Jump to content
PınaRakiP

Sigara Bırakanlar Tecrübelerini Paylaşsın Lütfen..

Recommended Posts

aha şimdi yaktım çigarayı. offffffffffffffffffff ilk nefes ve damarlarından iliklerine doğru uzanan müthiş anlatılması imkansız pilavın kuru fasulyenin üzerine yaptığı anormal baskıdan daha güzel bir hazla yayılmaya başladı edeleli bedeninim zaptedilmemiş son hüçrelerine doğru.

öylesine mikemmel öylesine anlatılmaz bir haz ki buinsan gözlerini kapadığında bulutların üzerine geziyor sanki. bazen üzüldüğümde hemen koşarak yanıma geliyor ben senin için kendimi yakarım sen üzülme diyor yanında da bir arkadaşı oluyor alkol mü neymiş. abi o kendini yakarsa bende şişede durduğum gibi durmam üzme sen kendini diyor. biri yanı biri yerinde duramıyor benim içim. bazen de çok sevindiğimde abi diyor geçen kendimizi paraladık senin için şimdi beraber saralım yaraları beraber eğlenelim vur patlasın çal oynasın eğlenelim amannnnn sabahlar olmasın diyorlar.

işte bütün bunlarla birlikte dalıyorum hülyalara sonra annem dürttüyo kalk kalak sigaraya zam gelmi 9 TL. sen daha iç bu mereti. dumanı yel paranı el alsın senin diyor ve irkiliyorum.

eskiden hergün takıldığımız şişe ile şimdi 6 ayda bir görüşüyoz başkaları için dönüyo artık sigara kardeşler ( kardeşler diyorum 3 paket içiyorumdum ) günde 1 kardeş ya uğruyo ya uğramıyo artık oda benim için kendini yakmaz oldu.

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

zıkkım iç cano :rofl:

yok sağol almıyım :rofl: Allah nasip etmesin

vallaha olmaz bak hatrım kalır hadi beni geç o paket kardeşle şişe kardeşinde mi hatırı yok:rofl::rofl::rofl:

ben de yıllardır sigara içtim 3 yıl önce bıraktım çok şükür ama çok zor

alaca azaltmak kolay bırakta görelim bende çoğu zaman azalttım ama kısa sürse sonra geri başladım

bu sefer artırarak umarım bırakırsın ve benim gibi 10 kilo alırsın verirsin diyorlar hayır o da yalan

hayatta en nefret ettiğim şeydir şu cigara eşim bazen çakmağı olmaz şu sigaramı mutfaktaki ocakta yakta getir der ben alırım ocağın en büyük gözüne tutarım yarısını ocağın üstünde yakar götürürüm:rofl::rofl::rofl:

• Like 1

ben de yıllardır sigara içtim 3 yıl önce bıraktım çok şükür ama çok zor

alaca azaltmak kolay bırakta görelim bende çoğu zaman azalttım ama kısa sürse sonra geri başladım

bu sefer artırarak umarım bırakırsın ve benim gibi 10 kilo alırsın verirsin diyorlar hayır o da yalan

azaltma konusu şaka halen 3 paket içiyorum sanırım ya o beni bırakacak ya ben onu ama hangimiz önce davranacak bilmiyorum:)

azaltma konusu şaka halen 3 paket içiyorum sanırım ya o beni bırakacak ya ben onu ama hangimiz önce davranacak bilmiyorum:)

Allah korusun sen onu bırak. ve sigaraya verdiğin parayla neler alırsın ben evi doldurdum kıyafetle :clapping:

vallaha olmaz bak hatrım kalır hadi beni geç o paket kardeşle şişe kardeşinde mi hatırı yok:rofl::rofl::rofl:

yok canım benim için ikisinin de hatrı yok :rofl:

Guest Risuss

40-50 yıldır içen dedemden bahsedeyim..hastaneden sigaradan kangren olup da bacağı kesilen adamı kesilme anında görünce ertesi gün bıraktı..o günden beri yani 10 yıl kadar oldu içmiyor..içilen ortamlara dahi giremiyor..çok zarar veriyomuşum kendime diyor...:)