Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
cansumm

Allah Rızası İcın Cvp Lutfen

Question

selam arkadaslar bugun annemı sıddetlı sag alt bosluk tarafındakı agrıyla hastaneye göturdum temografı kan tahlılı yapıldı annemın karacigerinde 2tane kist bulundu amılyatlık durum degıl dedı doktor bu kist kötu bır durummuu ve terapısıs yanı hapla tedavısı varmı allah rızası ıcın cvp yazın bılgısı olan ne yapmalıyım izmirdeyım caresız kaldım

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

canım korkma hemen önce sakin ol. kültür filan aldılar mı annenden? doktor ameliyatlık değil dediyse demekki tedavi edilebilecek bişeydir. umut vardır yani tedavi açısından. benım arkadasım vucudunun çoğu yerini saran kanserden kurtuldu 1 yılda tedaviyle... yani hemen olumsuz düşünme içine sinmiyorsa başka doktora götür birde anneni o incelesin. tek doktora bağlı kalmamak gerek. allah şifa versin ama kistin kaç türlüsü var burda kimsenin sana net cvp verebileceğini sanmyorum uzaktan. başka bir hastaneye daha gidin başkası baksın bide kafanda sorular var çünkü

• 0
Guest silent hill

gunesdenız haklı patolajık mı neydı adı bır ıkı parca alıp testın sonucunu beklıyosun sonra kıstlerı temızlıyolar,benımde anem benzer bı durumla karsılastı 1 hafta evde ruh gıbıydık ama sonuc ıyı cıkdı ınsallah sızınde sonuc ıyı cıkar hem sadaka ver yasın oku

• 0

Allah korusun o hastalığı Allah evlere vermesın,malesef o hastalıga kurban verdık ,ama bize tümör denmişti kist kanser rıskı ıcermıyor inşallah bıldım kadarıyla ,bıyopsı sonucu çıkmıstı ,tanıdım bı kızın elinde kist var hatta kız elını kullanmaması gerekıyomuş fizik tedavi uygulanıyomuş 2 yıldır yanı tedavısı uzun sureler alan bır durum anladım kadarıyla,ailenizde genetikse o adını almak ıstemedım hastalık malesef ıster ıstemez oluyor :(

• 0
cvp ıcın sagolun ALLAH razı olsun arkadaslar dua edin ALLAH rızası ıcın

Allah yardımcınız olsun. Tek doktora bağlı kalmayın. İlaç tedavisi tabiki mümkündür. İlaç ismi vermiycem yanıltmak istemem ama dediğim gibi başka doktorlarada görünün. Ege üniversitesinde bu işin uzmanı olan doktorlarımız var. Allah yardım etsin genede.

• 0
selam arkadaslar bugun annemı sıddetlı sag alt bosluk tarafındakı agrıyla hastaneye göturdum temografı kan tahlılı yapıldı annemın karacigerinde 2tane kist bulundu amılyatlık durum degıl dedı doktor bu kist kötu bır durummuu ve terapısıs yanı hapla tedavısı varmı allah rızası ıcın cvp yazın bılgısı olan ne yapmalıyım izmirdeyım caresız kaldım

.............arkadaşlar babamda manik melon 3 yildir çekiyo iğne tedevide uyguladir bir sonuç alamadik ilerlemeye devam ediyordu 2 yılda üç kez amaliyyat oldu bir yerden kaplum bağa kanini duydum heberi olmadan vişne suyuna kariştirip içirttim geçen ay kontrol oldu kanda değerlerde düşme olduğu sölediler ben bunu 2 hafta önce yine tekrarladim kaplumbağa kani içirttim şu an allaha şükür çok enerjik kendini iyi hissediyo iğne tedevisinide birak ti ben iyileştim kurtuldum diye seviniyo iştahi da açildii ....arkadaşlar size kalmiş derdi veren allah dermeninida vermiştir elbet benden tavsiye denemekte fayda var allah herkese acil şifalar versinn......

• 0

Kaplumbağa kanı dediğiniz mesele Alternatif Tıp alanına girer arkadaşım.Alternatif Tıp yöntemine ne zaman başvurulur?Hastadan doktorlar ümidi keser,artık tedavi yöntemleri cevap vermez;yani bu hasta artık ümitsiz denilir o zaman çare olarak alternatif tıp yöntemleri kullanılır.Moralinizi bozmamak için yazmamıştım ama madem her yere aynı yazıyı kopyalayıp yapıştırıyorsunuz,insanlar yanlış yönlenmesinler diye yazıyorum.İğnelerini kestik,artık iğne filan olmuyo diyosunuz ya hastanıza yazık ediyorsunuz.Öncelikle Tıp yöntemlerinden vazgeçmemelisiniz.

Bizim bir tanıdığımız vardı.Kan kanseri...Tedavisiyle birlikte kaplumbağa kanı içmeye başladı.Doktorları hastalıktaki gerilemeye,hatta sıfırlanma noktasına gelmek üzere olduğuna hayret ettiler.Tedaviyi yarıda kesti iyileşiyorum diye.Sonra ne mi oldu?Bir yıl sonra hastalık bütün organlarına sıçramış olarak doktor karşısına çıktı.

Hem kendiniz yanlış yapmayın,hem de başka insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen...

• 0

sayın yöneticii üç yılda sürekli ilerliyor bu illet tıpta ki her şeyi ne verdilerse kemoterapide dahil uyguladık ama iler liyor sıra altarnatif tıpda inşallahınan şu anki gibi giderse atlattık diyebilirim neden başkalarıda denemesin sölermisin

• 0

Anlattım işte.Gözümün önünde cereyan eden olayı.Dediğim gibi,doktorlarda çare kalmamışsa,bir umut diye faydalanılabilir.Ama tedavi sürerken,yarıda kesilip yapılacaksa cidden hastaya yazık olur...

• 0

Dr. Iğne tedaviye devam dediler 2 yildir hergün iğne kullandi .hizla ilerledi bu illet arkadaşim derler ya denize düşen yilana sarilir ben sadece yaşadiğimi anllatim .. Ugulamak kişiye kalmiş ..derdi veran allah dermaninida elbet vermiş tir iş onu bulmakta