamıyorsak ölelim artık :)

Guest Gülümse.
Harikasın.. çok sevindim..konuya hiç bakmak aklıma gelmemiş yeni görüyorum..Darısı bırakmak isteyen diğer arkadaşların başına inşallah..Bu arada sigara aklıma bile gelmemiş ki, konuya girmemişim hiç :D Günler geçtikçe unutuyorsunuz, emin olun..

--- Sonraki mesaj ---

Çok zor değil..Sadece biz rahatımıza düşkünüz biraz..Bir alışkanlığı başka bir alışkanlığa döndürmek sadece 21 gün sürüyor..Eğer gerçekten isterseniz..

--- Sonraki mesaj ---

Evet pc oyunları içiriyor biliyorum :D

Ben temelli kurtuldum diyorum..Darısı sizlerin başına..

--- Sonraki mesaj ---

Önce beynini hazırlayacaksın zaten canım..Hazırlamadan bırakmaya çalışırsan başarısız olursun..Sen de çocuk düşünüyorsun..Bunu düşün..Kendini geç, çocuğuna verebileceğin zararı düşün..

Kesinlikle haklısın, gün saymıyorum, bende hiç boşluk oluşturmadı, aklıma geldiği zamanlar beynime aynen şunu diyorum, aman ben deli misin düşünecek başka şey bulamadın mı? Deyip hemen unutuyorum :)

İnşallah herkes bırakır.

Kendimle gurur duyuyorum :)

Oleeeeeeyyyy sigarasız bir hayat çok güzel :D