Jump to content
PınaRakiP

Sigara Bırakanlar Tecrübelerini Paylaşsın Lütfen..

Recommended Posts

Allah korusun sen onu bırak. ve sigaraya verdiğin parayla neler alırsın ben evi doldurdum kıyafetle :clapping:

nasip gerçekten 1 yıla yakındır düşünüyorum ama tam hazır olamadım bir türlü onunda bi zamanı var sanırım:)

yani sigarayı bıraktın daha büyük bir tiryakilik başladı hemi alış veriş tiryakiliği ama bu bayanlara doğuştan verilmiş bir özelliktir zaten:D:D:D

azaltma konusu şaka halen 3 paket içiyorum sanırım ya o beni bırakacak ya ben onu ama hangimiz önce davranacak bilmiyorum:)
senin onu bırakmayacağın kesin Allahın en sadık kulusun sen kimseyi yarı yolda bırakmazsın çünkü:rofl:

senin onu bırakmayacağın kesin Allahın en sadık kulusun sen kimseyi yarı yolda bırakmazsın çünkü:rofl:

doğru benim için hep allaha yakın oldun sen derlerdi:D:D:D:D

o zaman sen hergün camidesin :rofl::rofl::rofl:

bu işin sonu kötü biraz sonra bakkala doğru bir çocuk koşturacan sonra o çacuk bakkaldan biraz fıstık biraz yağ biraz irmik alacak eve dönecek sonra fıstıklara yağda kavrulurken huşu içinde beyaz sarıklı siyah cübbeli bi amca peydah olacak sonra o amca önde mahalleli arkada böyle ellerinin üzerinde bi kutu gibi bişey taşıyorlar geniş bi alana gelinecek mahalleli orda kazılmış olan kuyuya o koliyi yumuşak iniş yaptıracaklar sonra o huşu yüzlü amca verecek talkını sonra mahalleli sıcak sıcak helva yiyecek falan filan diye uzayacak.

açık söyle sen benim öleceğimi mi ima ediyon:rofl::rofl::rofl:

adamın biri bir zengin bir eve gitmiş kapıyı çalmış evin kapısını açan kimsiniz demiş adam ben tanrı misafiriyim Allahın yeğeniyim demiş:rofl: almışlar içeriye ikramlar yumuşak yataklarda yatırmışlar 3 gün 5 gün geçmiş bu adamın gideceği yokmuş kalkmış evi badana yapmaya başlamışlar evde oturcak yatacak yer yok diye belki adam gider diye adam bu sefer yük yeri olur bizim köylerde yatak koyarlar oraya çıkmış oturmuş :rofl:sonra ev sahibi orda oturulurmu be adam demişler ee o zaman sizde bana güzel bir yer yapın orda oturayım ben tanrı misafiriyim Allahın yeğeniyim demiş :rofl:ev sahibi tutmuş adamın kolundan götürmüş camiye al seni dayının evine getirdik burası daha rahat bizim evden demişler :rofl:

nasip gerçekten 1 yıla yakındır düşünüyorum ama tam hazır olamadım bir türlü onunda bi zamanı var sanırım:)

yani sigarayı bıraktın daha büyük bir tiryakilik başladı hemi alış veriş tiryakiliği ama bu bayanlara doğuştan verilmiş bir özelliktir zaten:D:D:D

O doğru zaman geldiğinde bırakacağından eminim cano..Çünkü bilinç altına 1 yıldır bırakma komutu veriyormuşsun..3 paket gerçekten çok..Anladığım kadarıyla sigara hiç sönmüyor elinde :(

İlk mesajından sonra yine kovcaktım seni konumdan ama bu mesajını okudum rahatladım biraz :D..İnşallah yakında senin de bırakma kararını okuruz :thumbsup:

o kadar deneyim paylaşıyom hiç gözüne giremiyom cano:D:D:D

İlk mesajını okumadım bile hain cano :D

ne öyle içime çektim falan fişman..ne ayıp :D