Jump to content
Guest aris

Sevgilinizin Telefonunu Karıştırır mısınız?

Sevgilinizin Telefonunu Karıştırır mısınız?  

104 members have voted

1. 1. Sevgilinizin Telefonunu Karıştırır mısınız?

• Hayır, ne münasebet.
      22
    • Çok şüphelenirsem belki.
      12
    • Karıştırırım ama hayatta çaktırmam
      25
    • Evet, o da benimkini karıştırabilir zaten
      45

Recommended Posts

Guest crysania

Ben hiç karıştırmazdım özelini.Bir gün bir yerden esti bana,başladım karıştırmaya :) msn,cep telefonu ne varsa:D Gafil avlandı tabi,hiçbişeyini gizleyemedi.İşte ben o gün bu gündür yalnızım :D

Guest BEBEGİM

öyyyle bir karıştırırım kiiiii

zaten akrıştırmayanların bir kısmınında içi gidiyordur ama ya oda benimkini karıştırısa mantığı var. ben ona elleşmeyeyim o da bana diye düşünüyor olabilir. çünkü kendini biliyo :)

Guest kork!!!

oda benimkini alır kurcalar bende onunkini hatta alabilirmiyim diye sormam bile:D

Guest nymph

karıştırırım.o da benimkini karıştırır.benim telefonum onun telefonu onun telefonu benim telefonum ne fark eder ki :) hatta telefonları bile değiştirebiliriz ne önemi var :)

baktırmayanlar ya aldatıyodur ya da gizli işler çeviriyodur :)

Guest Kavtin

karıştırmam elbette ailesi ile olan veyahut arkadaşları arasında kalması gereken sırları olabilir.illa sevgilisiyim diye işin b..nu çıkarmanın manası yok sonuçta o benim tapulu malım ya da kölem değil sevdiğim kişidir.tabi buna muadil karşımdakinin de aynı temennide olması kaçınılmaz bir elzemiyettir.

Guest Ozan
Güveni olmayan karıştırır , karıştırıyorsan zaten güvenmiyorsunuzdur ben asla karıştırmam :) sevgilim yok malesef :D

Sen nekadar güvensede sevgilin olunca ara sırada olsa biraz yokla inan zaten bizi yakalatan tek sey cep telefonu : )

Guest Zem_heri

Evlilik ve birliktelik insanın bütün özelini kaldırıyorsa zaten o ilişki çok fazla sürmez. ben özelimin karıştırılmasını sevmiyorum. içinde hazine olduğunan değil hoşlanmıyorum :)))

Ki başkasının özelini de karıştırmam. Sorsun bana merak ettiği neyse cevaplarım.

Aldatıyorsa o benim değil onun sorunudur. kendine özgüveni ve saygısı yoktur bana anlatamıyordur.ki böyle biriyle de zaten benim işim olmaz. bir süre sonra kendiliğinden kopar. aceleye luzum yok,hafiyecilik oynamaya da :))

Guest mirror
Sen nekadar güvensede sevgilin olunca ara sırada olsa biraz yokla inan zaten bizi yakalatan tek sey cep telefonu : )

katılıyorum,sizi yakalatan tek şey telefonlarınız......... ;)

arada bir karıştırmak lazım..:D

Guest tutamkamon

telefonuma elini bıle suremez bende onunkıne el surmem ha bu benım ondan gızlım saklım oldugundan degıl guven ve saygı benim telefon kurcalamak arayıp nerdesın kımınlesın dıye bunaltmak gıbı bı yaklasımım yoktur. kendıme guvenım var zaten bısey sezınlersem bırakırım ama benım yaptıgım seylerı karsı taraftan hiç goremem sansım erkekler hep böyle sanırım benım tavrımda bayan isterler bunaltmasın anlayıslı olsun istedıgım arkadaslarla goruseyım ama bayanlara beyinsız muamelesı yaparlar bızler adına karar verırler lafa gelınce çok guvenırler dısardakı ınsanlara guvenmezler cok sevdıklerı için kıskanır sahıplenme duygusu derler [herkesı kapsamıyo]işte böyle erkeklerin yada kadınların ilişkılerı uzun sürmuyo sevgılı demek sadece sevgıyı askı paylasmaktır butun varlıgını tapulamak degıl herkes haddını bılırse saygı sevgı ilelebet gider